Kurs pierwszej pomocy Gdańsk.

Miasto te to jedne z miast kojarzących się z błogim wypoczynkiem nad wodą. Co jednak zrobiłbyś widząc człowieka, który tonie? Każda osoba, która chce zdobyć wiedzę jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy bez względu na typ niebezpiecznej sytuacji jest naszym odbiorcą. Właśnie dlatego, naszym priorytetem są zajęcia praktyczne. Nasz program zajęć pozwala na oswojenie się nawet z najbardziej wymagająca sytuacją. Daje możliwość udzielenia szybkiej i właściwej pomocy. Szkoleniowcy z naszej firmy zagwarantują każdemu pewność w działaniu podczas niespodziewanych sytuacji.
pierwsza pomoc (2)

Zamów dostęp do szkolenia

Oferujemy:

 • zajęcia na terenie Gdańska i okolic
 • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy
 • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
 • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
 • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Gdańsku

Gdańsk

Nasz formularz kontaktowy

  Zaufali nam:

  Kurs pierwszej pomocy Gdańsk

  Kurs pierwszej pomocy Gdańsk

  szkolenia z pierwszej pomocy

  W mediach dość często pojawiają się informacje o tym, że policjant uratował komuś życie albo że zrobił to przypadkowy przechodzeń. Ideałem jednak byłaby taka rzeczywistość, w której te wiadomości nikogo by nie dziwiły, ponieważ podobne zachowania cechowałyby wszystkich. Prawda jest jednak taka, że o tych nielicznych osobach robi się głośno dlatego, że poza nimi mało kto potrafi udzielać pomocy przedmedycznej. To naprawdę nie są gigantyczne kompetencje – wszystkiego się można nauczyć na dobrym kursie pierwszej pomocy.

  Kursy pierwszej pomocy Gdańsk – warto?

  Kurs pierwszej pomocy Gdańsk

  Szkolenia z pierwszej pomocy

  Dlaczego tak niewiele osób chce korzystać z kursów pomocy przedmedycznej? Spora część – zupełnie bezzasadnie – uznaje, że taka wiedza nigdy się nie przyda. Oby się nie przydała, ale co zrobić, kiedy jednak okaże się niezbędna? Innym ludziom szkoda czasu, tylko skoro szkoda kilku godzin na to, by naprawdę nauczyć się ratować życie, to jakie czynności są w tym momencie ważniejsze? Kursy pierwszej pomocy nie uczą żadnej tajemnej wiedzy, a prostych czynności ratowniczych. Nie przypominają stopniem skomplikowania fizyki kwantowej. Bardzo często najważniejszą wartością wyniesioną ze szkolenia jest umiejętność zapanowania nad emocjami i podjęcia działania w krytycznej chwili.

  Tak naprawdę emocje w trakcie ratowania człowieka są ogromne. Tym bardziej, gdy chodzi o sytuację, do której nie można się przygotować czasowo. Warto mieć świadomość, że ratowanie życia możemy uskuteczniać za chwilę, albo za kilka miesięcy, może nawet za parę lat. Ta sytuacja jest nieprzewidywalna, dlatego powoduje ogromny stres. Emocje są zawsze, musimy umieć je oswoić. Najprostszą metodą jest wiedza. To ona pozwala na radzenie sobie z nadmiarem wrażeń. Wiedza i doświadczenie, jakie można nabyć na kursach pierwszej pomocy są bardzo przydatne.

  Dodatkowym aspektem są spotkania z ludźmi, którzy zawodowo zajmują się ratowaniem życia, więc wiedzą, co jest ważne. Potrafią skupić uwagę na istotnych technikach radzenia sobie ze stresem. Żeby dobrze udzielić pierwszej pomocy, trzeba myśleć świadomie i działać w koncentracji.

   

  Wypadek to chleb powszedni jak 

  Kurs pierwszej pomocy Gdańsk

  szkolenia z pierwszej pomocy

  O wypadek w dzisiejszym świecie nietrudno. Tym łatwiej, im więcej osób, zamiast rozejrzeć się przed wejściem na przejście, woli upewnić się, że nikt znajomy nie napisał właśnie wiadomości na Messengerze. Plaga korzystania z telefonów komórkowych podczas każdej czynności bywa niebezpieczna. Tak naprawdę jest to aspekt, który współcześnie wpływa najbardziej na wszelkiego rodzaju wypadki w świecie realnym. Ludzie nie mają tak wykształconej podzielności uwagi, by prawidłowo realizowali kilka czynności, kilka rozmów i odnajdować się w kilku przestrzeniach na raz. To rodzi niepotrzebne problemy i prowokuje sytuacje niebezpieczne.

  Warto pomyśleć o tym, że gdy komuś brakuje odpowiedzialności, ktoś inny musi  czuwać. Najprostszą formą radzenia sobie z chaosem jest oswajanie rzeczywistości. Niezbędna do tego jest wiedza. Warto mieć świadomość, na jakie sytuacje niebezpieczne jesteśmy narażeni, jak umiejętnie sobie z nimi radzić i co robić, gdy o nich dojdzie. Tak uporządkowana wiedza pozwoli na efektywną reakcję.

  Co jest ważne na kursach pierwszej pomocy?

  Kurs pierwszej pomocy Gdańsk

  szkolenia z pierwszej pomocy

  Dobrze przeprowadzony kurs pierwszej pomocy w Gdańsku pozwala opanować przynajmniej kilka technik działania w przypadku najczęściej powtarzających się wypadków. Poprawnie przygotowane pozoracje świetnie oddają warunki działania w sytuacji kryzysowej, a kompetentna osoba przekazująca wiedzę potrafi nauczyć przynajmniej kilku ważnych modeli zachowań. Dokładnie tak – modeli zachowań, ponieważ tym, czego uczą się uczestnicy kursów pierwszej pomocy, są przede wszystkim odwaga i sprawne podejmowanie działań. Nawet po stosunkowo krótkim szkoleniu można już wyrobić w sobie nawyk prawidłowego reagowania. W sytuacji, w której kilka chwil decyduje o przekroczeniu granicy między życiem a śmiercią, instynkt popychający w stronę właściwego działania jest bezcenny.

  Kursy pierwszej pomocy w Gdańsku są przeprowadzane regularnie przez kilka firm. Nie wszystkimi warto się zainteresować, ale wybierając jeden z tych lepszym, można zdobyć wiedzę na naprawdę wysokim poziomie.

  Ważne jest, by sprawdzając organizatora przejrzeć program kursu, umiejętności i doświadczenie prowadzących, a także sprzęty, z jakimi pracuje kadra. Te aspekty są w stanie skutecznie zasugerować, które ze szkoleń jest godne polecenia. Tak naprawdę kurs pierwszej pomocy Gdańsk to przede wszystkim ćwiczenia i pogadanka na tematy, o których chcą rozmawiać kursanci. Nasi eksperci są na tyle świadomi wiedzy, jaką posiadają, że tłumaczą wszystkie niejasności, pokazują i poprawiają czynności, które następnie wykonują uczestnicy kursu.

  Firma z misją

  Kurs pierwszej pomocy Gdańsk

  szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej

  Nasze działania od zawsze nastawione są na odbiorcę. Chcemy wytłumaczyć zasady udzielania pierwszej pomocy, nauczyć podstawowych czynności ratowniczych, ośmielić do działania, rozwiać wszelkie wątpliwości, które nasuwają się podczas kursu i nagrodzić za pozyskaną wiedzę. Wierzymy, że nasza praca to misja. Działamy w zakresie organizowania kursów pierwszej pomocy już ponad dziesięć lat, o pozwala nam dostrzec, jak wielki potencjał tkwi w przekazywaniu tej wiedzy w sposób odpowiedni.

  Nasza oferta jest bardzo szeroka i cały czas się rozbudowuje. W jej zakres wchodzą:

  • szkolenia tematyczne dla różnych grup wiekowych,
  • kursy online,
  • kursy stacjonarne w dużych miastach i zakładach pracy,
  • kursy wyjazdowe z atrakcjami, mające charakter rozrywkowy,
  • kursy pierwszej pomocy dla rodziców i dla opiekunów,
  • kursy pierwszej pomocy dla miłośników zwierząt,
  • kursy pierwszej pomocy dla instytucji i firm.

  Kursy kończą się sprawdzeniem wiedzy. Pozytywne wyniki upoważniają nas do wydania zaświadczania, którego ważność to trzy lata. Po tym czasie, należy kurs odświeżyć, by pozyskać nowy dokument potwierdzający ważność odbytego szkolenia.

  Kursy online kończą się certyfikatami. Jest to nowoczesna forma, która pozwala na zaangażowanie w dowolnym czasie dla uczestnika.

  Jeśli cały czas nie czujesz konieczności zapisania się na szkolenie, to zachęcamy do zrobienia testu, który jest dostępny w naszych zakładkach. Jeśli przejdziesz go pomyślnie – brawo, jeśli nie – pomyśl o sytuacji, w której konieczna byłaby wiedza, jakiej obecnie nie posiadasz. Zapisz się do nas. Chętnie pomożemy!

  kursu pierwszej pomocy w Gdańsku

  szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej

  Kurs pierwszej pomocy Gdańsk

  Kursy pierwszej pomocy odbywają się w Gdańsku na ulicy Bytowskiej 4 (Dwór Schwabego), gdy pojawi się grupa około piętnastu chętnych osób. W sytuacjach, gdy chodzi o szkolenia grup pracowników nasi eksperci są w stanie spotkać się w siedzibie firmy, która zleca szkolenie na terenie Gdańska.

  Prowadzący szkolenia specjaliści bardzo chętnie przygotują zagadnienia tematyczne, związane z określonym kursem, chętnie podejmą współpracę oferując wiedzę z zakresu pierwszej pomocy w Gdańsku. Przeszkolą nauczycieli, uczniów i inne instytucje, które uznają tę wiedzę za niezbędną.

  Prelegenci są otwarci na udział w różnych spotkaniach, gdzie mają wygłosić wykład połączony z ćwiczeniami na tematy związane z pierwszą pomocą. Rozważymy każdego rodzaju pomysł, gdyż nasz zespół to grupa młodych i kreatywnych ludzi, którzy kurs pierwszej pomocy traktują jak misję, chcą się nim dzielić z każdym, kto tylko tego zapragnie.

  Na wszelkie pytania związane ze szczegółami szkolenia pierwszej pomocy w Gdańsku chętnie odpowiemy. Prosimy o kontakt.