0

Projektując nasze szkolenia staramy się dostosować do potrzeb naszych klientów, natomiast nie ukrywamy, że ma to swoje granice. Naszym najwyższym dobrem jest konieczność zachowania najwyższego poziomu świadczonych usług. Tu nie ma miejsca na przeoczenia, skrócenia, pominięcia. Dotykamy kwestii o fundamentalnym znaczeniu – czasem od decyzji naszych kursantów zależeć będzie ludzkie życie. Zapewne kiedyś zdarzy się, że o czyimś istnieniu decydować będzie wyuczona reakcja, którą nabędziecie dzięki naszej wiedzy i waszej chęci do pracy.

Dlatego po zrealizowaniu projektu szkoleniowego nie chcemy mieć uczucia dobrze wykonanej pracy, to nie wystarczy. Wszyscy uczestnicy powinni wyjść z przekonaniem, że dzięki tym kilku godzinom może być w najbliższym czasie np. jedna ofiara śmiertelna na drodze mniej.

Zakładamy stuprocentową efektywność, ponieważ chcemy być pewni, że kursanci zostali najlepiej jak to tylko możliwe przygotowani do reagowania w sytuacjach zagrożenia życia. Ponieważ udzielanie pierwszej pomocy medycznej czy przedmedycznej to nie tylko nasza praca, to także obowiązek każdego członka społeczeństwa.

Z doświadczenia wiemy, że osoba znajdująca się w nagłej konieczności niesienia pomocy czuje lęk przed nieopatrznym wyrządzeniem krzywdy przez nieumiejętne reagowanie lub jego brak.
Jednym z naszych głównych celów jest przełamanie tej bariery oraz eliminowanie wewnętrznych oporów poprzez symulowanie realnych sytuacji kryzysowych oraz uświadomienie jak ważne jest podjęcie pierwszych kroków na drodze ratowania ludzkiego życia. Tych kroków często za nas nie wykona lekarz ani ratownik medyczny, bo są za daleko. Udowodnimy wam, jak niewiele trzeba, żeby uniknąć ludzkiej tragedii.

Zorganizujemy zajęcia wewnątrz, jak i zawieziemy całą grupę na kurs plenerowy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, wierzymy że każdy może być bohaterem, a my możemy was wyposażyć w odpowiednie do tego narzędzia.

Kurs pierwszej pomocy online baner

Jesteśmy zespołem kreatywnych osobowości z ponad 5-letnim doświadczeniem. Strony i sklepy internetowe, platformy dedykowane, branding, aplikacje mobilne itp. W tym jesteśmy najlepsi!

Call Now ButtonZadzwoń teraz