Kurs pierwszej pomocy Łomża. Spora ilość parków, a także zagłębie energetyczne, to najczęściej kojarzone przestrzenie, które wiążą się z Bełchatowem. Wydawać by się mogło, że nijak odnoszą się do szkoleń pierwszej pomocy, które przeprowadzamy, ale tak naprawdę to przestrzenie, w których występuje największa ilość wypadków. Właśnie w pracy i w czasie wolnym mamy spore możliwości, by narazić się na różne niebezpieczeństwa.

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

  • zajęcia na terenie Łomży i okolic.
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Łomży

Łomża

Nasz formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Trzeba o tym mówić!

Wiedza z zakresu pierwszej pomocy przyda się w życiu każdego człowieka. Jest ona na tyle niezbędna, że warto do niej wracać i ją powtarzać, ponieważ nigdy nie wiemy, kiedy nam się przyda. Teoria mówi, że należy ją powtarzać co dwa lata, ale praktyka podpowiada, że raz przyswojona w sposób prawidłowy, pozostaje na długo w pamięci. Ważne, by choć raz wziąć udział w profesjonalnym szkoleniu i z niego zapamiętać najważniejsze schematy działań.

Szkoleń z zakresu pierwszej pomocy jest coraz więcej, bo zapotrzebowanie na tego typu wiedzę rośnie. Niestety, społeczeństwo polskie nie jest wystarczająco wyedukowane w tej kwestii, by mieć pewność, że podczas jakiegokolwiek zdarzenia, gdy niezbędne będzie udzielenie pomocy, znajdzie się ktoś, kto będzie umiał prawidłowo i szybko wezwać służby ratownicze przez telefon. Ta z pozoru najprostsza czynność jest w rzeczywistości nadal bardzo problematyczna i dyspozytorzy bardzo często muszą zadawać dużo pomocniczych pytań, by dowiedzieć się jaki jest stan poszkodowanych.

Klasyczne szkolenia bardzo często trwają za krótko i opierają się wyłącznie na teorii. Można stwierdzić: dobre i to! Fakt, to prawda, ale zdecydowanie bardziej wydajne są te szkolenia, które zajmują się przyswojeniem pierwszej pomocy w praktyce, poprzez ćwiczenia. Osoba po takim kursie jest w stanie dużo lepiej poradzić sobie w trakcie akcji ratunkowej, podczas której może wydarzyć się wszystko, czego w podstawie programowej różnych szkoleń (w szkołach czy na kursach prawa jazdy) nie ma.

Niezaprzeczalnie, każdy odbyty kurs to dobry pomysł. Jeśli ktoś nie ma pojęcia o tym, jak zachować się podczas podstawowych sytuacji niebezpiecznych, warto poświęcić odrobinę czasu i udać się na szczegółowe i rzetelne przeszkolenie. To bardzo ważne, by tę wiedzę posiadać w dorosłym życiu, w którym nikt nas za rękę nie prowadzi i nie wskaże prawidłowych rozwiązań. Kursy pierwszej pomocy to źródło wiedzy, którą trzeba posiadać. Nie zmienia się ona z czasem, nie ma daty przydatności, więc warto ją przyswoić i zapamiętać na zawsze. Jest na tyle uniwersalny, że przydaje się zawsze i wszędzie.

W dzisiejszych czasach trzeba głośno mówić o konieczności udzielanie pierwszej pomocy. Należy uczynić wszystko, by wiedza z tego zakresu zaczęła robić się modna i faktycznie potrzebna. Rozwinie ona, coraz mniej popularne, podejście do empatii wobec drugiego człowieka. To właśnie empatia nie pozwala przejść obojętnie wobec cierpiących, a jej brak jest nazwany został znieczulicą. Dzięki najprostszemu szkoleniu każdy, już od najmłodszych lat, poradziłby sobie z wykonaniem telefonu ratunkowego, a czasem właśnie tyle potrzeba, nic więcej.

 

Zaufali nam: