Kurs pierwszej pomocy Legionowo. Wszelkiego rodzaju skaleczenia, otarcia, złamania – to tylko jeden aspekt naszego zdrowia, z którym często musimy sobie radzić, choć nie zawsze wiemy jak. Dobrej jakości szkolenia, z których korzysta coraz większa grupa zainteresowanych, wpływają korzystnie na wiedzę Polaków. Wystarczy odrobina chęci, by znaleźć szkolenie z zakresu pomocy przedmedycznej i zapisać się na nie. To bardzo ważna wiedza, która może się przydać w życiu.

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

  • zajęcia na terenie Legionowa i okolic
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Legionowie

Legionowo

Nasz formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Pomoc jest modna zawsze

Żyjąc we współczesnym świecie warto zastanowić się, dlaczego ludzie nie czują w sobie wewnętrznej potrzeby posiadania umiejętności z zakresu ratowania życia? Chodzi nawet o najprostszą, podstawową wiedzę, która nie jest poparta praktyką. Dlaczego nawet tego ludzie nie chcą wiedzieć? To ciekawe, ponieważ statystyki związane z udzielaniem pierwszej pomocy bywają niepokojące, jeszcze gorzej wyglądają statystyki dotyczące wypadków, a Polacy cały czas do tematu pierwszej pomocy podchodzą bez zainteresowania, a przecież każdy z nas miał do czynienia z teorią. Każdy uczył się w szkole podstawowych informacji na temat ratowania życia.

Z wiedzy teoretycznej potrafią korzystać nieliczni, a liczba osób, które tę wiedzę przyswoiły jest naprawdę niewielka. Zdecydowanie ważniejszym aspektem jest nauczenie ludzi tego, co trzeba robić w kryzysowych sytuacjach przez pryzmat ćwiczeń i nauki praktycznego wykorzystywania informacji podręcznikowych. Tak uczy się głównie podczas szkoleń. To właśnie na nich kursanci odgrywają różne scenki udające wypadki, odbywają rozmowy telefoniczne z dyspozytorem, którego odgrywa instruktor. Dzięki takiemu podejściu do wiedzy, każdy, kto tylko ma poczucie, że tę wiedzę trzeba sobie przyswoić, nauczy się jej bez problemu, bez zarwanych nocy z nosem w notatkach, czy bez analizowania jakichś filmików, z których nie wiadomo nic.

Prawdziwa nauka ma być interesująca i owocna. Chodzi o to, by wiedzę skutecznie przyswoić i umieć ją później wykorzystać. Na to nastawione jest nasze szkolenie. Pierwsza pomoc to wiedza, mogąca się przydać w naszym życiu, zerkając na statystyki, które dotyczą wypadków, należy się przed nią pochylić. Teraz jest odpowiedni czas, by spokojnie przyswoić informacje, które na naszych kursach przekazują, przy pomocy ćwiczeń i scenek, najlepsi eksperci.

Uczą oni tego, co w dorosłym życiu, w wielu sytuacjach jest niezbędne. Prawdopodobnie bez tych informacji po prostu nie poradzilibyśmy sobie, dlatego warto poświęcić choć odrobinę swojego czasu i przyswoić zasady, o których mówi się tak wiele.

Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy to znak naszych czasów. Wśród wielu ludzi dojrzewa człowieczeństwo, które ostatnio zostało przez wielu zapomniane. To zasługa szkoleń, które mają też inne walory. Ważne jest odświeżanie wiedzy z zakresu pierwszej pomocy. Prawdą jest fakt, że słyszeli o niej wszyscy, ale niewielu ma czas, by tę wiedzę choć raz powtórzyć. Informacje pozyskane w szkole czy na innych kursach bardzo często zostają zapomniane. To w naszej gestii jest odtwarzanie tej wiedzy, by w razie potrzeby móc i umieć z niej skorzystać. To bardzo ważne, bo pomaganie staje się coraz bardziej modne, więc warto się nad nim pochylić.

 

Zaufali nam: