Kurs pierwszej pomocy Gniezno. Kursy pomocy przedmedycznej są coraz bardziej popularne wśród ludzi. Pierwsza pomoc staje się zagadnieniem potrzebnym. Choć w czasie nauki szkolnej przyswajanie informacji związanych z pomocą przebiega niezbyt owocnie. Z wiekiem wszystko się zmienia. Większość ludzi odczuwa potrzebę posiadania tej wiedzy i poszukuje miejsc, w których szkolenia z zakresu pierwszej pomocy udzielane są przez profesjonalistów.
pierwsza pomoc (2)

Oferujemy:

  • zajęcia na terenie Gniezna i okolic
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Gnieznie

Gniezno

Nasz formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Kurs pierwszej pomocy

Pierwsza pomoc jest naprawdę niezbędna i trzeba o tym pamiętać. Prawdą jest też to, że zaledwie niewielu potrafi jej udzielić prawidłowo. Organizowane są różne akcje, kampanie społeczne, ale to cały czas kropla w morzu. Kurs pierwszej pomocy powinien przejść każdy dorosły, a dziecko powinno poradzić sobie z wykonaniem telefonu do dyspozytora, który pomoże i wyśle odpowiednią ekipę ratunkową.

Ważne jest, by radzić sobie z tymi najprostszymi czynnościami, które pomogą uratować czyjeś zdrowie lub życie. Słyszymy tak często, że nie można być obojętnym wobec innych, że ratowanie człowieka powinniśmy mieć opanowane do perfekcji, bo dzięki szybkiej reakcji prawdopodobieństwo uratowania człowieka znacznie wzrasta.

Nasze szkolenia uświadamiają uczestnikom jak ważne jest to, by umieć reagować szybko. Chodzi też o to, by postępować zgodnie ze ściśle określonym schematem, który sprawdza się od zawsze. Musimy nauczyć, że obok cierpiącego człowieka nie można przejść obojętnie. Trzeba pomóc sprawnie i rzetelnie, a tak można postąpić tylko znając zasady pomocy przedmedycznej. Warto uświadamiać, że ludzkie życie jest ulotne i czasem wystarczy tylko chwila – dobra decyzja, w konsekwencji której podejmie się próbę uratowania człowieka, by zrozumieć jak ważne jest zaplecze teoretyczne.

Pierwsza pomoc, której staramy się nauczyć to wiedza podstawowa, wzbogacona ćwiczeniami, scenkami, które pomagają tworzyć kursanci. Uczymy odnajdować się w takich sytuacjach. Staramy się, by każdy, kto kończy nasze szkolenie potrafił odruchowo, prawie bezmyślnie poradzić sobie z ratowaniem ludzi. Wiedzę z tego zakresu należy przyswoić jak najwcześniej i pielęgnować w nieskończoność. To, że znamy zasady, według których trzeba postępować, nie musi oznaczać, że będziemy je pamiętać cały czas. Istotą naszych szkoleń jest też powtórka tego, co z pewnością już nie raz docierało do naszych słuchaczy. My staramy się tę wiedzę przekazać tak, by została zapamiętana jak najdłużej. Właśnie dlatego tak ważne są zajęcia praktyczne. Próby ratowania człowieka podczas ćwiczeń zostają zapamiętane dłużej, niż suchy wykład typowo teoretyczny. Praktyka jest też bardzo ważna, ponieważ decydowanie pod wpływem presji jest znacznie trudniejsze. Dużo łatwiej postępować zgodnie z przećwiczonym wcześniej kluczem zachowań. To właśnie na tym polega właściwe reagowanie w sytuacji kryzysowej. Dobry start jest początkiem niemalże każdej udanej akcji ratowniczej, a wiedza, którą trzeba posiadać jest w takich momentach bezcenna.

 

Zaufali nam: