Kurs pierwszej pomocy Grudziądz.

Pierwsza pomoc jest dla większości tematem, którego nie warto poruszać. Brak przećwiczonej wiedzy może sprawić, że potrzebna pomoc nie zostanie przez nikogo udzielona. Czasem warto pomyśleć, jak my czulibyśmy się w podobnej sytuacji, gdy to nam nikt nie chciałby udzielić pomocy? Im więcej ludzi ma wypracowany odruch pomagania, tym większe szanse, że i nam zostanie udzielona pomoc. Warto o tym pomyśleć i zapisać się na kurs, który tę wiedzę przypomina i systematyzuje.

Zamów dostęp do szkolenia

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Cena 110 zł

pierwsza pomoc (2)

Oferujemy:

 • zajęcia na terenie Grudziądza i okolic.
 • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
 • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
 • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
 • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Grudziądzu

Grudziądz

Nasz formularz kontaktowy

  Zaufali nam:

  Kurs pierwszej pomocy Grudziądz

  Pierwszej pomocy nie potrafimy udzielić intuicyjnie. To chyba najważniejsza informacja, o której trzeba pamiętać. Wiedza, którą zdobyliśmy w szkole i której tak do końca nie pamiętamy, nie może być wyznacznikiem tego, że pierwsza pomoc jest opanowana i więcej informacji już nam nie potrzeba.

  Tak naprawdę pomoc przedmedyczna to wiedza, która w życiu każdego człowieka jest niezbędna, ale warto do niej wracać i ją powtarzać, ponieważ nigdy nie wiemy, kiedy będziemy mogli ją wykorzystać, a informacje nieużywane z czasem znikają z naszej pamięci. Warto powtarzać teorię z praktyką co dwa lata. Choć najważniejsze jest to, by przynajmniej raz wziąć udział w profesjonalnym szkoleniu i z niego zapamiętać najważniejsze schematy działań.

   

  Co warto wiedzieć o kursie pierwszej pomocy?

  Szkoleń z zakresu pierwszej pomocy jest coraz więcej, bo zapotrzebowanie na tego typu wiedzę rośnie. Niestety, społeczeństwo polskie nie jest wystarczająco wyedukowane w tej kwestii, by mieć pewność, że podczas jakiegokolwiek zdarzenia, gdy niezbędne będzie udzielenie pomocy, znajdzie się ktoś, kto będzie umiał prawidłowo i szybko wezwać służby ratownicze przez telefon. Ta z pozoru najprostsza czynność jest w rzeczywistości nadal bardzo problematyczna i dyspozytorzy bardzo często muszą zadawać dużo pomocniczych pytań, by dowiedzieć się jaki jest stan poszkodowanych.

  Właśnie nasze szkolenie ma na celu przygotowanie kursanta na każdą ewentualność. Głównie ćwiczymy wzywanie pierwszej pomocy, staramy się przygotować do poprawnego jej udzielenia, a także do wspierania poszkodowanego w tych trudnych dla niego chwilach. Wiadomo, że w prawdziwym życiu w grę wchodzi jeszcze walka z naszymi emocjami. O nich też staramy się mówić, ponieważ to bardzo ważny aspekt, gdy nie poradzimy sobie ze sobą, to i pierwsza pomoc nie zostanie udzielona w sposób prawidłowy.

   

  Dobry kurs uczy kontrolować sytuację?

  Poza standardowymi schematami, które dostępne są na stronach internetowych, w książkach i innych publikacjach, warto skorzystać z kursu pierwszej pomocy, ponieważ kontakt z ekspertem – osobą doświadczoną, praktykiem, jest czymś, czego nie otrzymamy dzięki przeczytaniu poradnika.

  Prawdą jest, że aby udzielić pierwszej pomocy musi zdarzyć się coś, co pozwoli nam działać. Nie chodzi tu o samo zdarzenie, bo to oczywiste, ale o to, co dzieje się ze świadkiem zdarzenia. Natychmiastowe działanie powinno być naturalne, ale bardzo często naturalny jest strach, który paraliżuje i ogranicza świadomość. Nasi eksperci uczą tego, jak kontrolować siebie. Kurs pierwszej pomocy ma uczyć rozprawiania się z własnymi emocjami. To dzięki poprawnie przeprowadzonym ćwiczeniom, kursant nabywa pewności siebie, dzięki czemu może podjąć próbę kontrolowania sytuacji.

  Nauka radzenia sobie ze stresem to coś, co jest wartością dodaną do wiedzy podręcznikowej. Nie jesteśmy w stanie jej pozyskać w inny sposób, dlatego tak ważne są kursy, podczas których organizuje się ćwiczenia z zakresu pierwszej pomocy. Ważne, by w trakcie ćwiczeń starać się zachowywać tak, jak podczas prawdziwego zdarzenia. To podstawa dobrze przeprowadzonego kursu.

   

  Kurs to dobry pomysł!

  Zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu. Prawdą jest, że każdy kurs to dobry pomysł. Jeśli ktoś nie ma pojęcia o tym, jak zachować się podczas podstawowych sytuacji niebezpiecznych, warto poświęcić swój czas i udać się na szczegółowe i rzetelne przeszkolenie. To bardzo ważne, by tę wiedzę posiadać w dorosłym życiu, ponieważ takim zachowaniem dajemy wzór też innym, szczególnie młodszym, co jest bardzo ważnym argumentem, byśmy do tej wiedzy podchodzili poważnie. W dorosłym życiu nikt nas za rękę nie będzie prowadził i nie wskaże prawidłowych rozwiązań. Kursy pierwszej pomocy to źródło wiedzy, którą trzeba posiadać. Nie zmienia się ona z czasem, nie ma daty przydatności, więc warto ją przyswoić i zapamiętać. Przydaje się wszędzie, w każdym kraju obowiązuje, dlatego warto wiedzieć, jak można reagować podczas wakacji, czy podróży służbowej, gdy ktoś będzie potrzebował pomocy.

  Firma z misją

  Nasze działania od zawsze nastawione są na odbiorcę. Chcemy wytłumaczyć zasady udzielania pierwszej pomocy, nauczyć podstawowych czynności ratowniczych, ośmielić do działania, rozwiać wszelkie wątpliwości, które nasuwają się podczas kursu i nagrodzić za pozyskaną wiedzę. Wierzymy, że nasza praca to misja. Działamy w zakresie organizowania kursów pierwszej pomocy już ponad dziesięć lat, o pozwala nam dostrzec, jak wielki potencjał tkwi w przekazywaniu tej wiedzy w sposób odpowiedni.

  Nasza oferta jest bardzo szeroka i cały czas się rozbudowuje. W jej zakres wchodzą:

  • szkolenia tematyczne dla różnych grup wiekowych,
  • kursy online,
  • kursy stacjonarne w dużych miastach i zakładach pracy,
  • kursy wyjazdowe z atrakcjami, mające charakter rozrywkowy,
  • kursy pierwszej pomocy dla rodziców i dla opiekunów,
  • kursy pierwszej pomocy dla miłośników zwierząt,
  • kursy pierwszej pomocy dla instytucji i firm.

  Kursy kończą się sprawdzeniem wiedzy. Pozytywne wyniki upoważniają nas do wydania zaświadczania, którego ważność to trzy lata. Po tym czasie, należy kurs odświeżyć, by pozyskać nowy dokument potwierdzający ważność odbytego szkolenia.

  Kursy online kończą się certyfikatami. Jest to nowoczesna forma, która pozwala na zaangażowanie w dowolnym czasie dla uczestnika.

  Jeśli cały czas nie czujesz konieczności zapisania się na szkolenie, to zachęcamy do zrobienia testu, który jest dostępny w naszych zakładkach. Jeśli przejdziesz go pomyślnie – brawo, jeśli nie – pomyśl o sytuacji, w której konieczna byłaby wiedza, jakiej obecnie nie posiadasz. Zapisz się do nas. Chętnie pomożemy!

  Organizacja kursu

  Kursy pierwszej pomocy odbywają się w Grudziądzu, gdy pojawi się grupa około piętnastu chętnych osób. Kurs pierwszej pomocy online banerW sytuacjach, gdy chodzi o szkolenia grup pracowników nasi eksperci są w stanie spotkać się w siedzibie firmy, która zleca szkolenie na terenie Grudziądza.

  Prowadzący szkolenia specjaliści bardzo chętnie przygotują zagadnienia tematyczne, związane z określonym kursem, chętnie podejmą współpracę oferując wiedzę z zakresu pierwszej pomocy w Grudziądzu. Przeszkolą nauczycieli, uczniów i inne instytucje, które uznają tę wiedzę za niezbędną.

  Prelegenci są otwarci na udział w różnych spotkaniach, gdzie mają wygłosić wykład połączony z ćwiczeniami na tematy związane z pierwszą pomocą. Rozważymy każdego rodzaju pomysł, gdyż nasz zespół to grupa młodych i kreatywnych ludzi, którzy kurs pierwszej pomocy traktują jak misję, chcą się nim dzielić z każdym, kto tylko tego zapragnie.

  Na wszelkie pytania związane ze szczegółami szkolenia pierwszej pomocy w Grudziądzu chętnie odpowiemy. Prosimy o kontakt.