Kurs pierwszej pomocy Kalisz

Kurs pierwszej pomocy Kalisz Każdy, kto zostaje rodzicem staje się odpowiedzialny nie tylko za siebie, ale także za swoje dzieci. Zwykle jest tak, że dorośli pragną zaspokoić wszystkie potrzeby dziecka, wybiegają krok naprzód, by dziecko miało wszystko, o czym zamarzy. Ważna jest też odpowiedzialność za najmłodszych, którzy nie potrafią jeszcze funkcjonować w świecie, dlatego kurs pierwszej pomocy jest doskonałym pomysłem dla każdego rodzica.

kurs pierwszej pomocy łódź
Defibrylator AED, 80% kursantów bez wcześniejszego przeszkolenia popełnia drastyczne błędy w jego uzytkowaniu !
Potrzebujesz dobrych mechanizmów szkoleniowych aby wiedzieć jak, w trakcie dużego stresu właściwie uciskać klatkę piersiową
rzypomnijmy, że w mózgu dochodzi do nieodwracalnych zmian już po 3 minutach od zatrzymania krążenia. 10 minut zatrzymania krążenia bez RKO i defibrylacji prowadzi do śmierci (czas ten może się nieco zmieniać ze względu na temperaturę otoczenia i mechanizm, w jakim doszło do NZK).
Służbom medycznym dotarcie do poszkodowanego w mieście średnio zajmuje do 8 minut, a do poszkodowanego poza miastem – nawet do 15.
Czy wiesz że staza taktyczna przy silmy krwawieniu to ostateczność ? Są inne sposoby tamowania krwawienia.
Gdy ocena rytmu odbywa się w krótkim czasie po NZK i w sytuacji, gdy na miejscu znajduje się AED, migotanie komór stwierdza się aż w 76% przypadków. Każda minuta opóźnienia w wykonaniu defibrylacji powoduje spadek przeżywalności o 3-4%.
Powszechny dostęp do wiedzy na temat udzielania PP, częstotliwość różnego rodzaju kursów PP oraz coraz gęstsza sieć automatycznych defibrylatorów AED do użytku publicznego sprawiają, że przeżywalność osób z NZK zauważalnie rośnie.

Kurs pierwszej pomocy Kalisz

Kurs pierwszej pomocy Kalisz jest organizowany przez naszą firmę dla wszystkich, którzy pragną zdobyć wiedzę na temat ratowania ludzi. Chodzi o to, by każdy człowiek, który czuje potrzebę posiadania umiejętności przydatnych w sytuacjach kryzysowych mógł wcześniej poznać teorię i przećwiczyć ją w gronie osób równie zaangażowanych, pod okiem eksperta.

Kalisz jest miastem wyjątkowym pod wieloma względami. To ważny ośrodek kulturalny regionu, ponieważ znajdują się w nim teatry, muzea, filharmonia. Miasto posiada liczne galerie i organizuje ciekawe festiwale. Włodarze kładą nacisk na przestrzeń kulturalną, co wiąże się z nieustannym przyjmowaniem turystów i zapewnieniem im szeregu atrakcji. To w konsekwencji wymaga zaplecza związanego z poczuciem bezpieczeństwa.

Jest to też miasto, w którym rozwija się przemysł lotniczy, spożywczy, przemysł lekki, drzewny i meblarski i wiele innych. Zachęcamy wszystkich zmuszonych do przeszkolenia kadry pracowniczej, by skorzystali z naszych szkoleń z zakresu pierwszej pomocy. Zapewniamy solidną porcję wiedzy, zakończoną sukcesem dydaktycznym i potwierdzoną certyfikatem.

Kurs pierwszej pomocy Kalisz , który organizujemy jest dla nas bardzo ważnym aspektem życia. Naszym celem jest uświadamianie ludzi, którzy często nie traktują poważnie niebezpieczeństw i ewentualnych skutków wynikających z braku szybkiej reakcji. Chcemy to zmienić. Wiemy, że w różnych częściach Polski są osoby chętne do odbycia szkoleń, ale nie zawsze znajdują interesującą ofertę. Nasza firma wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i organizuje Kurs pierwszej pomocy Kalisz w całej Polsce. Wystarczy zebrać odpowiednią grupę ludzi, zorganizować szkolenie pracownicze, a my zajmiemy się resztą.

Kurs pierwszej pomocy organizowanie w formie stacjonarnej

Podstawą kursów pierwszej pomocy jest efektywność, którą możemy zmierzyć dopiero w praktyce. I to właśnie na praktyce opieramy nasze kursy stacjonarne.  Szkolenie odbywa się na fantomach elektronicznych, pozwalających monitorować skuteczność kursanta.

Nadchodzące szkolenia

marzec 2023

Zamów dostęp do szkolenia

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Oferta kursu dostosowana do klienta

Tak naprawdę nasza firma ma bardzo rozbudowane zaplecze teoretyczne. Chcemy spełniać oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Cieszymy się z pozytywnych opinii, choć wiemy doskonale, że tworzymy profesjonalny zespół, który do wszystkich zadań podchodzi w sposób niezwykle spersonalizowany.

W związku z tym, że naszymi ekspertami są pracownicy, którzy mają doświadczenie w ratownictwie medycznym, możemy zagwarantować praktyczne podejście do wiedzy. Teoria jest zaledwie punktem wyjścia do całego kurs pierwszej pomocy Kalisz. Praktyka, którą uczestnicy kursów ćwiczą, a także ważne pogadanki na tematy związane z emocjami są kluczowymi elementami naszego kursu.

Podchodzimy do wiedzy praktycznie, odrzucamy teorię, którą każdy może doczytać w fachowych publikacjach. Chcemy, by czas kursu był przeznaczony na naukę.

Kurs pierwszej pomocy Kalisz uczy odwagi

Niezmiernie ważne jest odnalezienie w sobie odwagi i chęci niesienia pomocy, bo najtrudniej jest zacząć. Badania dowodzą, że jeśli jesteśmy w tłumie gapiów i nikt w nim nie reaguje na cudzą krzywdę, nie odczuwamy poczucia obowiązku, by pomóc cierpiącej osobie. To przerażające. Naszym zadaniem jest uświadomienie każdemu uczestnikowi kursu, że pomagać trzeba, bez względu na to, czy jesteśmy jedynymi z tłumu, którzy tę potrzebę czują. To nasz obowiązek i od niego zależeć może czyjeś zdrowie i życie.

Podczas kurs pierwszej pomocy Kalisz staramy się ośmielić naszych kursantów do tego, by wykazali się inicjatywą. Chcemy mieć świadomość, że w trudnej sytuacji ktoś zrobi ten pierwszy krok. Co więcej, uświadamiamy, że poszkodowanym może być każdy, również ktoś bliski, bo przecież sporo wypadków zdarza się w domu, wśród ludzi, z którymi spędzamy najwięcej czasu. Może się wydarzyć też tak, że to nam przytrafi się jakieś nieszczęście. Czy chcielibyśmy, by nikt z gapiów nie udzielił nam pomocy? Uświadamianie innym, że odwaga jest najważniejsza i tak naprawdę ona nic nie kosztuje to podstawa na naszych szkoleniach. Bez tego cały kurs pierwszej pomocy Kalisz wydaje się zbędny.

Informacje organizacyjne

Kurs pierwszej pomocy Kalisz odbywa się, po wcześniejszym uzgodnieniu, gdy zbierze się grupa kilkunastu osób. W sytuacjach, gdy chodzi o szkolenia grup pracowników nasi eksperci są w stanie spotkać się w siedzibie firmy, która zleca szkolenie na terenie Kalisza. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie, chętnie odniesiemy się do każdego pomysłu, który daje możliwość przeprowadzenia kursu z zakresu pierwszej pomocy.

Nasi eksperci bardzo chętnie przygotują szkolenia tematyczne, związane z określonym zagadnieniem, chętnie podejmą współpracę oferując wiedzę z zakresu pierwszej pomocy w Kaliszu. Chętnie przeszkolą nauczycieli, uczniów i inne instytucje, które uznają tę wiedzę za niezbędną. Jesteśmy gotowi podjąć współpracę z każdą instytucją w Kaliszu.

Na wszelkie pytania związane ze szczegółami szkolenia pierwszej pomocy w Kaliszu chętnie odpowiemy. Prosimy o kontakt.

Kurs pierwszej pomocy Kalisz

Dorosłość zaczyna się wtedy, gdy nie jesteśmy odpowiedzialni tylko za siebie, ale także za najbliższych, którzy potrzebują naszej opieki. Najczęściej chodzi o dzieci, ale są też sytuacje, w których musimy zaopiekować się innymi członkami rodziny. Na tym właśnie polega prawdziwa dorosłość – na dawaniu poczucia bezpieczeństwa, które tak naprawdę jest podstawą egzystencji zarówno maluchów, jak i tych najstarszych, którzy już niewiele są w stanie zrobić samodzielnie.

Aby poczuć się dobrze, wkraczając w dorosłość, warto odbyć kurs pierwszej pomocy Kalisz, ponieważ to właśnie on przygotuje nas do szybkiej reakcji w czasie sytuacji trudnej, gdy stres i emocje nie pozwolą myśleć składnie.

Na kursach pierwszej pomocy porusza się różną tematykę. Bardzo często w grę wchodzą schematy, które powinien znać każdy, a poza tym ćwiczy się różne sytuacje. Zwykle to kursanci podpowiadają, co ich interesuje. Prawdą jest, że grupy, które odbywają szkolenia związane z pracą zajmują się inną dziedziną pierwszej pomocy niż grupa matek, która postanowiła się doszkolić.

Wśród rodziców, po omówieniu części ogólnej, która dotyczy ratowania ludzi w nagłych wypadkach, bardzo często przerabiamy scenki z historiami z domu, które zdarzały się jakiś czas temu. Właśnie wtedy najczęściej rodzice podkreślają, że żałują, że dopiero teraz biorą udział w takim szkoleniu, ponieważ podczas minionego wydarzenia, mogli zareagować szybciej, inaczej, co być może sprawiłoby, że bliski ucierpiałby mniej.

Szkolenia z pierwszej pomocy Kalisz

Prawdą jest, że każdy rodzic, który spędza czas z dzieckiem, musi choć na chwilę odwrócić od niego wzrok. Dzieje się tak, gdy wykonuje zwykłe, domowe czynności. Gotowanie czy sprzątanie powodują, że powstaje ułamek sekundy, który dziecko potrafi doskonale wykorzystać. To czas, w którym dziecko potrafi zrobić wszystko i dużo więcej. W związku z tym, każdy rodzic powinien się orientować, jak może szybko zareagować udzielić pierwszą pomoc w Kaliszu dla swojego dziecka. Właśnie w takich kryzysowych sytuacjach możemy sprawdzić, jak jesteśmy w stanie postąpić. Czy potrafimy zrobić to poprawnie, czy to totalna i spontaniczna akcja, która nie do końca jest przemyślana? Na to pytanie odpowiedź znamy tylko my.

Na dobrym szkoleniu poza wiedzą typowo książkową, można się nauczyć postępowania na podstawie ćwiczeń. To bardzo ważny aspekt, którego często brak. Atutem takiego kurs pierwszej pomocy Kalisz jest wiedza pozyskiwana u źródła, czyli u specjalistów, którzy zajmują się tym tematem zawodowo. To właśnie oni potrafią podpowiedzieć jak zachować się mogą poszkodowani w różnych sytuacjach. Jako Praktyk wierzcie mi że każda kropla potu wylana na Kursie z pierwszej pomocy w Kaliszu jest warta poświecenia gdy stawka jest życie.

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Zaufali nam:

Kalisz

Co możemy zaoferować na naszych kursach?

  • zajęcia na terenie Kalisza i okolic.
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Jakie szkolenia prowadzimy?

Masz pytanie ?

Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593

Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Pierwsza pomoc Szczecin
Pierwsza pomoc Szczecin
Pierwsza pomoc Szczecin
kurs pierwszej pomocy kraków
kurs pierwsza pomoc dla zwierzaków
kurs z pierwszej pomocy wrocław
Kurs pierwszej pomocy białystok
pierwsza pomoc kurs białystok
udzielanie pierwszej pomocy kurs
Kurs pierwszej pomocy w warszawie
kurs pierwsza pomoc wrocław cwiczenia
pierwsza pomoc kurs radom
Kurs pierwszej pomocy zielona góra medyk
Kurs pierwszej pomocy zielona góra
Kurs pierwszej pomocy manekin białystok
pierwsza pomoc wrocław kurs
Pierwsza pomoc Szczecin
Kurs pierwszej pomocy warszawa ćwiczenia