Fizjoterapia dla firm

Fizjoterapia dla firm Oferta, którą pragniemy przedstawić może okazać się najlepszą inwestycją w pracownika, jaką stworzono na rynku. Chcemy, by dzięki profesjonalnemu wsparciu, jakie proponujemy, każdy pracownik mógł poczuć komfort, który zapewni zdrową równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.
Najważniejsze jest to, że poprawa kondycji psychofizycznej pracownika wpływa nie tylko na jego efektywność w pracy, ale również na poprawę codziennych nawyków i ogólne kształtowanie pozytywnej postawy.

Fizjoterapia dla firm z korzyścią dla każdego

Każdy pracownik, który ma poczucie, że jest traktowany przez pracodawcę jak równorzędny partner, zwiększa swoją wydajność i efektywność. Nie tylko szkolenia z zakresu BHP mają wpływ na ograniczenie wypadków w pracy, liczy się podejście do swoich obowiązków, a nieobecność pracowników, która generuje dodatkowe koszty, można w prosty sposób zredukować do minimum.

Co więcej, każdy, kto poszukuje pracy, chętniej skorzysta z oferty tego pracodawcy, którego wizerunek udowadnia, że dbałość o swojego pracownika jest dla niego podstawą. Pracownik, korzystając z naszej oferty, z pewnością poprawi swój stan zdrowia i kondycję psychofizyczną. Uświadomi sobie, jak przeciwdziałać urazom, kontuzjom, chorobom zawodowym, ponieważ dowie się wszystkiego o zagrożeniach, jakie mogą go spotkać w pracy. Fizjoterapia dla firm.

Poczucie bezpieczeństwa jest najlepszym efektem tych działań, dzięki niemu pracownik zwiększy zadowolenie z życia zawodowego i prywatnego.

Fizjoterapia dla firm

Dlaczego my?

Jesteśmy zespołem, który składa się wyłącznie z praktyków. Mamy świadomość jakie zagrożenia mogą spotkać pracownika i wiemy, jak ich unikać, a także jak sobie z nimi radzić, gdy już wystąpią. Świadomość posiadania niezbędnej do szybkiego reagowania wiedzy jest najważniejszym aspektem podejmowania decyzji pod wpływem czasu. Właśnie tego należy nauczyć każdego, a my wiemy jak to zrobić!

Kompleksowa oferta – fizjoterapia dla firm

Nasza firma podejmuje się całościowej obsługi. Jesteśmy w stanie zająć się badaniami, diagnozą, terapią oraz leczeniem. Fizjoterapia dla firm. Skupiamy się również na utrwaleniu wypracowanych efektów, a także na solidnej dawce teorii, która pozwala dokonywać właściwych wyborów w sytuacjach kryzysowych.

Współpracujące z nami, firmy objęte są pomoc wielu specjalistów, którzy za podstawowy cel stawiają sobie ogólnie pojęte zdrowie. Zajmujemy się zarówno sferą ciała, jak i duszy, dzięki czemu nasze działania wykraczają poza obręb firmy, a ich efekty są dostrzegalne również w życiu prywatnym.

Skupienie na efektach

Warto nadmienić, że wszystkie firmy, które wchodzą z nami we współpracę, obsługiwane są przez naszych specjalistów w najkrótszych terminach, w miejscu dopasowanym do potrzeb (najczęściej są to biura).

Takie działanie buduje wizerunek zaangażowanego pracodawcy, który dba o swoją kadrę pracowniczą. Fizjoterapia dla firm. Często zwiększa to liczbę chętnych do pracy, dzięki czemu pracodawca może budować zespół składający się z najlepszych specjalistów.

Wspierając jego działania zapewniamy wysoką jakość usług, profesjonalizm oraz życzliwość.

Doświadczony zespół

Podstawową wartością naszej firmy i jej działań jest wyspecjalizowana kadra, która potrafi zapewnić całościową obsługę związaną ze sferą zdrowia (od badań, po szkolenia). Nasza kadra łączy wiedzę praktyczną z teoretyczną, dzięki czemu doskonale sprawdzi się podczas szkoleń związanych ze zdrowiem w zakładzie pracy.
Należy podkreślić, że pracujemy w młodym zespole, ale tworzymy grupę doświadczonych pracowników, którzy mają wysokie kwalifikacje w pracy z pacjentami i z klientami korporacyjnymi.

Jak pracujemy?

Etap 1.

Rozpoznanie

Nasza oferta fizjoterapia dla firm zawsze powstaje w ścisłej współpracy ze zleceniodawcą.
Prawidłowe przygotowanie wymaga od nas zapoznania się ze specyfiką pracy w danym biurze, zakładzie czy fabryce. Indywidualne podejście wymaga orientacji w czynnościach wykonywanych przez pracowników oraz w zagrożeniach związanych z chorobami zawodowymi.

Etap 2.

Plan działania

Po zasięgnięciu szczegółowych informacji, stawiamy diagnozę, która jest punktem wyjścia do stworzenia całościowego planu działania.
Tworzymy go w oparciu o nasze spostrzeżenia, w razie potrzeby konsultujemy go z odpowiednim działem w firmie. Każde z naszych działań ma charakter indywidualny. Nie zdarzyło się nam stworzyć dwóch podobnych planów działania.

Etap 3.

Realizacja

Oferujemy szeroki wachlarz realizacji. Stawiamy na pomoc doraźną (konsultacje lekarskie, zabiegi fizjoterapeutyczne, masaże w miejscu pracy), a także pomoc teoretyczną (szkolenia i kursy). Naszą ofertę dostosowujemy do wymagań zleceniodawcy i realizujemy w wybranym czasie i lokalizacji, np. w czasie i miejscu pracy jego personelu.

Etap 4.

Ewaluacja

Dzięki usługom dopasowanym do potrzeb, możemy zaoferować profesjonalną oraz skupioną na efektach pomoc. Możemy ją co jakiś czas sprawdzać i na życzenie pracodawcy – powtarzać.
Najważniejsze jest to, że na bieżąco kontrolujemy stan zdrowia pracowników oraz odpowiadamy na nowe wymagania ich pracodawcy.
Należy dodać, że wszelkiego rodzaju zabiegi dostosowujemy do zmieniających się potrzeb, co czasami wiąże się ze zmianami założonego wcześniej planu działania. Nie mamy z tym problemu, ponieważ dobro pacjenta jest dla nas najważniejsze.

Co oferujemy?

Fizjoprofilaktyka
Szkolenia z zakresu ergonomii pracy. Instruktaż właściwego wykonywania czynności towarzyszących pracy przedstawiony przez specjalistę.

Fizjoterapia dla firm
Masaże lecznicze i relaksacyjne. Zabiegi terapeutyczne takie jak laseroterapia, magnetoterapia, elektroterapia.

Konsultacje fizjoterapeutyczne
Stworzenie indywidualnego programu terapeutycznego. Wskazanie ćwiczeń do samodzielnego wykonywania.

Konsultacje ortopedyczne
Rozpoznanie zagrożeń zdrowotnych. Diagnoza chorób układu ruchu. Wskazówki związane z leczeniem i terapią.

Konsultacje psychologiczne
Wsparcie w radzeniu sobie ze stresem lub budowaniu równowagi między pracą a życiem osobistym.

Konsultacje dietetyczne
Badania składu ciała, kondycji oraz stanu zdrowia. Edukacja żywieniowa. Układanie jadłospisów.

Fizjoterapia dla firm
Fizjoterapia dla firm