Kurs pierwszej pomocy stacjonarnie w Opolu - Medyk szkolenia Skip to main content
First Aid Australia jest dostawcą uznanych w całym kraju kursów pierwszej pomocy, szkoleń BHP, kursów pierwszej pomocy dla młodzieży Czerwonego Krzyża oraz szkoleń CPR

Kurs pierwszej pomocy stacjonarnie w Opolu

Stacjonarny kurs pierwszej pomocy przedmedycznej w Opolu

 

Na szkoleniu przygotujemy dla państwa dużo fantomów, defibrylatorów, kamizelek do zakrztuszeń aby mieć pewność że szkolenie będziecie państwo pamiętać w mięśniach jeszcze długo po jego  zakończeniu:). 
Szkolenia stacjonarne trwają 4/5 godziny zegarowe.

Kliknij tu aby zobaczyć film ze szkolenia ! 

W sytuacjach trudnych, gdy w grę wchodzi natychmiastowa pomoc, zimna krew i znajomość zasad pierwszej pomocy nie ma czasu na wahanie. Trzeba działać. Tego nauczymy każdego na kursach pierwszej pomocy przedmedycznej, które organizujemy w większości miast w Polsce.

 

Jest to kurs, który z pewnością przygotuje każdego Uczestnika na udzielenie pierwszej pomocy w różnych przypadkach. Po jego przebyciu każdy Kursant otrzyma niezbędną wiedzę, która da mu poczucie, że będzie on w stanie uratować ludzkie życie. Szkolenia prowadzą ratownicy medyczni, czynni zawodowo, którzy doskonale wiedzą w jaki sposób przekazać wiedzę.

Nasze szkolenia to połączenie ćwiczeń praktycznych z teorią. Dzięki takiemu rozwiązaniu kursanci mogą od razu wcielić się w rolę ratownika ratującego ludzkie życie. Dzieje się to za pomocą min. scenek do odegrania, którym towarzyszy niemały stres, by jak najbardziej przybliżyć scenkę do sytuacji ratowniczych z dnia codziennego. 
Szkolenia stacjonarne trwają 4/5 godziny zegarowe.

Alternatywą do szkoleń stacjonarnych jest szkolenie on-line.
Jest to rozwiązanie dla Kursantów, którzy nie posiadają wystarczającej ilości wolnego czasu. Szkolenie online można odtwarzać w dowolnym momencie, a wiedza, która jest w nim przekazywana zawiera wszystko to, co szkolenia stacjonarne (oczywiście bez ćwiczeń praktycznych).
https://medykszkolenia.pl/courses/kurs-pierwszej-pomocy/ 

Każdy Uczestnik szkolenia- zarówno w formie online jak i stacjonarnie otrzyma imienny certyfikat.

Po wykupieniu kursu, skontaktujemy się z Tobą w celu przekazania pozostałych informacji.

W przypadku niestawienia się na szkoleniu środki nie zostaną zwrócone.

Miejsce szkolenia zapewnia Medykszkolenia.

 

Wydarzenie zostało zakończone.