Kurs pierwszej pomocy Kalisz.

Każdy, kto zostaje rodzicem staje się odpowiedzialny nie tylko za siebie, ale także za swoje dzieci. Zwykle jest tak, że dorośli pragną zaspokoić wszystkie potrzeby dziecka, wybiegają krok naprzód, by dziecko miało wszystko, o czym zamarzy. Ważna jest też odpowiedzialność za najmłodszych, którzy nie potrafią jeszcze funkcjonować w świecie, dlatego kurs pierwszej pomocy jest doskonałym pomysłem dla każdego rodzica.

Zamów dostęp do szkolenia

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

 • Kursy pierwszej pomocy odbywają na terenie Kalisza i okolic
 • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy
 • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
 • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
 • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Kurs pierwszej pomocy Kalisz

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Zaufali nam:

 

Szkolenia w Kaliszu

Kurs pierwszej pomocy Kalisz

Nasz formularz kontaktowy

  Kalisz

  Kurs pierwszej pomocy w Kaliszu jest organizowany przez naszą firmę dla wszystkich, którzy pragną zdobyć wiedzę na temat ratowania ludzi. Chodzi o to, by każdy człowiek, który czuje potrzebę posiadania umiejętności przydatnych w sytuacjach kryzysowych mógł wcześniej poznać teorię i przećwiczyć ją w gronie osób równie zaangażowanych, pod okiem eksperta.

  Kalisz jest miastem wyjątkowym pod wieloma względami. To ważny ośrodek kulturalny regionu, ponieważ znajdują się w nim teatry, muzea, filharmonia. Miasto posiada liczne galerie i organizuje ciekawe festiwale. Włodarze kładą nacisk na przestrzeń kulturalną, co wiąże się z nieustannym przyjmowaniem turystów i zapewnieniem im szeregu atrakcji. To w konsekwencji wymaga zaplecza związanego z poczuciem bezpieczeństwa.

  Jest to też miasto, w którym rozwija się przemysł lotniczy, spożywczy, przemysł lekki, drzewny i meblarski i wiele innych. Zachęcamy wszystkich zmuszonych do przeszkolenia kadry pracowniczej, by skorzystali z naszych szkoleń z zakresu pierwszej pomocy. Zapewniamy solidną porcję wiedzy, zakończoną sukcesem dydaktycznym i potwierdzoną certyfikatem.

  Kursy, które organizujemy są dla nas bardzo ważnym aspektem życia. Naszym celem jest uświadamianie ludzi, którzy często nie traktują poważnie niebezpieczeństw i ewentualnych skutków wynikających z braku szybkiej reakcji. Chcemy to zmienić. Wiemy, że w różnych częściach Polski są osoby chętne do odbycia szkoleń, ale nie zawsze znajdują interesującą ofertę. Nasza firma wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i organizuje kursy pierwszej pomocy w całej Polsce. Wystarczy zebrać odpowiednią grupę ludzi, zorganizować szkolenie pracownicze, a my zajmiemy się resztą.

  Oferta kursu dostosowana do klienta

  Tak naprawdę nasza firma ma bardzo rozbudowane zaplecze teoretyczne. Chcemy spełniać oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Cieszymy się z pozytywnych opinii, choć wiemy doskonale, że tworzymy profesjonalny zespół, który do wszystkich zadań podchodzi w sposób niezwykle spersonalizowany.

  W związku z tym, że naszymi ekspertami są pracownicy, którzy mają doświadczenie w ratownictwie medycznym, możemy zagwarantować praktyczne podejście do wiedzy. Teoria jest zaledwie punktem wyjścia do całego kursu. Praktyka, którą uczestnicy kursów ćwiczą, a także ważne pogadanki na tematy związane z emocjami są kluczowymi elementami naszego kursu.

  Podchodzimy do wiedzy praktycznie, odrzucamy teorię, którą każdy może doczytać w fachowych publikacjach. Chcemy, by czas kursu był przeznaczony na naukę.

  Pierwsza pomoc uczy odwagi

  Niezmiernie ważne jest odnalezienie w sobie odwagi i chęci niesienia pomocy, bo najtrudniej jest zacząć. Badania dowodzą, że jeśli jesteśmy w tłumie gapiów i nikt w nim nie reaguje na cudzą krzywdę, nie odczuwamy poczucia obowiązku, by pomóc cierpiącej osobie. To przerażające. Naszym zadaniem jest uświadomienie każdemu uczestnikowi kursu, że pomagać trzeba, bez względu na to, czy jesteśmy jedynymi z tłumu, którzy tę potrzebę czują. To nasz obowiązek i od niego zależeć może czyjeś zdrowie i życie.

  Podczas szkoleń staramy się ośmielić naszych kursantów do tego, by wykazali się inicjatywą. Chcemy mieć świadomość, że w trudnej sytuacji ktoś zrobi ten pierwszy krok. Co więcej, uświadamiamy, że poszkodowanym może być każdy, również ktoś bliski, bo przecież sporo wypadków zdarza się w domu, wśród ludzi, z którymi spędzamy najwięcej czasu. Może się wydarzyć też tak, że to nam przytrafi się jakieś nieszczęście. Czy chcielibyśmy, by nikt z gapiów nie udzielił nam pomocy? Uświadamianie innym, że odwaga jest najważniejsza i tak naprawdę ona nic nie kosztuje to podstawa na naszych szkoleniach. Bez tego cały kurs wydaje się zbędny.

  Informacje organizacyjne

  Kursy pierwszej pomocy odbywają się w Kaliszu po wcześniejszym uzgodnieniu, gdy zbierze się grupa kilkunastu osób. W sytuacjach, gdy chodzi o szkolenia grup pracowników nasi eksperci są w stanie spotkać się w siedzibie firmy, która zleca szkolenie na terenie Kalisza.Kurs pierwszej pomocy online baner Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie, chętnie odniesiemy się do każdego pomysłu, który daje możliwość przeprowadzenia kursu z zakresu pierwszej pomocy.

  Nasi eksperci bardzo chętnie przygotują szkolenia tematyczne, związane z określonym zagadnieniem, chętnie podejmą współpracę oferując wiedzę z zakresu pierwszej pomocy w Kaliszu. Chętnie przeszkolą nauczycieli, uczniów i inne instytucje, które uznają tę wiedzę za niezbędną. Jesteśmy gotowi podjąć współpracę z każdą instytucją w Kaliszu.

  Na wszelkie pytania związane ze szczegółami szkolenia pierwszej pomocy w Kaliszu chętnie odpowiemy. Prosimy o kontakt.

  Kurs pierwszej pomocy Kalisz

  Dorosłość zaczyna się wtedy, gdy nie jesteśmy odpowiedzialni tylko za siebie, ale także za najbliższych, którzy potrzebują naszej opieki. Najczęściej chodzi o dzieci, ale są też sytuacje, w których musimy zaopiekować się innymi członkami rodziny. Na tym właśnie polega prawdziwa dorosłość – na dawaniu poczucia bezpieczeństwa, które tak naprawdę jest podstawą egzystencji zarówno maluchów, jak i tych najstarszych, którzy już niewiele są w stanie zrobić samodzielnie.

  Aby poczuć się dobrze, wkraczając w dorosłość, warto odbyć kurs z zakresu pierwszej pomocy w Kaliszu , ponieważ to właśnie on przygotuje nas do szybkiej reakcji w czasie sytuacji trudnej, gdy stres i emocje nie pozwolą myśleć składnie.

  Na kursach pierwszej pomocy porusza się różną tematykę. Bardzo często w grę wchodzą schematy, które powinien znać każdy, a poza tym ćwiczy się różne sytuacje. Zwykle to kursanci podpowiadają, co ich interesuje. Prawdą jest, że grupy, które odbywają szkolenia związane z pracą zajmują się inną dziedziną pierwszej pomocy niż grupa matek, która postanowiła się doszkolić.

  Wśród rodziców, po omówieniu części ogólnej, która dotyczy ratowania ludzi w nagłych wypadkach, bardzo często przerabiamy scenki z historiami z domu, które zdarzały się jakiś czas temu. Właśnie wtedy najczęściej rodzice podkreślają, że żałują, że dopiero teraz biorą udział w takim szkoleniu, ponieważ podczas minionego wydarzenia, mogli zareagować szybciej, inaczej, co być może sprawiłoby, że bliski ucierpiałby mniej.

  Szkolenia z pierwszej pomocy Kalisz

  Prawdą jest, że każdy rodzic, który spędza czas z dzieckiem, musi choć na chwilę odwrócić od niego wzrok. Dzieje się tak, gdy wykonuje zwykłe, domowe czynności. Gotowanie czy sprzątanie powodują, że powstaje ułamek sekundy, który dziecko potrafi doskonale wykorzystać. To czas, w którym dziecko potrafi zrobić wszystko i dużo więcej. W związku z tym, każdy rodzic powinien się orientować, jak może szybko zareagować udzielić pierwszą pomoc w Kaliszu dla swojego dziecka. Właśnie w takich kryzysowych sytuacjach możemy sprawdzić, jak jesteśmy w stanie postąpić. Czy potrafimy zrobić to poprawnie, czy to totalna i spontaniczna akcja, która nie do końca jest przemyślana? Na to pytanie odpowiedź znamy tylko my.

  Na dobrym szkoleniu poza wiedzą typowo książkową, można się nauczyć postępowania na podstawie ćwiczeń. To bardzo ważny aspekt, którego często brak. Atutem takich szkoleń jest wiedza pozyskiwana u źródła, czyli u specjalistów, którzy zajmują się tym tematem zawodowo. To właśnie oni potrafią podpowiedzieć jak zachować się mogą poszkodowani w różnych sytuacjach. Jako Praktyk wierzcie mi że każda kropla potu wylana na Kursie z pierwszej pomocy w Kaliszu jest warta poświecenia gdy stawka jest życie.