Kurs pierwszej pomocy

Naucz się umiejętności udzielania pierwszej pomocy, które mogą uratować życie. MedykSzkolenia oferuje kursy dla wszystkich grup wiekowych, od opieki nad niemowlętami i dziećmi po resuscytację krążeniowo-oddechową dla dorosłych. Naucz się umiejętności udzielania pierwszej pomocy, które mogą uratować życie. Medyk Szkolenia oferuje kursy dla wszystkich grup wiekowych, od opieki nad niemowlętami i dziećmi po resuscytację krążeniowo-oddechową dla dorosłych. W Medyk Szkolenia oferujemy zajęcia i kursy dla wszystkich grup wiekowych, od opieki nad niemowlętami i dziećmi po resuscytację krążeniowo-oddechową dla dorosłych. Co więcej, oferujemy szeroką gamę kursów rozwoju osobistego, które mogą być skoncentrowane na osobistych troskach i zainteresowaniach. W Medyk Szkolenia prowadzimy zajęcia i kursy dla wszystkich grup wiekowych, od opieki nad niemowlętami i dziećmi po resuscytację krążeniowo-oddechową dorosłych. nas zajęcia i kursy. odbywają się w naszych ośrodkach szkoleniowych w południowo-zachodniej Polsce. Wszystkie nasze kursy mają na celu nauczenie Cię, jak podawać i opiekować się dziećmi z określonymi problemami i chorobami, takimi jak astma, zapalenie oskrzeli, oparzenia i inne. . Zajęcia i kursy Medyk Szkolenia uczą także opieki nad dziećmi z chorobami przewlekłymi, w tym z cukrzycą, padaczką i astmą. Medyk Szkolenia oferuje szeroką gamę szkoleń dla opiekunów dzieci z chorobami ostrymi lub przewlekłymi. nasi eksperci pomogą Ci wybrać odpowiedni kurs do Twoich potrzeb.

kurs pierwszej pomocy łódź
Defibrylator AED, 80% kursantów bez wcześniejszego przeszkolenia popełnia drastyczne błędy w jego uzytkowaniu !
Potrzebujesz dobrych mechanizmów szkoleniowych aby wiedzieć jak, w trakcie dużego stresu właściwie uciskać klatkę piersiową
rzypomnijmy, że w mózgu dochodzi do nieodwracalnych zmian już po 3 minutach od zatrzymania krążenia. 10 minut zatrzymania krążenia bez RKO i defibrylacji prowadzi do śmierci (czas ten może się nieco zmieniać ze względu na temperaturę otoczenia i mechanizm, w jakim doszło do NZK).
Służbom medycznym dotarcie do poszkodowanego w mieście średnio zajmuje do 8 minut, a do poszkodowanego poza miastem – nawet do 15.
Czy wiesz że staza taktyczna przy silmy krwawieniu to ostateczność ? Są inne sposoby tamowania krwawienia.
Gdy ocena rytmu odbywa się w krótkim czasie po NZK i w sytuacji, gdy na miejscu znajduje się AED, migotanie komór stwierdza się aż w 76% przypadków. Każda minuta opóźnienia w wykonaniu defibrylacji powoduje spadek przeżywalności o 3-4%.
Powszechny dostęp do wiedzy na temat udzielania PP, częstotliwość różnego rodzaju kursów PP oraz coraz gęstsza sieć automatycznych defibrylatorów AED do użytku publicznego sprawiają, że przeżywalność osób z NZK zauważalnie rośnie.

Udzielanie pierwszej pomocy jest to cenna umiejętność

Kursy pierwszej pomocy są koniecznością dla każdego, kto chce być przygotowany na wypadek sytuacji awaryjnej. Jeśli chcesz wziąć udział w kursie pierwszej pomocy, ten artykuł pomoże ci znaleźć najlepszy dla twoich potrzeb. . Co wziąć pod uwagę przy kursie pierwszej pomocy Pierwszym pytaniem, jakie należy sobie zadać przy wyborze kursu pierwszej pomocy, jest to, jakiego rodzaju szkolenia chcesz. Istnieją trzy główne rodzaje kursów, które należy wziąć pod uwagę: RKO, AED i Podstawowe zabiegi resuscytacyjne. Wszystkie trzy typy nauczą podstawowych technik podtrzymywania życia, ale różnica między tymi kursami jest głęboka . . Kursy resuscytacji krążeniowo-oddechowej uczą umiejętności niezbędnych do wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej osoby, która przestała oddychać i nie oddycha normalnie. Ten kurs jest przydatny zarówno dla osób udzielających pierwszej pomocy, jak i zwykłych ludzi w sytuacjach awaryjnych. · Kursy AED uczą umiejętności niezbędnych do korzystania z automatycznego defibrylatora zewnętrznego, zwykle dla osób, które są w: zatrzymanie akcji serca, częstoskurcz komorowy bez tętna (V-Tach) lub migotanie komór (V-Fib). Ten kurs jest zwykle prowadzony w szpitalach i jest bardziej przydatny dla pracowników służby zdrowia. W mgnieniu oka każdy, kto posiada wiedzę na temat wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej, może zostać przeszkolony w obsłudze AED.

Dlaczego warto wybrać Medyk Szkolenia na naukę pierwszej pomocy?

Ten kurs ma na celu nauczyć Cię, jak opiekować się osobą, która ma nagły wypadek.

Kurs obejmie następujące tematy:

-Co to jest pierwsza pomoc?

-Jak mogę pomóc komuś, kto miał atak serca?

-Co powinienem zrobić, jeśli kogoś ugryzł wąż?

-Co powinienem zrobić, jeśli ktoś się dusi?

-Co powinienem zrobić, jeśli ktoś mocno krwawi?

Kurs pierwszej pomocy to ważny krok dla każdej osoby, która chce być przygotowana na sytuacje awaryjne. Jest to najbardziej podstawowy poziom szkolenia, który zapewni Ci wiedzę niezbędną do udzielenia pomocy w nagłych wypadkach. . Kurs pierwszej pomocy to ważny krok dla każdego, kto chce być przygotowany na sytuację awaryjną. Jest to najbardziej podstawowy poziom szkolenia, który zapewni Ci wiedzę niezbędną do zapewnienia opieki w nagłych wypadkach. Zaświadczenie o pierwszej pomocy jest również wymagane w wielu karierach, zwłaszcza jeśli wykonujesz zawód medyczny (pielęgniarka, lekarz medycyny, ratownik medyczny). Biorąc kurs to dobry sposób, aby dowiedzieć się, jakie są Twoje mocne strony i co musisz poprawić. na. Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach to zawsze dobry pomysł, ponieważ pozwala zadbać o siebie lub innych w nagłych wypadkach. Decyzja o ścieżce kariery może być zniechęcającym i trudnym procesem. Oto kilka pomocnych wskazówek przy wyborze przyszłej kariery:. najczęściej ludzie zmieniają zdanie na temat tego, co chcą robić po ukończeniu kursów, które lepiej odpowiadają ich mocnym stronom i potrzebom.

Zamów dostęp do szkolenia

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Cena 220 zł

Zaufali nam:

Co możemy zaoferować na naszych kursach?

Kurs składa się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej. W części teoretycznej nauczysz się rozpoznawać różne rodzaje urazów i posługiwać się sprzętem pierwszej pomocy, a część praktyczna daje praktyczne doświadczenie w leczeniu urazów. . Część teoretyczna składa się z 6 jednostek i nauczy Cię wszystkiego od podstaw, takich jak odczytywanie mowy ciała, poprzez rozpoznawanie różnych rodzajów kontuzji, aż po znalezienie sprzętu pierwszej pomocy. W części praktycznej będziesz miał okazję przećwiczyć wiele umiejętności, których nauczyłeś się w części teoretycznej, lecząc codzienne urazy i choroby, takie jak skaleczenia , zadrapania, oparzenia i zwichnięcia. Część teoretyczna: Kurs składa się z 6 jednostek.

-Część 01: Rozpoznawanie różnych rodzajów urazów i używanie sprzętu pierwszej pomocy.

-Jednostka 02: Znajdowanie odpowiedniego zaopatrzenia na różne obrażenia.

-Jednostka 03: Leczenie skaleczeń, zadrapań, oparzeń i zwichnięć za pomocą odpowiednich apteczka pierwszej pomocy.

– Część 04: Rozpoznawanie oznak zawału serca.

– Jednostka 05: Ocena i leczenie chorób układu oddechowego.

– Jednostka 06: Ocena i leczenie wstrząsu

Jakie szkolenia prowadzimy?

Masz pytanie ?

Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl
Pierwsza pomoc Szczecin
Pierwsza pomoc Szczecin
Pierwsza pomoc Szczecin
kurs pierwszej pomocy kraków
Kurs pierwszej pomocy białystok
pierwsza pomoc kurs białystok
udzielanie pierwszej pomocy kurs
Kurs pierwszej pomocy w warszawie
Kurs pierwszej pomocy zielona góra medyk
Kurs pierwszej pomocy zielona góra
Kurs pierwszej pomocy manekin białystok
pierwsza pomoc wrocław kurs