Kurs pierwszej pomocy Luboń. Czym jest kurs pierwszej pomocy? Jaką wiedzą dysponują prowadzący? Czy zapisując się na to szkolenie nauczę się ratować innych? Takie pytania bardzo często docierają do nas, ponieważ ludzie nie mają pewności, na czym polega nasz kurs. Najkrótsza odpowiedź na wszystkie pytania: To najbardziej profesjonalne i najpotrzebniejsze szkolenie, które powinien odbyć każdy człowiek.

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

  • zajęcia na terenie Lubonia i okolic.
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Luboniu

Luboń

Nasz formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Pierwsza pomoc

Bardzo często zdarza się tak, że osoby, które zostały wysłane na szkolenie z zakresu pierwszej pomocy, nie czują w ogóle potrzeby przyswojenia takiej wiedzy. To bardzo dziwne, bo przecież w sytuacjach kryzysowych, gdy trzeba udzielić pierwszej pomocy, a każda sekunda jest na wagę złota, nie ma wielu osób, które podejmują próbę ratowania czyjegoś życia. Zwykle bezpieczniej powiedzieć im, że nie znają się, nie potrafią, boją się, niż spróbować pomóc. To zastanawiające, tym bardziej, że za nieudzielenie pierwszej pomocy można otrzymać karę.

Właśnie na naszych szkoleniach staramy się zmienić to myślenie, próbujemy udowodnić, że kurs pierwszej pomocy to niezbędne minimum, które sprawi, że zwiększą się szanse na pomoc drugiemu człowiekowi w każdej sytuacji, w której ta pomoc jest niezbędna.

Prawdą jest, że z perspektywy dorosłego człowieka kurs pierwszej pomocy powinien być najważniejszym szkoleniem, jakie każdy powinien odbyć. Jeśli jest się odpowiedzialnym również za dzieci, to bezwzględnie szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy jest tym najważniejszym.

Podobnie w zakładach pracy, czy podczas szkoleń z prawa jazdy. Kurs pierwszej pomocy powinien być tym najważniejszym ogniwem, dla każdego człowieka.

Podczas naszych szkoleń przywiązujemy uwagę do jakości przekazu. Chcemy, by wszyscy, którzy biorą udział w tych szkoleniach nauczyli się podstaw reagowania i udzielania pierwszej pomocy. Staramy się, by wszystkie informacje były przystępne. Ćwiczymy reagowanie w sytuacjach, w których ważny jest czas. Wiedza, którą przekazujemy jest niezbędna w domu i w pracy, dlatego staramy się, by każdy, kto bierze udział w naszych zajęciach wyniósł z nich niezbędne dla siebie informacje. Tym różnimy się od standardowych kursów. Przekazywane przez nas informacje można odnieść do sytuacji z życia, dzięki czemu łatwiej nam podejmować szybkie decyzje w trudnych momentach.

Biorąc pod uwagę to, ile mieliśmy w przeszłości otarć i skaleczeń, możemy śmiało przewidzieć, że podobna ilość wypadków jeszcze przed nami. Dzięki nabytym umiejętnościom będziemy mogli w profesjonalny sposób zareagować w każdej sytuacji kryzysowej i z łatwością podejmiemy się pomocy osobom poszkodowanym.

Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy to znak naszych czasów. Warto korzystać z możliwości, jakie dają nam profesjonalni nauczyciele, znający się na tym, jak nikt inny. To bardzo istotne, by czerpać wiedzę z tego zakresu od fachowców, którzy przekazują ją w sposób rzetelny i przystępny. Ten kurs jest najważniejszym szkoleniem, jakie powinien odbyć każdy dorosły i świadomy człowiek. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Zaufali nam: