Szkolenia okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych - Medyk szkolenia Skip to main content
Current Status
Not Enrolled
Price
99 zł
Get Started

Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych różnią się od tych, które dotyczą pracowników administracyjno-biurowych, których zakres pracy obejmuje wizyty na placach budowy. Szkolenie to przeznaczone jest dla osób, które zajmują się pracą administracyjno-biurową, ale w zakres ich kompetencji wchodzą również wizyty na placu budowy, gdzie wykonują czynności służbowe. Nie jest to standardowy wymóg, ale są stanowiska, które swoją pracę wykonują zarówno w biurze, jak i na placu budowy, gdzie panują zupełnie inne regulacje związane z bezpieczeństwem w pracy.

Cele szkolenia okresowego bhp dla pracowników administracyjno-biurowych pracujących również na placach budowy

Każda praca, niezależnie od tego, w jakim miejscu jest wykonywana musi być bezpieczna. Najważniejsze jest poczucie odpowiedzialności za siebie i drugiego człowieka, które każdy musi wypracować. Pewne kwestie związane z bezpieczeństwem poznajemy bezpośrednio w pracy – podczas kontaktu z innymi, bardziej doświadczonymi pracownikami, inne właśnie w trakcie szkoleń bhp.

Medyk Szkolenia to firma, która ma spore doświadczenie na rynku szkoleń online. Doskonale wiemy, w jaki sposób przygotować kurs, by osoba, która właśnie w nasz produkt zainwestuje, była zadowolona. Wiedza merytoryczna, jaką przekazujemy zazwyczaj jest podzielona na moduły. Każdy z nich kończy się krótkim egzaminem, który pozwala przejść do następnego zagadnienia.

Chcemy wiedzę podzielić na moduły, by nasz kursant mógł sobie ją dawkować w zależności od tego, ile ma czasu.

Wszystkie kursy, jakie organizujemy dla naszych klientów są dostępne online. Szkolenia okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych pracujących również na placach budowy są dla nas gałęzią wiedzy, w jaką warto inwestować.

 

 

Chcemy edukować ludzi, by mogli poczuć większy komfort z pracy, wynikający z wiedzy, jaką pozyskali w trakcie naszego kursu. Nasza firma przekazuje aktualne informacje, by każdy pracownik mógł je odnieść do swojego stanowiska pracy. W trakcie szkolenia przekazujemy wiadomości dotyczące metod ochrony przed zagrożeniami dla zdrowia i bezpieczeństwa pracowników.

Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych pracujących również na placach budowy

Chcemy uświadomić każdego w jaki sposób należy postępować w sytuacjach awaryjnych, które zdarzają się nawet w najbezpieczniejszych zakładach pracy.

Dbamy o to, by każdy, kto ukończy nasz kurs był świadomy, jakie zagrożenia mogą wystąpić na jego stanowisku w trakcie wykonywania obowiązków. Duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo na placach budowy, ponieważ tam pracownik jest szczególnie narażony na niebezpieczeństwo.

Bardzo ważne jest, by szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych pracujących również na placach budowy odnawiać przynajmniej co 6 lat. Wynika to z utrwalenia wiedzy, a także z wdrożenia ewentualnych nowych informacji, które weszły w życie.

Podstawa prawna szkolenia okresowego bhp dla pracowników administracyjno-biurowych pracujących również na placach budowy to:

  • Rozporządzenie MPIPS z dnia 26.09.1997r.w sprawie ogólnych przepisów bhp, (Dz.U.1997 nr 129 poz. 844 z późn. zm.),
  • Rozporządzenie MGiP z dnia 27.07.2004r.w sprawie szkolenia w dziedzinie bhp, (Dz.U. 2007 r. poz. 1420 z późn. zm.),
  • Ustawa Kodeks pracy z dnia 26 czerwca 1974r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 1040 z późn. zm.).

Dlaczego warto odbyć szkolenie okresowe bhp online z firmą Medyk Szkolenia?

Nasza firma jest jedną z większych, działających na terenie całej Polski firm, której zaufały ogromne ilości kursantów. Tworzymy szkolenia indywidualne, szkolimy firmy, grupy społeczne np. szkolenia dla rodziców, czy ludzi w różnym wieku i na różnych stanowiskach.

Nasze podejście do zagadnień związanych pierwszą pomocą realizowaną podczas kursów online i szkoleń okresowych bhp online jest nastawione głównie na odbiorcę. Chcemy, by nasz przekaz merytoryczny był przyjemny w odbiorze, a szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych pracujących również na placach budowy posłużyło każdemu, kto zechce z niego skorzystać.