Kurs BHP Katowice - Medyk szkolenia Skip to main content
0

Kursy BHP Katowice

Katowice to miasto w południowo-zachodniej Polsce, stolica województwa śląskiego, a także siedziba powiatu katowickiego. Choć nie jest częścią żadnej większej metropolii, jest obecnie jednym z najważniejszych ośrodków miejskich w Polsce i ośrodkiem biznesowym w Europie Środkowej.

Osoby poszukujące pracy w tym regionie, później, będą musiały przejść kurs BHP w Katowicach. Kursy te prowadzone są w języku polskim i obejmują wszystkie aspekty bezpieczeństwa w miejscu pracy, w tym: zgodność z prawem krajowym; zapobieganie wypadkom; higiena pracy i higieny; ochrona przeciwpożarowa; i środki ochrony osobistej.

Posłuchaj o innych kursach, które mogą Cię zainteresować

kurs pierwszej pomocy łódź
Defibrylator AED, 80% kursantów bez wcześniejszego przeszkolenia popełnia drastyczne błędy w jego uzytkowaniu !
Potrzebujesz dobrych mechanizmów szkoleniowych aby wiedzieć jak, w trakcie dużego stresu właściwie uciskać klatkę piersiową
rzypomnijmy, że w mózgu dochodzi do nieodwracalnych zmian już po 3 minutach od zatrzymania krążenia. 10 minut zatrzymania krążenia bez RKO i defibrylacji prowadzi do śmierci (czas ten może się nieco zmieniać ze względu na temperaturę otoczenia i mechanizm, w jakim doszło do NZK).
Służbom medycznym dotarcie do poszkodowanego w mieście średnio zajmuje do 8 minut, a do poszkodowanego poza miastem – nawet do 15.
Czy wiesz że staza taktyczna przy silmy krwawieniu to ostateczność ? Są inne sposoby tamowania krwawienia.
Gdy ocena rytmu odbywa się w krótkim czasie po NZK i w sytuacji, gdy na miejscu znajduje się AED, migotanie komór stwierdza się aż w 76% przypadków. Każda minuta opóźnienia w wykonaniu defibrylacji powoduje spadek przeżywalności o 3-4%.
Powszechny dostęp do wiedzy na temat udzielania PP, częstotliwość różnego rodzaju kursów PP oraz coraz gęstsza sieć automatycznych defibrylatorów AED do użytku publicznego sprawiają, że przeżywalność osób z NZK zauważalnie rośnie.

BHP

Kursy BHP mają na celu przybliżenie pracownikom ich pracy. Kurs podzielony jest na dwie części, jedna skupiająca się na znajomości przepisów BHP, a druga na osobistej ochronie w pracy. Kurs BHP ma na celu przedstawienie przeglądu wymagań dotyczących zdrowia, bezpieczeństwa i opieki społecznej dla osób samozatrudnionych lub pracujących dla małej firmy. Kurs ochrony osobistej w miejscu pracy jest przeznaczony dla pracowników, którzy regularnie pracują w potencjalnie niebezpiecznych środowiskach, takich jak place budowy lub przy użyciu ciężkich maszyn. Obejmuje takie tematy jak: Kurs podzielony jest na dwie sekcje, jedną dotyczącą bezpieczeństwa ogólnego, a drugą dotyczącą bezpieczeństwa i higieny pracy.

Dlaczego warto wybrać Medyk Szkolenia na naukę BHP w Katowicach?

Sekcja poświęcona bezpieczeństwu ogólnemu obejmuje takie tematy jak:

• Bezpieczeństwo w miejscu pracy: zapobieganie poślizgnięciom, potknięciom i upadkom; podnoszenie i przenoszenie; nieprawidłowe podnoszenie; elektryczność w pracy; chemikalia, które napotykasz podczas pracy z nimi.

• Bezpieczna praca praktyki: nie pracuj, gdy jesteś zmęczony; sprzęt ochrony osobistej (PPE); używanie respiratorów, okularów ochronnych i rękawic; stosowanie ochrony oczu w miejscu pracy; higiena dłoni; nie palić.

• Kurs BHP ma na celu przedstawienie przeglądu wymagań dotyczących zdrowia, bezpieczeństwa i opieki społecznej dla osób samozatrudnionych lub osób prowadzących małe firmy.

Kurs ochrony osobistej w miejscu pracy to całodniowy kurs, który ma na celu dostarczenie informacji i umiejętności potrzebnych do wykonywania szeregu zadań konserwacyjnych. Nasze kursy są prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych i akredytowanych instruktorów, którzy są w stanie zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa w Twoim miejscu pracy.

Zamów dostęp do szkolenia

Dlaczego kursy BHP w Katowicach są ważne?

Kursy BHP w Katowicach są dostępne dla każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o tym zawodzie. Kurs pomaga użytkownikom zrozumieć rolę BHP i tego, co muszą zrobić, aby odnieść sukces w swojej karierze.

Szkolenie BHP jest bardzo ważne, ponieważ pomaga ludziom przygotować się do obchodzenia się z materiałami niebezpiecznymi, takimi jak chemikalia, odpady medyczne i substancje radioaktywne. Po przeszkoleniu specjaliści ci mogą pracować w branżach, w których będą mieli regularny kontakt z tymi substancjami.

Zaufali nam:

Katowice

Co możemy zaoferować na naszych kursach?

Kursy BHP w Katowicach mogą pomóc pracownikom w stworzeniu planu bezpieczeństwa i upewnieniu się, że go przestrzegają. Dają również pracownikom szansę zdobycia nowych umiejętności, które mogą wykorzystać w pracy. Celem kursów BHP jest pomoc pracownikom w nabyciu nowych umiejętności i zdobyciu zaufania zarówno do środowiska pracy, jak i zdrowia psychicznego. Kursy mają na celu pomóc pracownikom radzić sobie z emocjonalnymi żniwami swojej pracy, a także nauczyć się technik radzenia sobie ze stresem i radzenia sobie z trudnymi rozmowami. Według badania przeprowadzonego przez University of Sheffield kursy BHP mogą zwiększyć poziom produktywności i zmniejszyć absencję. . Program nauczania obejmuje takie tematy jak: – Bezpieczeństwo i higiena pracy – Polityka, przepisy i procedury BHPiOŚ – Analiza zagrożeń – Ocena ryzyka – Promocja zdrowia w miejscu pracy i zapobieganie wypadkom przy pracy – Analiza potrzeb szkoleniowych, indywidualne uczenie się i rozwój organizacyjny Dostępne są również kursy BHP w Katowicach, które dostarczają pracownikom informacji o tym, jak być bezpiecznym w pracy. Tematy obejmują: – Rodzaje zagrożeń – Obchodzenie się z materiałami niebezpiecznymi – Systemy zarządzania bezpieczeństwem – Ocena ryzyka, praca na wysokości / bezpieczeństwo dźwigów, zagrożenia w miejscu pracy i zasady blokowania. – Pierwsza pomoc i procedury awaryjne Zdrowie i bezpieczeństwo mają fundamentalne znaczenie w świecie pracy. Kurs BHP dostarcza pracownikom informacji o tym, jak być bezpiecznym w pracy.

Jakie szkolenia prowadzimy?

Masz pytanie ?

Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl
Kurs pierwszej pomocy wrocław foto
kraków pierwsza pomoc medyk
warszawa pierwsza pomoc
kurs pierwszej pomocy kraków
Kurs pierwszej pomocy białystok
pierwsza pomoc kurs białystok
udzielanie pierwszej pomocy kurs
Kurs pierwszej pomocy w warszawie
Kurs pierwszej pomocy zielona góra medyk
Kurs pierwszej pomocy zielona góra
Kurs pierwszej pomocy manekin białystok
pierwsza pomoc wrocław kurs
Close Menu

Jesteśmy zespołem kreatywnych osobowości z ponad 5-letnim doświadczeniem. Strony i sklepy internetowe, platformy dedykowane, branding, aplikacje mobilne itp. W tym jesteśmy najlepsi!