Kurs pierwszej pomocy online dla trenerów piłki nożnej

kurs pierwszej pomocy łódź
Defibrylator AED, 80% kursantów bez wcześniejszego przeszkolenia popełnia drastyczne błędy w jego uzytkowaniu !
Potrzebujesz dobrych mechanizmów szkoleniowych aby wiedzieć jak, w trakcie dużego stresu właściwie uciskać klatkę piersiową
rzypomnijmy, że w mózgu dochodzi do nieodwracalnych zmian już po 3 minutach od zatrzymania krążenia. 10 minut zatrzymania krążenia bez RKO i defibrylacji prowadzi do śmierci (czas ten może się nieco zmieniać ze względu na temperaturę otoczenia i mechanizm, w jakim doszło do NZK).
Służbom medycznym dotarcie do poszkodowanego w mieście średnio zajmuje do 8 minut, a do poszkodowanego poza miastem – nawet do 15.
Czy wiesz że staza taktyczna przy silmy krwawieniu to ostateczność ? Są inne sposoby tamowania krwawienia.
Gdy ocena rytmu odbywa się w krótkim czasie po NZK i w sytuacji, gdy na miejscu znajduje się AED, migotanie komór stwierdza się aż w 76% przypadków. Każda minuta opóźnienia w wykonaniu defibrylacji powoduje spadek przeżywalności o 3-4%.
Powszechny dostęp do wiedzy na temat udzielania PP, częstotliwość różnego rodzaju kursów PP oraz coraz gęstsza sieć automatycznych defibrylatorów AED do użytku publicznego sprawiają, że przeżywalność osób z NZK zauważalnie rośnie.

Zgodnie z Uchwałą nr V/75 z dnia 25 maja 2017 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie Organizacji Kursów Kształcenia Trenerów Piłki Nożnej zgodnie z Wymogami Konwencji Trenerskiej UEFA oraz Karty Grassroots UEFA, każdy, kto ubiega się o stanowisko trenera piłki nożnej musi spełnić kilka warunków aplikacyjnych. Jednym z nich jest ukończenie kurs pierwszej pomocy online dla trenerów piłki nożnej, którego potwierdzeniem jest certyfikat świadczący o ukończeniu tego kursu. Bez niego potencjalny kandydat nie zostanie przyjęty na szkolenie.

Dla kogo są kursy pierwszej pomocy online dla trenerów piłki nożnej?

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, postanowiliśmy zorganizować odpowiednie szkolenie, które sprawi, iż każda osoba zainteresowana odbyciem Kursu Kształcenia Trenerów Piłki Nożnej będzie mogła aplikować na to szkolenie z kompletem dokumentów. Mamy świadomość, że pęd młodych ludzi nie pozwala na wiele zobowiązań stacjonarnych, dlatego oferujemy kurs pierwszej pomocy dla trenerów piłki nożnej w formie online.

Z naszej strony zapewniamy niezbędną wiedzę merytoryczną, która oscyluje wokół tematyki związanej z piłką nożną i sytuacjami niebezpiecznymi, które mogą mieć miejsce na boisku czy na treningu.

Mocną stroną naszego kursu jest to, że przygotowujemy każdy kurs online pod kątem tematyki interesującej odbiorców. Podstawy można znaleźć na każdym kursie pierwszej pomocy, my staramy się wydobyć wiedzę potrzebną naszym kursantom.

Kurs pierwszej pomocy organizowanie w formie stacjonarnej

Podstawą kursów pierwszej pomocy jest efektywność, którą możemy zmierzyć dopiero w praktyce. I to właśnie na praktyce opieramy nasze kursy stacjonarne.  Szkolenie odbywa się na fantomach elektronicznych, pozwalających monitorować skuteczność kursanta.

Zamów dostęp do szkolenia

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Program kursu pierwszej pomocy dla trenerów piłki nożnej

Na boisku piłkarskim bywa niebezpiecznie. Często, podczas meczu, ale także i w trakcie treningu piłkarze zostają kontuzjowani. W takich sytuacjach trzeba reagować szybko, by nie dopuścić do dłuższej niedyspozycji, która uniemożliwi ćwiczenia, a nawet udział w meczu.

Nasi eksperci, którzy są praktykami przygotowali pełen zakres informacji niezbędny dla trenerów. Zrobili to w taki sposób, że kurs pierwszej pomocy online dla trenerów piłki nożnej będzie zastrzykiem wiedzy, przeznaczonym wyłącznie dla określonej grupy zawodowej, co nie zmienia faktu, że podstawa związana z pierwszą pomocą zostanie również omówiona dość szczegółowo.

Proponujemy odbyć kurs pierwszej pomocy online dla trenerów piłki nożnej, ponieważ zawiera zagadnienia, które przygotowują przyszłych trenerów do szybkiej i właściwej reakcji. Prawidłowe rozpoznanie dolegliwości i skuteczna pomoc przedmedyczna udzielona poszkodowanemu, to najlepszy efekt odbytego szkolenia.

Na kursie omawiamy:

  • umiejętne i skuteczne wzywanie pomocy,
  • kontrolę podstawowych funkcji życiowych,
  • pozycję boczną ustaloną,
  • resuscytację krążeniowo-oddechową (reanimację) osób dorosłych z użyciem defibrylatora AED,
  • kolejne działania w przypadku: złamania, zwichnięcia, skręcenia, ran, krwotoków, obrażeń wynikających ze innych sytuacji podczas meczu,
  • umiejętność rozpoznania wstrząśnienia mózgu,
  • niedrożność dróg oddechowych – zadławienia,
  • nagłe zdarzenia losowe: zawał serca, astma, padaczka, cukrzyca, omdlenie, wstrząs,
  • bezpieczeństwo własne i poszkodowanego.

Udzielenie pierwszej pomocy może uratować zdrowie i życie, a w przypadku sportowców, którzy dbają o zdrowie i o kondycję, to działanie niezmiernie ważne. Istotne jest, by podejść do tematu profesjonalnie, z aktualną wiedzą i przekonaniem, że udzielenie pierwszej pomocy to działanie schematyczne, proste i niewymagające zbędnych emocji.

Kurs pierwszej pomocy online dla trenerów piłki nożnej realizujemy w formie kursów online, ponieważ istnieje takie zapotrzebowanie. Nasza firma stara się realizować tematyczne zagadnienia związane z pierwszą pomocą, by każda grupa zawodowa mogła skorzystać i poczuć się doceniona. Wiemy, że w każdej pracy może wydarzyć się coś niebezpiecznego, dlatego staramy się realizować naszą misję z ogromnym zaangażowaniem.

Jak i gdzie odbyć kursy pierwszej pomocy online dla trenerów piłki nożnej?

Kurs pierwszej pomocy online dla trenerów piłki nożnej jest bardzo prosty w obsłudze. Odbywa się na platformie e-learningowej, na którą należy się zalogować, wykorzystując hasło. Hasło dostępu zostanie wygenerowane automatycznie po dokonaniu wpłaty przelewem błyskawicznym przez platformę PayU.

Po zakończeniu, każdy kursant otrzymuje drogą elektroniczną certyfikat ukończenia kursu pierwszej pomocy. Jest to jeden z dokumentów niezbędnych, by aplikować na Kurs Kształcenia Trenerów Piłki Nożnej.

szkolenie z pierwszej pomocy online

Kurs pierwszej pomocy online, szkolenie z pierwszej pomocy online, certyfikat z pierwszej pomocy

Kurs, który prowadzimy, odbywa się w 100% online, co jest ogromnym ułatwieniem dla przyszłych trenerów. Nie zawsze mają oni czas, by uczestniczyć w takim szkoleniu stacjonarnie. Elastyczność i indywidualna nauka to niewątpliwe plusy kursu pierwszej pomocy dla trenerów piłki nożnej.

Cena całego szkolenia to koszt 110zł. Opłatę przelewa się jednorazowo.

Szkolenie z pierwszej pomocy dla trenerów piłki nożnej online

Należy pamiętać, że kurs pierwszej pomocy dla trenerów piłki nożnej to szkolenie, które kładzie nacisk głównie na wydarzenia mające miejsce na płycie boiska. To bardzo ważne, by w zawodzie trenera wykazywać się nie tylko przekazywaniem wiedzy, ale mieć również kompetencje z zakresu pierwszej pomocy. Tym bardziej, że treningi bywają niebezpieczne. Grając w piłkę nożną o kontuzję jest niezwykle łatwo.

Nasza firma organizuje kursy online zakończone certyfikatami, ponieważ ma świadomość, że treści, które przekazujemy za pośrednictwem Internetu są merytoryczne. Nie boimy się wręczać certyfikatów osobom, które ukończyły nasz kurs pierwszej pomocy dla trenerów piłki nożnej online, ponieważ staramy się przekazać wiedzę tak, by każdy przyszły trener mógł zadbać o bezpieczeństwo swoich piłkarzy i wiemy doskonale, że to się sprawdza.

Zaufali nam:

Masz pytanie ?

Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593

Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Pierwsza pomoc Szczecin
Pierwsza pomoc Szczecin
Pierwsza pomoc Szczecin
kurs pierwszej pomocy kraków
kurs pierwsza pomoc dla zwierzaków
kurs z pierwszej pomocy wrocław
Kurs pierwszej pomocy białystok
pierwsza pomoc kurs białystok
udzielanie pierwszej pomocy kurs
Kurs pierwszej pomocy w warszawie
kurs pierwsza pomoc wrocław cwiczenia
pierwsza pomoc kurs radom
Kurs pierwszej pomocy zielona góra medyk
Kurs pierwszej pomocy zielona góra
Kurs pierwszej pomocy manekin białystok
pierwsza pomoc wrocław kurs
Pierwsza pomoc Szczecin
Kurs pierwszej pomocy warszawa ćwiczenia