Kurs pierwszej pomoc dzieciom - Medyk szkolenia Skip to main content
Current Status
Not Enrolled
Price
150,00 zł
Get Started

Kurs pierwszej pomocy dzieciom

Kurs pierwszej pomocy dzieciom, dzieci są niesamowicie nieprzewidywalne i dlatego rodzice muszą być świadomi tego, co mogą zrobić. Każdy rodzic prawdopodobnie zabierze swoje dziecko w podróż, ale może wystąpić nieoczekiwane niewłaściwe zachowanie, które może wymagać szczególnej uwagi. Dzięki kursom dostępnym online rodzice mają teraz szansę dowiedzieć się, jak opiekować się dziećmi w każdej sytuacji. Nasz kurs może pomóc Ci przygotować się na zdarzenia losowe, w których możesz potrzebować szybkiej reakcji i długofalowych strategii.

Dostęp do Kursu pierwszej pomocy dzieciom zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Kilka godzin nagrań! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Kurs pierwszej pomocy dzieciom online

I. Program

Internetowy kurs pierwszej pomocy dla dzieci został opracowany na podstawie statystyk dotyczących najczęstszych rodzajów niebezpiecznych incydentów z udziałem dzieci. Dzieci będą robić całkiem szalone rzeczy – a ten kurs pomoże im i ich rodzicom przez to przejść!

Ponieważ dzieci często reagują na czas, ważne jest, aby się o nich dowiedzieć – abyś mógł szybko zareagować w razie sytuacji. W tym poście na blogu udzielimy Ci kilku pomocnych porad, jak to zrobić i szybko pomóc. Z naszej strony oferujemy kompleksową wiedzę z zakresu:

 1. Postępowania z nieprzytomnym dzieckiem – podstawowe zabiegi ratujące życie, czyli co robić, gdy dziecko przestanie oddychać?

 2. Prowadzenia resuscytacji (reanimacji).

Poza tym skupimy się również na takich zagadnieniach:

 1. elementy anatomii i fizjologii dzieci i niemowląt,

 2. przyczyny zagrożeń życia u dzieci i niemowląt,

 3. zadławienia, ciało obce w drogach oddechowych,

 4. udrożnienie dróg oddechowych u dzieci i niemowląt,

 5. postępowanie z dzieckiem nieprzytomnym,

 6. różnice w resuscytacji krążeniowo oddechowej u dzieci i niemowląt,

 7. krwotoki z nosa oraz z górnych dróg oddechowych,

 8. opatrywanie ran, skaleczeń, urazów,

 9. zapalenie krtani i nagłośni,

 10. drgawki,

 11. oparzenia,

 12. porażenia prądem elektrycznym.

  Każdy kurs pierwszej pomocy dzieciom jest ważna. Dzieje się tak dlatego, że stajesz na wysokości zadania, zdobywasz umiejętności dzięki którym możesz uratować czyjeś życie i zmniejszyć ból i strach, zapewnia również szybszy powrót do zdrowia. Pamiętaj że takie szkolenie możemy zorganizować stacjonarne w twojej firmie!

II. Dokumenty

Po pomyślnym ukończeniu Kuru pierwszej pomocy dzieciom, twój certyfikat zostanie automatycznie wysłany na Twój adres e-mail. Kopia certyfikatu znajduje się poniżej. Upewnij się, że sprawdziłeś wszystkie wskazówki dotyczące pomyślnego drukowania, a drukarka powinna działać zgodnie z oczekiwaniami.