Kurs pierwszej pomocy dzieciom online

kurs pierwszej pomocy łódź
Defibrylator AED, 80% kursantów bez wcześniejszego przeszkolenia popełnia drastyczne błędy w jego uzytkowaniu !
Potrzebujesz dobrych mechanizmów szkoleniowych aby wiedzieć jak, w trakcie dużego stresu właściwie uciskać klatkę piersiową
rzypomnijmy, że w mózgu dochodzi do nieodwracalnych zmian już po 3 minutach od zatrzymania krążenia. 10 minut zatrzymania krążenia bez RKO i defibrylacji prowadzi do śmierci (czas ten może się nieco zmieniać ze względu na temperaturę otoczenia i mechanizm, w jakim doszło do NZK).
Służbom medycznym dotarcie do poszkodowanego w mieście średnio zajmuje do 8 minut, a do poszkodowanego poza miastem – nawet do 15.
Czy wiesz że staza taktyczna przy silmy krwawieniu to ostateczność ? Są inne sposoby tamowania krwawienia.
Gdy ocena rytmu odbywa się w krótkim czasie po NZK i w sytuacji, gdy na miejscu znajduje się AED, migotanie komór stwierdza się aż w 76% przypadków. Każda minuta opóźnienia w wykonaniu defibrylacji powoduje spadek przeżywalności o 3-4%.
Powszechny dostęp do wiedzy na temat udzielania PP, częstotliwość różnego rodzaju kursów PP oraz coraz gęstsza sieć automatycznych defibrylatorów AED do użytku publicznego sprawiają, że przeżywalność osób z NZK zauważalnie rośnie.

Kurs pierwszej pomocy dzieciom online Jeśli jesteś rodzicem, to z pewnością wiesz, że dzieci potrafią zaskakiwać. To od nich uzależniasz swoje plany i dzięki nim starasz się poznawać nowe obszary. Nasz kurs sprawi, że będziesz przygotowany na wiele zdarzeń losowych, w których trzeba wykazać się szybką reakcją, zimną krwią i wiedzą merytoryczną. Jako rodzic lub opiekun, nie możesz sobie pozwolić na nieświadomość w dziedzinie zdrowia, masz obowiązek działać, gdy Twoje dziecko będzie potrzebowało pomocy.

Kurs pierwszej pomocy dzieciom online w formie e-lerningowej

I. Program

Nasz kurs pierwszej pomocy dzieciom online przygotowany jest w oparciu o statystyki związane ze zdarzeniami niebezpiecznymi, w których uczestniczyły dzieci. Omawiamy szczegółowo sposoby reagowania, tym bardziej, że małe dzieci nie potrafią doprecyzować, co je boli. Wskażemy, na co należy zwracać uwagę, gdy musimy szybko zdiagnozować, co się dzieje z maluchem, by właściwie zareagować i szybko pomóc.
Z naszej strony oferujemy kompleksową wiedzę z zakresu:

 1. Postępowania z nieprzytomnym dzieckiem – podstawowe zabiegi ratujące życie, czyli co robić, gdy dziecko przestanie oddychać?
 2. Prowadzenia resuscytacji (reanimacji).

Poza tym skupimy się również na takich zagadnieniach:

 1. elementy anatomii i fizjologii dzieci i niemowląt,
 2. przyczyny zagrożeń życia u dzieci i niemowląt,
 3. zadławienia, ciało obce w drogach oddechowych,
 4. udrożnienie dróg oddechowych u dzieci i niemowląt,
 5. postępowanie z dzieckiem nieprzytomnym,
 6. różnice w resuscytacji krążeniowo oddechowej u dzieci i niemowląt,
 7. krwotoki z nosa oraz z górnych dróg oddechowych,
 8. opatrywanie ran, skaleczeń, urazów,
 9. zapalenie krtani i nagłośni,
 10. drgawki,
 11. oparzenia,
 12. porażenia prądem elektrycznym.

Musimy podkreślić, że pierwsza pomoc to działanie, które może uratować życie. Prawidłowo poprowadzona zwiększa szansę szybszego powrotu do sprawności, a także zmniejsza ból i strach.

II. Dokumenty

Po pozytywnym zakończeniu kursu, certyfikat zostanie wysłany drogą elektroniczną na adres mailowy, który został wskazany przy rejestracji. Proszę o dodatkowe sprawdzenie danych przed rozpoczęciem kursu.

Poniżej wzór certyfikatu jaki otrzymasz po zakończeniu kurs pierwszej pomocy dzieciom online.

III. Dla kogo kurs pierwszej pomocy dzieciom online?

Kurs pierwszej pomocy dla rodziców i opiekunów, który stworzyliśmy jest idealnym rozwiązaniem, by zabezpieczyć się od strony merytorycznej w wiedzę z zakresu szybkiego reagowania w trudnych sytuacjach. Chciałoby się założyć, że ta wiedza nie zostanie nigdy wykorzystana, być może tak będzie i tego życzymy każdemu, ale wychowując dzieci warto wiedzieć więcej.

IV. Jak i gdzie?

Kurs pierwszej pomocy dzieciom online jest bardzo prosty w obsłudze. Odbywa się na platformie e-learningowej, na którą należy się zalogować, wykorzystując hasło. Hasło dostępu zostanie wygenerowane automatycznie po dokonaniu wpłaty przelewem błyskawicznym przez platformę PayU. Po zakończeniu, każdy kursant otrzymuje drogą elektroniczną certyfikat ukończenia kursu pierwszej pomocy.
Kurs pierwszej pomocy dzieciom online odbywa się w 100% online, co jest ogromnym ułatwieniem dla rodziców, którzy bardzo często mają problem, by znaleźć czas na odbycie kursu stacjonarnie. Można się przeszkolić w dowolnej dla siebie porze, o świcie, gdy wszyscy śpią, w południe, a także wieczorem – ta elastyczność sprawia, że każdy kursant znajdzie odpowiedni dla siebie czas. Cena całego szkolenia to koszt 110 zł. Opłatę przelewa się jednorazowo.

Pamiętaj – umiejętność udzielania pierwszej pomocy dorosłym posiada wiele osób. Szkolenia w pracy lub podczas kursu prawa jazdy utrwalają podstawowe zasady, które stosuje się podczas udzielania pierwszej pomocy ludziom dorosłym. W przypadku dzieci, niemowląt i noworodków pojawiają się jednak znaczące różnice, których znajomość może zadecydować o skuteczności akcji ratunkowej. Ta wiedza przeznaczona jest dla rodziców i opiekunów.

Kurs pierwszej pomocy organizowanie w formie stacjonarnej

Podstawą kursów pierwszej pomocy jest efektywność, którą możemy zmierzyć dopiero w praktyce. I to właśnie na praktyce opieramy nasze kursy stacjonarne.  Szkolenie odbywa się na fantomach elektronicznych, pozwalających monitorować skuteczność kursanta.

Zamów dostęp do szkolenia

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Zaufali nam:

Masz pytanie ?

Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593

Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Pierwsza pomoc Szczecin
Pierwsza pomoc Szczecin
Pierwsza pomoc Szczecin
kurs pierwszej pomocy kraków
kurs pierwsza pomoc dla zwierzaków
kurs z pierwszej pomocy wrocław
Kurs pierwszej pomocy białystok
pierwsza pomoc kurs białystok
udzielanie pierwszej pomocy kurs
Kurs pierwszej pomocy w warszawie
kurs pierwsza pomoc wrocław cwiczenia
pierwsza pomoc kurs radom
Kurs pierwszej pomocy zielona góra medyk
Kurs pierwszej pomocy zielona góra
Kurs pierwszej pomocy manekin białystok
pierwsza pomoc wrocław kurs
Pierwsza pomoc Szczecin
Kurs pierwszej pomocy warszawa ćwiczenia