Kurs pierwszej pomocy dla dzieci i młodzieży - Medyk szkolenia Skip to main content

KURS PIERWSZEJ POMOCY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Umiejętność reagowania w nagłych wypadkach jest kluczowa, ale wiele osób nie wie, od czego zacząć. Kurs Pierwszej Pomocy nauczy Cię umiejętności, które pewnego dnia mogą uratować komuś życie. Uczestnicy dowiedzą się, jak reagować na różne sytuacje awaryjne, w tym oparzenia, ukąszenia zwierząt, upadki, udar cieplny / udar słoneczny / hipertermię, drgawki, zakrztuszenia.

W przypadku nagłej sytuacji medycznej ważne jest, aby wiedzieć, jak zareagować i co zrobić. Dowiedz się więcej o kursach pierwszej pomocy i o tym, jak możesz być przygotowany na każdą sytuację. Co zrobisz gdy ktoś nagle straci przytomność?

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do kursu zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Kurs realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający kurs dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

OTRZYMASZ OD NAS:

WIEDZĘ – aby zareagować w każdej sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia

UMIEJĘTNOŚCI – aby prawidłowo podejmować działania ratunkowe

PEWNOŚĆ – aby podejmować kluczowe decyzję

ODWAGĘ – aby działać

Wykorzystujemy autorski program, który przygotowuje kursantów do radzenia sobie w sytuacjach, które mogą wydarzyć się nawet w najbliższym otoczeniu. Stale szukamy nowych rozwiązań, aby nasze szkolenia były jeszcze ciekawsze i efektywniejsze

Nasze działania opieramy na najnowszych standardach oraz czerpiemy z tego co sprawdzone i skuteczne

Szkolenie dopasowane zostaje do indywidualnych potrzeb kursantów oraz środowiska w jakim się znajdują

Zakres tematyczny szkolenia opracowany jest w sposób aby odpowiadał specyfice pracy oraz przygotowywał do skutecznego działania w najczęściej spotykanych stanach zagrożenia życia

Szkolenia cieszą się swobodną atmosferą oraz dobrą zabawą dzięki czemu udział w nich to przyjemność a wiedza łatwiej się przyswaja

Każdy z uczestników na zakończenie szkolenia otrzyma certyfikat poświadczający odbyty kurs oraz zdobyte  umiejętności

Szkolenia są maksymalnie praktyczne i angażujące – odgrywamy scenki, pozorujemy sytuacje

Każdemu z uczestników szkolenia poświęcamy tyle uwagi, ile potrzebuje – odpowiadamy na każde pytanie a naszych kursantów zachęcamy do dyskusji

Ćwiczenia powtarzamy do skutku. To najskuteczniejsza droga do oswojenia się z sytuacją, w której to od nas zależy ludzkie życie

 

SZKOLENIOWCY:

Ratownicy medyczni, certyfikowani instruktorzy. Czynnie pracujący w pogotowiu ratunkowym. Połączyła nas wspólna pasja niesienia pomocy.

Tylko najlepsi w swoich specjalizacjach. W tej branży nie ma miejsca na  kompromisy.

Kontakt z ludźmi sprawia nam niezwykłą radość, a szkolenia pozwalają łączyć oraz rozwijać nasze pasje.

kurs dla dzieci i mlodzieży pieewsza pomoc

Dlaczego każdy powinien nauczyć się pierwszej pomocy ?

Pierwsza pomoc to umiejętność, którą możesz wykorzystać na co dzień. Niezależnie od tego, czy jest to niewielki uraz, czy nagły wypadek, pierwsza pomoc może być użyta do ratowania życia.

Pierwsza pomoc jest ważna, ponieważ ratuje życie i zapewnia ulgę osobom, które cierpią lub zostały ranne. W nagłych przypadkach pierwsza pomoc zapewnia natychmiastową ulgę w skutkach szoku i urazu. Pomaga również zapobiegać dalszym urazom, jeśli ktoś krwawi lub został ranny w wyniku upadku.

Naucz się umiejętności udzielania pierwszej pomocy, które mogą uratować życie. MedykSzkolenia oferuje kursy dla wszystkich grup wiekowych, od opieki nad niemowlętami i dziećmi po resuscytację krążeniowo-oddechową dla dorosłych. Naucz się umiejętności udzielania pierwszej pomocy, które mogą uratować życie.

W tym kursie dowiesz się, jak radzić sobie w nagłych wypadkach i sytuacjach zagrażających życiu. Dowiesz się o ludzkim ciele, jak rozpoznawać urazy i jakie apteczki powinieneś mieć w domu.

pierwsza pomoc kurs dla dzieci i młodzieży

W przypadku nagłej sytuacji medycznej ważne jest, aby wiedzieć, jak zareagować i co zrobić. Dowiedz się więcej o kursach pierwszej pomocy i o tym, jak możesz być przygotowany na każdą sytuację. Co zrobisz jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy?

 

DOŁĄCZ DO NASZEGO SZKOLENIA

KURS PIERWSZEJ POMOCY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY