Kurs pierwszej pomocy Łomża.

Spora ilość parków, a także zagłębie energetyczne, to najczęściej kojarzone przestrzenie, które wiążą się z Bełchatowem. Wydawać by się mogło, że nijak odnoszą się do szkoleń pierwszej pomocy, które przeprowadzamy, ale tak naprawdę to przestrzenie, w których występuje największa ilość wypadków. Właśnie w pracy i w czasie wolnym mamy spore możliwości, by narazić się na różne niebezpieczeństwa.

Zamów dostęp do szkolenia

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

 • zajęcia na terenie Łomży i okolic.
 • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
 • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
 • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
 • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Łomży

Łomża

Nasz formularz kontaktowy

  Zaufali nam:

   

  Kurs pierwszej pomocy Łomża

  Wiedza z zakresu pierwszej pomocy przyda się w życiu każdego człowieka. Jest ona na tyle niezbędna, że warto do niej wracać i ją powtarzać, ponieważ nigdy nie wiemy, kiedy nam się przyda. Teoria mówi, że należy ją powtarzać regularnie, ale praktyka podpowiada, że raz przyswojona w sposób prawidłowy, pozostaje na długo w pamięci, nawet, gdy nie zostanie wykorzystana. Ważne jest, by choć raz wziąć udział w profesjonalnym kursie pierwszej pomocy i zapamiętać z niego najważniejsze schematy działań.

  Kurs pierwszej pomocy online banerSzkoleń z zakresu pierwszej pomocy jest coraz więcej, bo zapotrzebowanie na tego typu wiedzę rośnie. Niestety, społeczeństwo polskie nie jest wystarczająco wyedukowane w tej kwestii, by mieć pewność, że podczas jakiegokolwiek zdarzenia, gdy niezbędne będzie udzielenie pomocy, znajdzie się ktoś, kto będzie umiał prawidłowo i szybko wezwać służby ratownicze przez telefon. Ta z pozoru najprostsza czynność jest w rzeczywistości nadal bardzo problematyczna i dyspozytorzy bardzo często muszą zadawać dużo pomocniczych pytań, by dowiedzieć się jaki jest stan poszkodowanych.

  Szkoleń z zakresu pierwszej pomocy jest coraz więcej, bo zapotrzebowanie na tego typu wiedzę rośnie. Niestety, społeczeństwo polskie nie jest wystarczająco wyedukowane w tej kwestii, by mieć pewność, że podczas jakiegokolwiek zdarzenia, gdy niezbędne będzie udzielenie pomocy, znajdzie się ktoś, kto będzie umiał prawidłowo i szybko wezwać służby ratownicze przez telefon. Ta z pozoru najprostsza czynność jest w rzeczywistości nadal bardzo problematyczna i dyspozytorzy bardzo często muszą zadawać dużo pomocniczych pytań, by dowiedzieć się jaki jest stan poszkodowanych.

   

  Trzeba o tym mówić!

  Klasyczne szkolenia bardzo często trwają za krótko i opierają się wyłącznie na teorii. Można stwierdzić: dobre i to! Fakt, to prawda, ale zdecydowanie bardziej wydajne są te szkolenia, które zajmują się przyswojeniem pierwszej pomocy w praktyce, poprzez ćwiczenia. Osoba po takim kursie jest w stanie dużo lepiej poradzić sobie w trakcie akcji ratunkowej, podczas której może wydarzyć się wszystko, czego w podstawie programowej różnych szkoleń (w szkołach czy na kursach prawa jazdy) nie ma.

  Niezaprzeczalnie, każdy odbyty kurs to dobry pomysł. Jeśli ktoś nie ma pojęcia o tym, jak zachować się podczas podstawowych sytuacji niebezpiecznych, warto poświęcić odrobinę czasu i udać się na szczegółowe i rzetelne przeszkolenie. To bardzo ważne, by tę wiedzę posiadać w dorosłym życiu, w którym nikt nas za rękę nie prowadzi i nie wskaże prawidłowych rozwiązań. Kursy pierwszej pomocy to źródło wiedzy, którą trzeba posiadać. Nie zmienia się ona z czasem, nie ma daty przydatności, więc warto ją przyswoić i zapamiętać na zawsze. Kurs jest na tyle uniwersalny, że przydaje się zawsze i wszędzie.

   

  Pierwsza pomoc to konieczność

  W dzisiejszych czasach trzeba głośno mówić o konieczności udzielanie pierwszej pomocy. Należy uczynić wszystko, by wiedza z tego zakresu zaczęła robić się modna i faktycznie potrzebna. Rozwinie ona, coraz mniej popularne, podejście do empatii wobec drugiego człowieka. To właśnie empatia nie pozwala przejść obojętnie wobec cierpiących, a jej brak został nazwany znieczulicą. Dzięki najprostszemu szkoleniu każdy, już od najmłodszych lat, poradziłby sobie z wykonaniem telefonu ratunkowego, a czasem właśnie tyle potrzeba, nic więcej.

  Bardzo często nasi eksperci prowokują w trakcie kursów sytuacje, które mogą się wydarzyć. Wszystko po to, by podczas kursu zrozumieć, że ważna jest świadomość szybkiego reagowania i poczucie, że tak naprawdę od nas wiele w życiu zależy, że nie możemy biernie przyglądać się, gdy ktoś inny podejmuje próbę ratowania człowieka, że trzeba sobie wzajemnie pomagać.

   

  Co wyróżnia nasz kurs?

  Przede wszystkim fakt, że kładziemy nacisk na fachową wiedzę ekspertów, którzy prowadzą zajęcia. Liczy się ich doświadczenie, a poza nim najważniejsze jest podejście dydaktyczne i chęć dokształcania nieświadomego społeczeństwa. Kolejnym ważnym aspektem, na który warto zwrócić uwagę jest ogromna porcja wiedzy praktycznej. To właśnie na praktyce skupia się cały kurs. Fantomy, różnego rodzaju gadżety służą trenowaniu umiejętności, a jeśli okaże się, że i to nie wystarcza, to scenki sytuacyjne, jakie odgrywane są przez uczestników, pod okiem eksperta, dają pewność posiadanej wiedzy.

  Udzielenie pierwszej pomocy nie jest łatwe. Gdy w grę wchodzą emocje, człowiek bardzo często nie potrafi myśleć racjonalnie. Nasi eksperci są doświadczonymi ratownikami medycznymi, którzy potrafią wprost rozmawiać z ludźmi o trudnych emocjach. Nasz kurs ma charakter przede wszystkim praktyczny. Staramy się zrobić wszystko, by po jego ukończeniu, poza certyfikatem, kursant zdobył wiedzę i śmiałość, która pomoże mu wyjść poza własną strefę komfortu i uratować drugiego człowieka.

  Mamy poczucie, że temat pierwszej pomocy staje się coraz bardzie medialny, dlatego warto korzystać z mody i uczyć społeczeństwo poprawnego reagowania. To ważne, by poprawić ogólne bezpieczeństwo.

  Firma z misją

  Nasze działania od zawsze nastawione są na odbiorcę. Chcemy wytłumaczyć zasady udzielania pierwszej pomocy, nauczyć podstawowych czynności ratowniczych, ośmielić do działania, rozwiać wszelkie wątpliwości, które nasuwają się podczas kursu i nagrodzić za pozyskaną wiedzę. Wierzymy, że nasza praca to misja. Działamy w zakresie organizowania kursów pierwszej pomocy już ponad dziesięć lat, to pozwala nam dostrzec, jak wielki potencjał tkwi w przekazywaniu tej wiedzy w sposób odpowiedni.

  Nasza oferta jest bardzo szeroka i cały czas się rozbudowuje. W jej zakres wchodzą:

  • szkolenia tematyczne dla różnych grup wiekowych,
  • kursy online,
  • kursy stacjonarne w dużych miastach i zakładach pracy,
  • kursy wyjazdowe z atrakcjami, mające charakter rozrywkowy,
  • kursy pierwszej pomocy dla rodziców i dla opiekunów,
  • kursy pierwszej pomocy dla miłośników zwierząt,
  • kursy pierwszej pomocy dla instytucji i firm.

  Kursy kończą się sprawdzeniem wiedzy. Pozytywne wyniki upoważniają nas do wydania zaświadczania, którego ważność to trzy lata. Po tym czasie, należy kurs odświeżyć, by pozyskać nowy dokument potwierdzający ważność odbytego szkolenia.

  Kursy online kończą się certyfikatami. Jest to nowoczesna forma, która pozwala na zaangażowanie w dowolnym czasie dla uczestnika.

  Jeśli cały czas nie czujesz konieczności zapisania się na szkolenie, to zachęcamy do zrobienia testu, który jest dostępny w naszych zakładkach. Jeśli przejdziesz go pomyślnie – brawo, jeśli nie – pomyśl o sytuacji, w której konieczna byłaby wiedza, jakiej obecnie nie posiadasz. Zapisz się do nas. Chętnie pomożemy!

  Organizacja kursu

  Kursy pierwszej pomocy odbywają się w Łomży, gdy pojawi się grupa około piętnastu chętnych osób. W sytuacjach, gdy chodzi o szkolenia grup pracowników nasi eksperci są w stanie spotkać się w siedzibie firmy, która zleca szkolenie na terenie Łomży.

  Prowadzący szkolenia specjaliści bardzo chętnie przygotują zagadnienia tematyczne, związane z określonym kursem, chętnie podejmą współpracę oferując wiedzę z zakresu pierwszej pomocy w Łomży. Przeszkolą nauczycieli, uczniów i inne instytucje, które uznają tę wiedzę za niezbędną.

  Prelegenci są otwarci na udział w różnych spotkaniach, gdzie mają wygłosić wykład połączony z ćwiczeniami na tematy związane z pierwszą pomocą. Rozważymy każdego rodzaju pomysł, gdyż nasz zespół to grupa młodych i kreatywnych ludzi, którzy kurs pierwszej pomocy traktują jak misję, chcą się nim dzielić z każdym, kto tylko tego zapragnie.

  Na wszelkie pytania związane ze szczegółami szkolenia pierwszej pomocy w Łomży chętnie odpowiemy. Prosimy o kontakt.