Dlaczego warto nas wybrać? Pierwszy wpis na blogu medykszkolenia.pl - Medyk szkolenia Skip to main content

Projektując nasze szkolenia staramy się dostosować do potrzeb naszych klientów, natomiast nie ukrywamy, że ma to swoje granice. Naszym najwyższym dobrem jest konieczność zachowania najwyższego poziomu świadczonych usług. Tu nie ma miejsca na przeoczenia, skrócenia, pominięcia. Dotykamy kwestii o fundamentalnym znaczeniu – czasem od decyzji naszych kursantów zależeć będzie ludzkie życie. Zapewne kiedyś zdarzy się, że o czyimś istnieniu decydować będzie wyuczona reakcja, którą nabędziecie dzięki naszej wiedzy i waszej chęci do pracy.

Kurs pierwszej pomocy organizowanie w formie stacjonarnej

Podstawą kursów pierwszej pomocy jest efektywność, którą możemy zmierzyć dopiero w praktyce. I to właśnie na praktyce opieramy nasze kursy stacjonarne.  Szkolenie odbywa się na fantomach elektronicznych, pozwalających monitorować skuteczność kursanta.

Zamów dostęp do szkolenia

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Dlatego po zrealizowaniu projektu szkoleniowego nie chcemy mieć uczucia dobrze wykonanej pracy, to nie wystarczy. Wszyscy uczestnicy powinni wyjść z przekonaniem, że dzięki tym kilku godzinom może być w najbliższym czasie np. jedna ofiara śmiertelna na drodze mniej.

Zakładamy stuprocentową efektywność, ponieważ chcemy być pewni, że kursanci zostali najlepiej jak to tylko możliwe przygotowani do reagowania w sytuacjach zagrożenia życia. Ponieważ udzielanie pierwszej pomocy medycznej czy przedmedycznej to nie tylko nasza praca, to także obowiązek każdego członka społeczeństwa.

Z doświadczenia wiemy, że osoba znajdująca się w nagłej konieczności niesienia pomocy czuje lęk przed nieopatrznym wyrządzeniem krzywdy przez nieumiejętne reagowanie lub jego brak.
Jednym z naszych głównych celów jest przełamanie tej bariery oraz eliminowanie wewnętrznych oporów poprzez symulowanie realnych sytuacji kryzysowych oraz uświadomienie jak ważne jest podjęcie pierwszych kroków na drodze ratowania ludzkiego życia. Tych kroków często za nas nie wykona lekarz ani ratownik medyczny, bo są za daleko. Udowodnimy wam, jak niewiele trzeba, żeby uniknąć ludzkiej tragedii.

Zorganizujemy zajęcia wewnątrz, jak i zawieziemy całą grupę na kurs plenerowy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, wierzymy że każdy może być bohaterem, a my możemy was wyposażyć w odpowiednie do tego narzędzia.

 

Kurs pierwszej pomocy online baner