Kurs pierwszej pomocy Jelenia Góra.

Prawdą jest, że bardzo często pracodawcy taktują szkolenia z pierwszej pomocy bardzo pobieżnie. Wplatają jakieś drobne szczegóły z zakresu ratownictwa w szkolenie BHP i to wszystko. Ważne jest, by zmienić to podejście i uświadomić tym, którzy zatrudniają innych ludzi, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa w pracy. Pierwsza pomoc to ogromna wiedza, która pozwoli uświadomić pracownikom fakt, że w firmie zostaliśmy potraktowani poważnie.
pierwsza pomoc (2)

Zamów dostęp do szkolenia

Oferujemy:

 • zajęcia na terenie Jeleniej Góry i okolic.
 • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
 • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
 • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
 • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Jeleniej Górze

Jelenia Góra

Nasz formularz kontaktowy

  Zaufali nam:

   

  Kurs pierwszej pomocy Jelenia Góra

  W dużych firmach najczęściej pracodawcy dbają o bezpieczeństwo i higienę pracy. Inaczej wygląda to w miejscach, które nie są tak bardzo restrykcyjne pod kątem szkoleń, szczególnie tam, gdzie mamy do czynienia z pracą na taśmie produkcyjnej, gdzie jedna osoba odpowiada za kontrolę. Tam nie zawsze kwestie higieny pracy są przestrzegane przez pracodawcę. Modna komputeryzacja sprawia, że praca fizyczna odchodzi w niepamięć, zaś jeden człowiek steruje wszystkim. Zdarzyć się może, że pomimo pełnej automatyzacji, jeden człowiek ma zbyt wiele obowiązków i przez nieuwagę może sprawić komuś krzywdę. Każdy wypadek w pracy wymaga szybkiego działania. Natychmiastowa interwencja może uratować życie i zdrowie. Należy o tym pamiętać.

   

  Pierwsza pomoc – kurs dla pracowników

  Chcąc mieć świadomość, jak prawidłowo ratować ludzi, gdy konieczna jest nagła pomoc należy przede wszystkim rozejrzeć się za dobrym kursem pierwszej pomocy. To pierwszy i najważniejszy krok w stronę wiedzy. Nawet jeśli instruktorzy będą musieli przyjechać z daleka jest to możliwe. To przecież inwestycja w bezpieczeństwo własne, innych pracowników, a być może również zupełnie przypadkowych osób. Nie chodzi tu jednak o żadną wydumaną formę altruizmu – po prostu im więcej osób będzie umiało udzielić pomocy, tym większa szansa, że nikt nie będzie czekał na nią dłużej, niż to konieczne.

  Firmy zwykle przeprowadzają szkolenie BHP z elementami pierwszej pomocy. Nie jest to jednak temat, który zapada w pamięć, ponieważ bardzo często pokazuje suchą teorię, bez odrobiny praktyki. W takich sytuacjach warto skorzystać z dodatkowych szkoleń z udzielania pomocy przedmedycznej. To bardzo atrakcyjna opcja, ponieważ dla firm przygotowuje się specjalne oferty, czyli omówienie zagrożeń, które w danej firmie mogą wystąpić najczęściej (choć oczywiście nikt tego nie zakłada).

  Takie szczegółowe szkolenia mogą się spotkać z różnym odzewem. Jedni będą krytykować, bo im się zwykle nic nie podoba, zaś inni poczują większe bezpieczeństwo, ponieważ będą wiedzieli, jak zareagować na wypadek zdarzeń, które mogą mieć miejsce w firmie.

  Dla pracodawcy najważniejsze powinno być bezpieczeństwo, dlatego Dobrze przeprowadzony kurs z pomocy przedmedycznej zabezpiecza pracowników i przygotowuje ich do działania w sytuacjach kryzysowych, a ponadto pozwala pracodawcy z czystym sumieniem uznać, że dla bezpieczeństwa zrobił już naprawdę wiele. Poważne traktowanie pracowników od zawsze procentuje.

   

  Bezpieczeństwo to efekt umiejętnego udzielenia pierwszej pomocy

  Dziś ponad wszelką wątpliwość wiadomo, że poczucie bezpieczeństwa wpływa na produktywność pracowników, może się więc okazać, że przeprowadzenie rzetelnego i pełnego szkolenia z pierwszej pomocy jest jednym z najtańszych sposobów na zapewnienie większej wydajności pracy.

  Warto pomyśleć też logicznie. Nudne szkolenie nie wniesie absolutnie nic, ale też nie będzie miało pozytywnych następstw, zaś szkolenia, które rekomendujemy, sprawią, że w sytuacji kryzysowej każdy pracownik będzie potrafił zareagować, co zwiększy poczucie bezpieczeństwa w całej firmie.

  Pracodawca, który szanuje swój personel będzie starał się zorganizować kurs w taki sposób, by wszyscy pracownicy wynieśli z niego niezbędną wiedzę. Ważne, by każdy miał możliwość przećwiczenia tego, co w teorii, bo to właśnie praktyka uczy najwięcej. Pracownicy mogą zmierzyć się ze swoimi słabościami, mogą przećwiczyć schematy postępowania w czasie wypadków, są w stanie pomóc sobie nawzajem, a także uratować każdego innego człowieka, co daje ogromne poczucie komfortu.

  Nasi eksperci są otwarci na wszelkie pytania, bardzo chętnie poszerzą wiedzę z konkretnego zakresu, który jest interesujący i będzie przydatny dla grupy uczestników kursu. Uczestnicy szkolenia bardzo często pytają o kwestie techniczne związane z ratowaniem człowieka, pozycją boczną ustaloną, potrzebują poparcia swoich działań, i wsparcia w trakcie realizacji kolejnych działań.

  Wiedza jest podstawowym nośnikiem misji naszej firmy. Mamy zamiar przekazywać ją bez przerwy, ponieważ wiemy doskonale, jak ważny jest kurs pierwszej pomocy w pracy i poza nią.

   

  Firma z misją

  Nasze działania od zawsze nastawione są na odbiorcę. Chcemy wytłumaczyć zasady udzielania pierwszej pomocy, nauczyć podstawowych czynności ratowniczych, ośmielić do działania, rozwiać wszelkie wątpliwości, które nasuwają się podczas kursu i nagrodzić za pozyskaną wiedzę. Wierzymy, że nasza praca to misja. Działamy w zakresie organizowania kursów pierwszej pomocy już ponad dziesięć lat, o pozwala nam dostrzec, jak wielki potencjał tkwi w przekazywaniu tej wiedzy w sposób odpowiedni.

  Nasza oferta jest bardzo szeroka i cały czas się rozbudowuje. W jej zakres wchodzą:

  • szkolenia tematyczne dla różnych grup wiekowych,
  • kursy online,
  • kursy stacjonarne w dużych miastach i zakładach pracy,
  • kursy wyjazdowe z atrakcjami, mające charakter rozrywkowy,
  • kursy pierwszej pomocy dla rodziców i dla opiekunów,
  • kursy pierwszej pomocy dla miłośników zwierząt,
  • kursy pierwszej pomocy dla instytucji i firm.

  Kurs pierwszej pomocy online banerKursy kończą się sprawdzeniem wiedzy. Pozytywne wyniki upoważniają nas do wydania zaświadczania, którego ważność to trzy lata. Po tym czasie, należy kurs odświeżyć, by pozyskać nowy dokument potwierdzający ważność odbytego szkolenia.

  Kursy online kończą się certyfikatami. Jest to nowoczesna forma, która pozwala na zaangażowanie w dowolnym czasie dla uczestnika.

  Jeśli cały czas nie czujesz konieczności zapisania się na szkolenie, to zachęcamy do zrobienia testu, który jest dostępny w naszych zakładkach. Jeśli przejdziesz go pomyślnie – brawo, jeśli nie – pomyśl o sytuacji, w której konieczna byłaby wiedza, jakiej obecnie nie posiadasz. Zapisz się do nas. Chętnie pomożemy!

  Organizacja kursu

  Kursy pierwszej pomocy odbywają się w Jeleniej Górze, gdy pojawi się grupa około piętnastu chętnych osób. W sytuacjach, gdy chodzi o szkolenia grup pracowników nasi eksperci są w stanie spotkać się w siedzibie firmy, która zleca szkolenie na terenie Jeleniej Góry.

  Prowadzący szkolenia specjaliści bardzo chętnie przygotują zagadnienia tematyczne, związane z określonym kursem, chętnie podejmą współpracę oferując wiedzę z zakresu pierwszej pomocy w Jeleniej Górze. Przeszkolą nauczycieli, uczniów i inne instytucje, które uznają tę wiedzę za niezbędną.

  Prelegenci są otwarci na udział w różnych spotkaniach, gdzie mają wygłosić wykład połączony z ćwiczeniami na tematy związane z pierwszą pomocą. Rozważymy każdego rodzaju pomysł, gdyż nasz zespół to grupa młodych i kreatywnych ludzi, którzy kurs pierwszej pomocy traktują jak misję, chcą się nim dzielić z każdym, kto tylko tego zapragnie.

  Na wszelkie pytania związane ze szczegółami szkolenia pierwszej pomocy w Jeleniej Górze chętnie odpowiemy. Prosimy o kontakt.