Darmowy kurs z pierwszej pomocy - Medyk szkolenia Skip to main content

Darmowy kurs z pierwszej pomocy

Current Status
Not Enrolled
Price
Free
Get Started

Darmowy Kurs pierwszej pomocy ON-LINE

  • Jeśli zależy Ci na zdobyciu podstawowych umiejętności z zakresu pierwszej pomocy, ale nie chcesz lub nie masz czasu na uczestnictwo w tradycyjnych szkoleniach, to darmowy kurs pierwszej pomocy online jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.
  • Mocną stroną tego typu szkolenia jest dostępność. Już po zalogowaniu w prawym górnym rogu masz natychmiastowy dostęp do materiałów i możesz uczyć się w dowolnym czasie i miejscu, w którym jesteś, korzystając z telefonu, tabletu lub komputera. Wszystko, co potrzebujesz, to stabilne połączenie internetowe.
  • Dodatkowo, korzystając z platformy e-learningowej, możesz być pewien, że proces nauki będzie prosty i intuicyjny. Krok po kroku będziesz przeprowadzany przez całe szkolenie, a treści zostaną przekazane w przystępny sposób, dzięki czemu będą łatwe do zrozumienia i zapamiętania.
  • Warto również podkreślić, że kurs pierwszej pomocy online jest w formie video i zawiera lektora, dzięki czemu nauka jest jeszcze bardziej efektywna i przyjemna. Nie musisz siedzieć przed komputerem przez wiele godzin, aby przyswoić sobie wiedzę. Możesz słuchać lektora podczas spaceru w parku, w trakcie jazdy samochodem lub w drodze do pracy.
  • Należy jednak zaznaczyć, że wersja darmowa szkolenia nie kończy się uzyskaniem certyfikatu, który jest pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym. Aby go uzyskać, konieczne jest wykupienie wersji płatnej.
  • Podsumowując, darmowy kurs pierwszej pomocy online to doskonała okazja dla każdego, kto chce zdobyć podstawowe umiejętności z zakresu pierwszej pomocy w sposób prosty i dostępny. Dzięki łatwej i intuicyjnej platformie e-learningowej, możesz uczyć się w dowolnym czasie i miejscu, a formuła wideo z lektorem sprawi, że nauka będzie przyjemna i skuteczna.

Kurs pierwszej pomocy online

  • Każdego roku tysiące ludzi na całym świecie doznaje nagłego zatrzymania akcji serca i traci przytomność. Atak ten może spowodować śmierć, jeśli nie zostaną natychmiast podjęte działania ratownicze.

 

  • Nasz internetowy kurs zawiera przegląd najważniejszych zagadnień z zakresu pierwszej pomocy. Realizujesz go w pełni w formie samokształcenia kierowanego z nieograniczonym dostępem do materiałów edukacyjnych.

 

  • Nauczymy Cię podejmować natychmiastową resuscytację krążeniowo-oddechową – uciśnięcia klatki piersiowej i oddechy ratownicze. Nauczysz się również użycia defibrylatora.

 

  • W połączeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej z automatyczną defibrylacją zewnętrzną szanse na przeżycie drastycznie wzrosną.