Kurs pierwszej pomocy Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Tczew, Wejherowo. Miasta te to jedne z miast kojarzących się z błogim wypoczynkiem nad wodą. Co jednak zrobiłbyś widząc człowieka, który tonie? Każda osoba, która chce zdobyć wiedzę jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy bez względu na typ niebezpiecznej sytuacji jest naszym odbiorcą. Właśnie dlatego, naszym priorytetem są zajęcia praktyczne. Nasz program zajęć pozwala na oswojenie się nawet z najbardziej wymagająca sytuacją. Daje możliwość udzielenia szybkiej i właściwej pomocy. Szkoleniowcy z naszej firmy zagwarantują każdemu pewność w działaniu podczas niespodziewanych sytuacji.
pierwsza pomoc (2)

Oferujemy:

  • zajęcia na terenie Gdańska i okolic
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Gdańsku

Gdańsk

Nasz formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

 

Kursy pierwszej pomocy w Gdańsku

W mediach dość często pojawiają się informacje o tym, jak policjant uratował komuś życie albo jak zrobił to przypadkowy przechodzień. Ideałem jednak byłaby taka rzeczywistość, w której takie wiadomości nikogo by nie obchodziły, ponieważ podobne zachowania cechowałyby wszystkich. Prawda jest jednak taka, że o tych nielicznych osobach robi się głośno dlatego, że poza nimi mało kto potrafi udzielać pomocy przedmedycznej. To naprawdę nie są gigantyczne kompetencje – wszystkiego się można nauczyć na dobrym kursie pierwszej pomocy.

Dlaczego tak niewiele osób chce korzystać z kursów pomocy przedmedycznej? Spora część – zupełnie bezzasadnie – uznaje, że taka wiedza nigdy się nie przyda. Oby się nie przydała, ale co zrobić, kiedy jednak okaże się niezbędna? Innym ludziom szkoda czasu, tylko skoro szkoda kilku godzin na to, by naprawdę nauczyć się ratować życie, to jakie czynności są w tym momencie ważniejsze? Kursy pierwszej pomocy nie uczą żadnej tajemnej wiedzy, a proste czynności ratownicze nie przypominają stopniem skomplikowania fizyki kwantowej. Bardzo często najważniejszą wartością wyniesioną ze szkolenia jest umiejętność zapanowania nad emocjami i podjęcia działania w krytycznej chwili.

O wypadek w dzisiejszym świecie nietrudno. Tym łatwiej zresztą, im więcej osób, zamiast rozejrzeć się przed wejściem na przejście, woli upewnić się, że nikt znajomy nie napisał właśnie wiadomości na Messengerze. Niestety, ale wtedy, kiedy komuś brakuje odpowiedzialności, ktoś inny musi „pożyczyć” swojej, warto więc być przygotowanym na takie sytuacje.
Dobrze przeprowadzony kurs pierwszej pomocy pozwala opanować przynajmniej kilka technik działania w przypadku najczęściej powtarzających się wypadków. Poprawnie przygotowane pozoracje świetnie oddają warunki działania w sytuacji kryzysowej, a kompetentna osoba przekazująca wiedzę potrafi nauczyć przynajmniej kilku ważnych modeli zachowań. Dokładnie tak – modeli zachowań, ponieważ tym, czego uczą się uczestnicy kursów pierwszej pomocy, są przede wszystkim odwaga i sprawne podejmowanie działań. Nawet po stosunkowo krótkim szkoleniu można już wyrobić w sobie nawyk prawidłowego reagowania. W sytuacji, w której kilka chwil decyduje o przekroczeniu granicy między życiem a śmiercią, instynkt popychający w stronę właściwego działania jest bezcenny.

Kursy pierwszej pomocy w Gdańsku są przeprowadzane regularnie przez kilka firm. Nie wszystkimi warto się zainteresować, ale wybierając jeden z tych lepszym, można zdobyć wiedzę na naprawdę wysokim poziomie.

 

Zaufali nam: