Kurs pierwszej pomocy certyfikat - Medyk szkolenia Skip to main content

KURS PIERWSZEJ POMOCY CERTYFIKAT

Certyfikat pierwszej pomocy jest punktem odniesienia dla szkolenia z pierwszej pomocy. Jest uznawany m. in. przez Państwową Inspekcję pracy. Zarejestruj się, aby otrzymać spersonalizowany certyfikat już teraz!

Uzyskaj certyfikat pierwszej pomocy dzięki naszemu szkoleniu online. Zostań certyfikowanym ratownikiem w zaledwie 4 godziny.

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia z pierwszej pomocy zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenia realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenia z pierwszej pomocy dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Dowiesz się, co robić w nagłych wypadkach medycznych, resuscytacji krążeniowo-oddechowej i jak obchodzić się z niebezpiecznymi substancjami. Poznasz również potencjalne zagrożenia i sytuacje awaryjne, które pracownicy mogą napotkać w pracy.

Naucz się podstaw i nie tylko w naszym kursie pierwszej pomocy. Ten kurs obejmuje resuscytację krążeniowo-oddechową, AED, zadławienie, nagłe wypadki dla dzieci, urazy, oparzenia i wiele innych.

Wszystkie nasze kursy pierwszej pomocy są prowadzone zgodnie z aktualnymi standardami i wymogami. Oferujemy kursy z certyfikatami.

darmowy kurs pierwszej pomocy

KURS PIERWSZEJ POMOCY CERTYFIKAT –

Uzyskaj certyfikat pierwszej pomocy dzięki naszemu szkoleniu online. Zostań certyfikowanym ratownikiem w zaledwie 4 godziny!

Certyfikat ten uczy umiejętności niezbędnych do udzielania podstawowej pierwszej pomocy, szkolenia w zakresie resuscytacji krążeniowo-oddechowej i AED

Certyfikat pierwszej pomocy to świetny sposób na pokazanie potencjalnym przyszłym pracodawcom, że posiadasz umiejętności radzenia sobie w nagłych wypadkach medycznych.

Kurs certyfikacyjny pierwszej pomocy ma na celu zapewnienie wysokiego standardu szkolenia i obejmuje tematy takie jak resuscytacja krążeniowo-oddechowa, pierwsza pomoc, nagłe przypadki medyczne i inne.

pierwszej pomocy poznan

Naucz się pierwszej pomocy dzięki naszemu kursowi osobistemu lub online. Przejdź kurs pierwszej pomocy i zapewnij pomoc ratującą życie osobom, które straciły przytomność lub się zakrztusiły, między innymi w nagłych wypadkach zagrażających życiu.

Naucz się podstaw pierwszej pomocy a przy okazji baw się dobrze!

Szkolenie z pierwszej pomocy online. Dostęp do szkolenia otrzymasz niezwłocznie po dokonaniu zakupu.