Kurs pierwszej pomocy Kalisz Każdy, kto zostaje rodzicem staje się odpowiedzialny nie tylko za siebie, ale także za swoje dzieci. Zwykle jest tak, że dorośli pragną zaspokoić wszystkie potrzeby dziecka, wybiegają krok naprzód, by dziecko miało wszystko, o czym zamarzy. Ważna jest też odpowiedzialność za najmłodszych, którzy nie potrafią jeszcze funkcjonować w świecie, dlatego kurs pierwszej pomocy jest doskonałym pomysłem dla każdego rodzica.

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

  • Kursy pierwszej pomocy odbywają na terenie Kalisza i okolic
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Kurs pierwszej pomocy Kalisz

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Kaliszu

Kurs pierwszej pomocy Kalisz

Nasz formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Kurs pierwszej pomocy Kalisz

Dorosłość zaczyna się wtedy, gdy nie jesteśmy odpowiedzialni tylko za siebie, ale także za najbliższych, którzy potrzebują naszej opieki. Najczęściej chodzi o dzieci, ale są też sytuacje, w których musimy zaopiekować się innymi członkami rodziny. Na tym właśnie polega prawdziwa dorosłość – na dawaniu poczucia bezpieczeństwa, które tak naprawdę jest podstawą egzystencji zarówno maluchów, jak i tych najstarszych, którzy już niewiele są w stanie zrobić samodzielnie.

Aby poczuć się dobrze, wkraczając w dorosłość, warto odbyć kurs z zakresu pierwszej pomocy w Kaliszu , ponieważ to właśnie on przygotuje nas do szybkiej reakcji w czasie sytuacji trudnej, gdy stres i emocje nie pozwolą myśleć składnie.

Na kursach pierwszej pomocy porusza się różną tematykę. Bardzo często w grę wchodzą schematy, które powinien znać każdy, a poza tym ćwiczy się różne sytuacje. Zwykle to kursanci podpowiadają, co ich interesuje. Prawdą jest, że grupy, które odbywają szkolenia związane z pracą zajmują się inną dziedziną pierwszej pomocy niż grupa matek, która postanowiła się doszkolić.

Wśród rodziców, po omówieniu części ogólnej, która dotyczy ratowania ludzi w nagłych wypadkach, bardzo często przerabiamy scenki z historiami z domu, które zdarzały się jakiś czas temu. Właśnie wtedy najczęściej rodzice podkreślają, że żałują, że dopiero teraz biorą udział w takim szkoleniu, ponieważ podczas minionego wydarzenia, mogli zareagować szybciej, inaczej, co być może sprawiłoby, że bliski ucierpiałby mniej.

Szkolenia z pierwszej pomocy Kalisz

Prawdą jest, że każdy rodzic, który spędza czas z dzieckiem, musi choć na chwilę odwrócić od niego wzrok. Dzieje się tak, gdy wykonuje zwykłe, domowe czynności. Gotowanie czy sprzątanie powodują, że powstaje ułamek sekundy, który dziecko potrafi doskonale wykorzystać. To czas, w którym dziecko potrafi zrobić wszystko i dużo więcej. W związku z tym, każdy rodzic powinien się orientować, jak może szybko zareagować udzielić pierwszą pomoc w Kaliszu dla swojego dziecka. Właśnie w takich kryzysowych sytuacjach możemy sprawdzić, jak jesteśmy w stanie postąpić. Czy potrafimy zrobić to poprawnie, czy to totalna i spontaniczna akcja, która nie do końca jest przemyślana? Na to pytanie odpowiedź znamy tylko my.

Na dobrym szkoleniu poza wiedzą typowo książkową, można się nauczyć postępowania na podstawie ćwiczeń. To bardzo ważny aspekt, którego często brak. Atutem takich szkoleń jest wiedza pozyskiwana u źródła, czyli u specjalistów, którzy zajmują się tym tematem zawodowo. To właśnie oni potrafią podpowiedzieć jak zachować się mogą poszkodowani w różnych sytuacjach. Jako Praktyk wierzcie mi że każda kropla potu wylana na Kursie z pierwszej pomocy w Kaliszu jest warta poświecenia gdy stawka jest życie.

 

Zaufali nam: