Kurs pierwszej pomocy Legionowo.

Wszelkiego rodzaju skaleczenia, otarcia, złamania – to tylko jeden aspekt naszego zdrowia, z którym często musimy sobie radzić, choć nie zawsze wiemy jak. Dobrej jakości szkolenia, z których korzysta coraz większa grupa zainteresowanych, wpływają korzystnie na wiedzę Polaków. Wystarczy odrobina chęci, by znaleźć szkolenie z zakresu pomocy przedmedycznej i zapisać się na nie. To bardzo ważna wiedza, która może się przydać w życiu.

Zamów dostęp do szkolenia

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

 • zajęcia na terenie Legionowa i okolic
 • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy
 • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
 • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
 • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Legionowie

Legionowo

Nasz formularz kontaktowy

  Zaufali nam:

   

  Kurs pierwszej pomocy Legionów

  Żyjąc we współczesnym świecie warto zastanowić się, dlaczego ludzie nie czują w sobie wewnętrznej potrzeby posiadania umiejętności z zakresu ratowania życia? Chodzi nawet o najprostszą, podstawową wiedzę, która nie jest poparta praktyką. Dlaczego nawet tego ludzie nie chcą wiedzieć? To ciekawe, ponieważ statystyki związane z udzielaniem pierwszej pomocy bywają niepokojące, jeszcze gorzej wyglądają statystyki dotyczące wypadków, a Polacy cały czas do tematu pierwszej pomocy podchodzą bez zainteresowania, choć każdy z nas miał do czynienia z teorią. Każdy uczył się w szkole podstawowej informacji na temat ratowania życia.

  Z wiedzy teoretycznej potrafią korzystać nieliczni, a liczba osób, które tę wiedzę przyswoiły jest naprawdę niewielka. Zdecydowanie ważniejszym aspektem jest nauczenie ludzi tego, co trzeba robić w kryzysowych sytuacjach przez pryzmat ćwiczeń i nauki praktycznego wykorzystywania informacji podręcznikowych. Tak uczy się głównie podczas szkoleń. To właśnie na nich kursanci odgrywają różne scenki udające wypadki, odbywają rozmowy telefoniczne z dyspozytorem, którego odgrywa instruktor. Dzięki takiemu podejściu do wiedzy, każdy, kto tylko ma poczucie, że tę wiedzę trzeba sobie przyswoić, nauczy się jej bez problemu, bez zarwanych nocy z nosem w notatkach, czy bez analizowania jakichś filmików, z których bez fachowego komentarza nie wiadomo nic.

  Pomoc jest modna zawsze

  Prawdziwa nauka ma być interesująca i owocna. Chodzi o to, by wiedzę skutecznie przyswoić i umieć ją później wykorzystać. Na to nastawione są nasze kursy pierwszej pomocy. Niezależnie od tematyki, staramy się przekazywać wiedzę w sposób interesujący. Nie prowadzimy standardowych zajęć, które kojarzą się z siedzeniem na krzesłach. W momencie zapoznania się z teorią ruszamy do działania. Nasze zajęcia mają na celu przede wszystkim oswojenie kursantów z reagowaniem na ludzką krzywdę. Chcemy, by każdy odnalazł w sobie siłę, by móc pomagać innym.

  Pierwsza pomoc to wiedza, mogąca się przydać w naszym życiu, zerkając na statystyki, które dotyczą wypadków, należy się przed nią pochylić. Teraz jest odpowiedni czas, by spokojnie przyswoić informacje, które na naszych kursach przekazują, przy pomocy ćwiczeń i scenek, najlepsi eksperci. Chcemy dotrzeć do jak najmłodszej grupy odbiorców, by szerzyć modę na umiejętność udzielenia pierwszej pomocy. Staramy się uwrażliwić społeczeństwo. Chcemy, by każdy młody człowiek mógł pochwalić się swoimi umiejętnościami przed rówieśnikami i rodzicami. Być może to zawstydzi tych, którzy podobnej wiedzy nie posiadają.

   

  Dorosłość to odpowiedzialność i umiejętność udzielenia pomocy

  Nasi eksperci uczą tego, co w dorosłym życiu, w wielu sytuacjach jest niezbędne. Prawdopodobnie bez tych informacji po prostu nie poradzilibyśmy sobie, dlatego warto poświęcić choć odrobinę swojego czasu i przyswoić zasady, o których mówi się tak wiele.

  Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy to znak naszych czasów. Wśród ludzi dojrzewa człowieczeństwo, które ostatnio zostało przez wielu zapomniane. To zasługa szkoleń, które mają też inne walory. Ważne jest odświeżanie wiedzy z zakresu pierwszej pomocy. Prawdą jest fakt, że słyszeli o niej wszyscy, ale niewielu ma czas, by tę wiedzę choć raz powtórzyć. Informacje pozyskane w szkole czy na innych kursach bardzo często zostają zapomniane. To w naszej gestii jest odtwarzanie tej wiedzy, by w razie potrzeby móc i umieć z niej skorzystać. To bardzo ważne, bo pomaganie staje się coraz bardziej modne, więc warto się nad nim pochylić.

  Kurs pierwszej pomocy dla każdego

  Działania naszej firmy mają na celu przede wszystkim edukowanie. Nie nastawiamy się na osoby w określonym wieku, nie określamy grupy społecznej, którą chcemy zachęcić do wzięcia udziału w kursie. Tak naprawdę mamy na celu działania skierowane w stronę wszystkich, którzy chcą się nauczyć udzielania pierwszej pomocy. Wierzymy w to, że moda na umiejętności, których uczymy na kursie zapanuje wśród ludzi. Chcemy, by tak było, bo to daje poczucie większego bezpieczeństwa. Staramy się edukować w taki sposób, by podstawowe informacje dotarły do każdego. Zależy nam na doprecyzowaniu kursów w taki sposób, by skierowane były do grupy osób faktycznie zainteresowanych określonym zagadnieniem.

  Firma z misją

  Nasze działania od zawsze nastawione są na odbiorcę. Chcemy wytłumaczyć zasady udzielania pierwszej pomocy, nauczyć podstawowych czynności ratowniczych, ośmielić do działania, rozwiać wszelkie wątpliwości, które nasuwają się podczas kursu i nagrodzić za pozyskaną wiedzę. Wierzymy, że nasza praca to misja. Działamy w zakresie organizowania kursów pierwszej pomocy już ponad dziesięć lat, to pozwala nam dostrzec, jak wielki potencjał tkwi w przekazywaniu tej wiedzy w sposób odpowiedni.

  Nasza oferta jest bardzo szeroka i cały czas się rozbudowuje. W jej zakres wchodzą:

  • szkolenia tematyczne dla różnych grup wiekowych,
  • kursy online,
  • kursy stacjonarne w dużych miastach i zakładach pracy,
  • kursy wyjazdowe z atrakcjami, mające charakter rozrywkowy,
  • kursy pierwszej pomocy dla rodziców i dla opiekunów,
  • kursy pierwszej pomocy dla miłośników zwierząt,
  • kursy pierwszej pomocy dla instytucji i firm.

  Kurs pierwszej pomocy online banerKursy kończą się sprawdzeniem wiedzy. Pozytywne wyniki upoważniają nas do wydania zaświadczania, którego ważność to trzy lata. Po tym czasie, należy kurs odświeżyć, by pozyskać nowy dokument potwierdzający ważność odbytego szkolenia.

  Kursy online kończą się certyfikatami. Jest to nowoczesna forma, która pozwala na zaangażowanie w dowolnym czasie dla uczestnika.

  Jeśli cały czas nie czujesz konieczności zapisania się na szkolenie, to zachęcamy do zrobienia testu, który jest dostępny w naszych zakładkach. Jeśli przejdziesz go pomyślnie – brawo, jeśli nie – pomyśl o sytuacji, w której konieczna byłaby wiedza, jakiej obecnie nie posiadasz. Zapisz się do nas. Chętnie pomożemy!

  Organizacja kursu

  Kursy pierwszej pomocy odbywają się w Legionowie, gdy pojawi się grupa około piętnastu chętnych osób. W sytuacjach, gdy chodzi o szkolenia grup pracowników nasi eksperci są w stanie spotkać się w siedzibie firmy, która zleca szkolenie na terenie Legionowa.

  Prowadzący szkolenia specjaliści bardzo chętnie przygotują zagadnienia tematyczne, związane z określonym kursem, chętnie podejmą współpracę oferując wiedzę z zakresu pierwszej pomocy w Legionowie. Przeszkolą nauczycieli, uczniów i inne instytucje, które uznają tę wiedzę za niezbędną.

  Prelegenci są otwarci na udział w różnych spotkaniach, gdzie mają wygłosić wykład połączony z ćwiczeniami na tematy związane z pierwszą pomocą. Rozważymy każdego rodzaju pomysł, gdyż nasz zespół to grupa młodych i kreatywnych ludzi, którzy kurs pierwszej pomocy traktują jak misję, chcą się nim dzielić z każdym, kto tylko tego zapragnie.

  Na wszelkie pytania związane ze szczegółami szkolenia pierwszej pomocy w Legionowie chętnie odpowiemy. Prosimy o kontakt.