Kurs pierwszej pomocy Leszno. Wszędzie słyszymy, że Polacy mają problem z udzielaniem pierwszej pomocy. Trudno podważyć te statystyki, ale prawda jest taka, że wiedza z tego zakresu jest przekazywana w sposób kiepski. Dobrej jakości szkolenia, z których korzysta coraz większa liczba osób to ciągle rzadkość. Choć w porównaniu z innymi latami jest lepiej. Generalnie to dobra wiadomość, bo oznacza, iż ludzie zaczęli wreszcie doceniać szkolenia z zakresu pierwszej pomocy i płynące z nich możliwości bezpośredniego ratowania innych.

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

  • zajęcia na terenie Leszna i okolic.
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Lesznie

Leszno

Nasz formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Szkolenie dla każdego

Prawdą jest, że nauka pierwszej pomocy w naszych realiach do łatwych nie należy, ponieważ wiedza przekazywana przez nauczycieli jest bardzo często pobieżna, bez przykładów i ćwiczeń. Wykładowcy opierają się głównie na teorii, a słuchacze na tym, by szybko skończyć wykład. Nie tak powinno wyglądać przyswajanie informacji na temat ratowania ludzkiego życia.

Zdawać by się mogło, że człowiek do tematu ratowania ludzkiego życia musi podejść poważnie, ale niestety jest zupełnie inaczej. Obojętność, brak zainteresowania i postawa bierna charakteryzują kursantów, którzy przychodzą na szkolenia pierwszej pomocy. To niepokojące podejście jest konsekwencją tego, że w latach szkolnych do tego tematu nikt nie podchodził poważnie.

Bardzo możliwe, że w tak młodym wieku uczniowie nie zdają sobie sprawy z tego, że warto się nad tą tematyką pochylić. Myślą, że są młodzi i zawsze tacy będą. To nie jest czas na rozmyślanie o starości, w tym wieku starość jest nieatrakcyjna, mało istotna i tak naprawdę nikt nie czuje potrzeby, by zrobić coś na przyszłość.

Wiedza z zakresu pierwszej pomocy staje się ważna w momencie, gdy młodzi ludzie dorastają, stają się rodzicami, osobami odpowiedzialnymi za innych. Wtedy włącza się myślenie perspektywiczne i strach o zdrowie najbliższych, a także chęć posiadania wiedzy w każdym temacie, by umieć pomóc w razie takiej konieczności.

Właśnie wtedy warto zastanowić się nad rozpoczęciem kursu z zakresu pierwszej pomocy. Wybrane szkolenie pomoże przyswoić tę wiedzę, którą przekazują najlepsi eksperci. To wiedza, która w dorosłym życiu w wielu sytuacjach jest niezbędna. Bez niej po prostu sobie nie poradzimy. Warto poświęcić choć odrobinę swojego czasu i przyswoić zasady, o których mówi się tak wiele. Przecież to tylko od nas zależy, czy w przyszłości poradzimy sobie w sytuacji, w której pierwsza pomoc jest niezbędna.

W swojej najbliższej przyszłości warto uwzględnić realizację planu związanego z odbyciem szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Ten kurs nie kosztuje dużo, nie trzeba mu poświęcić wiele czasu. W myśl zasady, że z tej dziedziny lepiej tę wiedzę posiadać i odświeżać, zawsze znajdzie się powód, by takie szkolenie odbyć.

Musimy pamiętać, że dorosłość wymaga od nas znacznie więcej. To czas, w którym każda zdobyta wiedza daje nam poczucie bezpieczeństwa. Sprawia, że jesteśmy w stanie poradzić sobie w różnych sytuacjach. To ważne, bo dorosłości nikt nas nie uczy, to my musimy sobie poradzić ze wszystkimi sytuacjami, które mogą nas spotkać.

 

Zaufali nam: