Kurs pierwszej pomocy w Lublinie i okolicach.

Bohaterzy to nie tylko wyimaginowane postacie. Dzięki szkoleniu z pierwszej pomocy możesz stać się nimi każdy. Umiejętności i wiedza pozyskane od ratowników firmy Medyk Szkolenia mogą okazać się przydatne w rozmaitych sytuacjach. Często spotykając się z momentami grozy takimi jak wypadki, obserwujemy jak brak podstaw wiedzy sieje panikę i zamęt, podczas gdy osoba poszkodowana traci cenne sekundy na ratunek. Nie mamy wątpliwości, kurs realizowany w Lublinie przez naszą firmę z pewnością może obdarować każdego super mocą – umiejętnościami ratującymi życie.

Zamów dostęp do szkolenia

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

  • zajęcia na terenie Lublina i okolic
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Zaufali nam:

 

Lublin

Kurs pierwszej pomocy w Lublinie organizujemy dla każdego. Cieszymy się, gdy możemy stworzyć grupę z osób prywatnych, chętnie organizujemy szkolenia dla pracowników różnych firm, spotykamy się na ciekawych imprezach organizowanych przez instytucje, dzięki czemu ze swoją wiedzą docieramy do różnych ludzi.

Zagadnienia związane z pierwszą pomocą są dla nas bardzo ważne. Kurs, jaki jesteśmy w stanie zorganizować ma charakter w pełni zindywidualizowany. Nie jest to propozycja uniwersalna, zawsze doprecyzowujemy wcześniej, jaka tematyka interesuje uczestników, co należy omówić bardziej szczegółowo, a co pominąć w tak krótkim czasie.

Z pewnością na początku przekażemy teorię, którą potem będziemy testować w pracy z fantomem i podczas scenek, które organizują eksperci. Chcemy mieć pewność, że nasi kursanci rozumieją i będą w stanie wykorzystać tę wiedzę w razie potrzeby.

Z naszej strony kładziemy nacisk na kwestie emocjonalne, które sprawiają, że inaczej podchodzimy do tego samego problemu. Warto o tym rozmawiać, bo żadna fachowa książka nie przekaże wiedzy w tym zakresie tak, jak doświadczony ratownik medyczny, który potrafi sobie radzić z emocjami.

Kurs pierwszej pomocy w Lublinie

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do ludzi młodych. Lublin jest miastem wyjątkowym. Nazwany został stolicą wschodniej Polski, ponieważ jest najprężniej rozwijającym się miastem, które przyciąga turystów, zachęca do odwiedzin ze względu na wielokulturowość, jaka na tym obszarze jest dostrzegalna i akceptowalna. Kurs pierwszej pomocy kierujemy w Lublinie głównie do ludzi młodych. Chcemy, by prężnie działające młode firmy miały poczucie, że coś więcej zależy od nich. Chodzi o to, by wpisały się w krajobraz miasta także akceptacją i chęcią niesienia pomocy. To oczywiste, że do takiego kursu nie każdy ma ochotę podejść. Ważne, by choć część zainteresowanych zaakceptowała ten rodzaj szkolenia i przekazała tę wiedzę dalej.

W różnych, życiowych sytuacjach może wydarzyć się rzecz nieprzewidziana. Wiemy o tym doskonale, bo przecież często zdarza się tak, że inne, nagłe sprawy, na które nie mamy żadnego wpływu krzyżują nam plany, które sobie założyliśmy. Miasta pełne turystów wymagają od ludzi więcej uważności i ostrożności. Staramy się na naszych szkoleniach uczyć, że obserwowanie tego, co dzieje się wokół nie jest oznaką wścibstwa, a troską o siebie, o sąsiada i o innych, którzy żyją wokół nas. Kurs pierwszej pomocy w Lublinie bywa tym kluczowym i najważniejszym, ponieważ ma przeszkolić każdego, by umiejętność udzielania pierwszej pomocy stała się rutyną.

Pierwsza pomoc to obowiązek

Udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej jest obowiązkiem. Na naszych szkoleniach nie omawiamy aspektu związanego z przepisami prawa, bo szkoda na to czasu. Chcemy, by dla większości było to oczywiste. Dążymy do tego, by wszyscy umieli wezwać karetkę, bo wtedy całe miasto byłoby bezpieczne. Gdyby umiejętność ratowania życia była powszechna, to moglibyśmy być pewni, że kiedy nasi bliscy wychodzą do kina, na zakupy, do restauracji, do szkoły czy pracy i po drodze coś im się stanie, to zawsze ktoś ich uratuje. Nie chodzi tu o zaawansowaną pomoc, która należy do lekarza, ale o proste zasady, jakie obowiązują podczas udzielania pierwszej pomocy. Musimy wierzyć w drugiego człowieka, bo jeśli nikt nie zareaguje we właściwy sposób, może wydarzyć się tragedia. Wobec powyższego warto zainwestować w kurs pierwszej pomocy. Należy namówić też innych, żeby zainwestowali w bezpieczeństwo na podstawowym poziomie. Może się okazać, że to będą najlepiej wydane pieniądze w życiu.

 

Szkolenia z pierwszej pomocy odbywają się w Lublinie na ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 58/60, ale w sytuacjach, gdy chodzi o szkolenia grup pracowników nasi eksperci są w stanie spotkać się w siedzibie firmy, która Kurs pierwszej pomocy online banerzleca szkolenie na terenie Lublina. Jesteśmy również otwarci na wszelkiego rodzaju imprezy, które mają służyć również rozwijaniu wiedzy i zakresu umiejętności.

Nasi eksperci bardzo chętnie przygotują szkolenia tematyczne, związane z określonym zagadnieniem, chętnie podejmą współpracę oferując wiedzę z zakresu pierwszej pomocy w Lublinie. Chętnie przeszkolą nauczycieli, uczniów i inne instytucje, które uznają tę wiedzę za niezbędną. Nasze szkolenia kładą nacisk na ratowanie każdego, ale wiele mówimy o dzieciach, które bardzo często wpadają w kłopoty i wymagają troskliwej opieki. Jednymi z naszych podstawowych odbiorców są nauczyciele, którym bardzo zależy na uzyskaniu wiedzy z zakresu pierwszej pomocy w odniesieniu do uczniów. Takie spotkania podkreślają jak ważne jest to, co robimy.

Na wszelkie pytania związane ze szczegółami szkolenia pierwszej pomocy w Lublinie chętnie odpowiemy. Prosimy o kontakt.