Kurs pierwszej pomocy w Lublinie i okolicach. Bohaterzy to nie tylko wyimaginowane postacie. Dzięki szkoleniu z pierwszej pomocy możesz stać się nimi każdy. Umiejętności i wiedza pozyskane od ratowników firmy Medyk Szkolenia mogą okazać się przydatne w rozmaitych sytuacjach. Często spotykając się z momentami grozy takimi jak wypadki, obserwujemy jak brak podstaw wiedzy sieje panikę i zamęt, podczas gdy osoba poszkodowana traci cenne sekundy na ratunek. Nie mamy wątpliwości, kurs realizowany w Lublinie przez naszą firmę z pewnością może obdarować każdego super mocą – umiejętnościami ratującymi życie.

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

  • zajęcia na terenie Lublina i okolic
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Lublinie

Lublin

Nasz formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Kurs pierwszej pomocy Lublin

Polska jest jednym z tych krajów, w których do pomocy przedmedycznej nie przykłada się wymaganej uwagi. Wokół tematu jest naprawdę sporo medialnego szumu, ale w przypadkach zagrożenia życia rzadko na miejscu jest ktokolwiek, kto umiałby choć w podstawowym zakresie udzielić poszkodowanym pomocy i wsparcia. To stwarza naprawdę realne zagrożenie dla bezpieczeństwa wszystkich wokół, tym bardziej że w najbliższym czasie świat raczej nie stanie się ani spokojniejszy, ani bezpieczniejszy.

Żyjąc w Lublinie, który jest jednym z bezpieczniejszych miast, łatwo można odnieść wrażenie, że znajomość pierwszej pomocy nie jest szczególnie potrzebna. Przecież w telewizji nie słyszy się raczej o wypadkach drogowych czy innych tragediach, do których dochodziłoby w tym mieście. Telewizja jednak nie mówi też o setkach albo tysiącach wypadków, do których dochodzi w domu, w pracy, na wakacjach czy w osiedlowych sklepikach. Nawet zwyczajne zasłabnięcie może skończyć się tragicznie, jeśli nikt nie pomoże poszkodowanemu.

Świadomość znaczenia pierwszej pomocy rośnie. Nie rośnie jednak odpowiednio szybko liczna osób, które umieją jej udzielić. Nie ma żadnego sensownego nauczania w zakresie pomocy przedmedycznej, a pierwsza pomoc dla kierowców to kpina z tematu. Poświęca się czas nie na to, co naprawdę jest potrzebne i nie prowadzi żadnych realnych warsztatów.

Prawdziwą wiedzę można dziś zdobyć tylko na komercyjnych kursach. Ich cena może się czasem wydawać wysoka, ale tak naprawdę jest bardzo korzystna. Nie chodzi tylko o to, że za cenę kursu można uratować komuś zdrowie albo życie. Po prostu dobrze przeprowadzony kurs uczy czegoś więcej niż układania bandaża w jodełkę. Uczy reagowania, uczy zapewniania komfortu, uczy pewnych działań o charakterze ogólnym. Wiadomo, że sugestywne pozoracje na wyobraźnię działają jeszcze lepiej, ale ich celem też nie jest zwykle nauka dziwnych technik survivalowych, tylko wdrożenie uczestników szkoleń do działania w warunkach stresu. To się udaje i ma swoje wymierne odbicie w poziomie bezpieczeństwa nas wszystkich.

Warto zapisać się na kurs pierwszej pomocy. To jednorazowy wydatek, a jeśli szkolenie będzie przeprowadzone tak, jak należy, zdobytej na nim wiedzy nigdy się nie zapomni. Oby też nie trzeba z niej było korzystać, ale nawet wtedy taki kurs będzie miał znacznie większą wartość niż kolejny bezużyteczny kurs o samorozwoju. Dla wielu osób udział w takim kursie będzie też bardzo emocjonującą przygodą. Może więc warto się zapisać po to, żeby doświadczyć w kontrolowanych warunkach tego, co kiedyś może przydarzyć się w życiu.

 

Zaufali nam: