Kurs pierwszej pomocy on Line

Zaufali nam:

Zgodnie z Uchwałą nr V/75 z dnia 25 maja 2017 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie Organizacji Kursów Kształcenia Trenerów Piłki Nożnej zgodnie z Wymogami Konwencji Trenerskiej UEFA oraz Karty Grassroots UEFA, każdy, kto ubiega się o stanowisko trenera piłki nożnej musi spełnić kilka warunków aplikacyjnych. Jednym z nich jest ukończenie kursu pierwszej pomocy dla trenerów piłki nożnej, którego potwierdzeniem jest certyfikat świadczący o ukończeniu tego kursu. Bez niego potencjalny kandydat nie zostanie przyjęty na szkolenie.

 

Dla kogo kurs pierwszej pomocy online?

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, postanowiliśmy zorganizować odpowiednie szkolenie, które sprawi, iż każda osoba zainteresowana odbyciem Kursu Kształcenia Trenerów Piłki Nożnej będzie mogła aplikować na to szkolenie z kompletem dokumentów. Mamy świadomość, że pęd młodych ludzi nie pozwala na wiele zobowiązań stacjonarnych, dlatego oferujemy kurs pierwszej pomocy dla trenerów piłki nożnej w formie online.

Z naszej strony zapewniamy niezbędną wiedzę merytoryczną, która oscyluje wokół tematyki związanej z piłką nożną i sytuacjami niebezpiecznymi, które mogą mieć miejsce na boisku czy na treningu.

Mocną stroną naszego kursu jest to, że przygotowujemy każdy kurs online pod kątem tematyki interesującej odbiorców. Podstawy można znaleźć na każdym kursie pierwszej pomocy, my staramy się wydobyć wiedzę potrzebną naszym kursantom.

 

Program kursu pierwszej pomocy dla trenerów piłki nożnej

Na boisku piłkarskim bywa niebezpiecznie. Często, podczas meczu, ale także i w trakcie treningu piłkarze zostają kontuzjowani. W takich sytuacjach trzeba reagować szybko, by nie dopuścić do dłuższej niedyspozycji, która uniemożliwi ćwiczenia, a nawet udział w meczu.

Nasi eksperci, którzy są praktykami przygotowali pełen zakres informacji niezbędny dla trenerów. Zrobili to w taki sposób, że kurs pierwszej pomocy dla trenerów piłki nożnej będzie zastrzykiem wiedzy, przeznaczonym wyłącznie dla określonej grupy zawodowej, co nie zmienia faktu, że podstawa związana z pierwszą pomocą zostanie również omówiona dość szczegółowo.

Proponujemy odbyć kurs pierwszej pomocy dla trenerów piłki nożnej, ponieważ zawiera zagadnienia, które przygotowują przyszłych trenerów do szybkiej i właściwej reakcji. Prawidłowe rozpoznanie dolegliwości i skuteczna pomoc przedmedyczna udzielona poszkodowanemu, to najlepszy efekt odbytego szkolenia.

Na kursie omawiamy:

  • umiejętne i skuteczne wzywanie pomocy,
  • kontrolę podstawowych funkcji życiowych,
  • pozycję boczną ustaloną,
  • resuscytację krążeniowo-oddechową (reanimację) osób dorosłych z użyciem defibrylatora AED,
  • kolejne działania w przypadku: złamania, zwichnięcia, skręcenia, ran, krwotoków, obrażeń wynikających ze innych sytuacji podczas meczu,
  • umiejętność rozpoznania wstrząśnienia mózgu,
  • niedrożność dróg oddechowych – zadławienia,
  • nagłe zdarzenia losowe: zawał serca, astma, padaczka, cukrzyca, omdlenie, wstrząs,
  • bezpieczeństwo własne i poszkodowanego.

Udzielenie pierwszej pomocy może uratować zdrowie i życie, a w przypadku sportowców, którzy dbają o zdrowie i o kondycję, to działanie niezmiernie ważne. Istotne jest, by podejść do tematu profesjonalnie, z aktualną wiedzą i przekonaniem, że udzielenie pierwszej pomocy to działanie schematyczne, proste i niewymagające zbędnych emocji.

Kurs pierwszej pomocy dla trenerów piłki nożnej realizujemy w formie kursów online, ponieważ istnieje takie zapotrzebowanie. Nasza firma stara się realizować tematyczne zagadnienia związane z pierwszą pomocą, by każda grupa zawodowa mogła skorzystać i poczuć się doceniona. Wiemy, że w każdej pracy może wydarzyć się coś niebezpiecznego, dlatego staramy się realizować naszą misję z ogromnym zaangażowaniem.

 

Jak i gdzie odbyć kurs online?

Kurs pierwszej pomocy dla trenerów piłki nożnej online jest bardzo prosty w obsłudze. Odbywa się na platformie e-learningowej, na którą należy się zalogować, wykorzystując hasło. Hasło dostępu zostanie wygenerowane automatycznie po dokonaniu wpłaty przelewem błyskawicznym przez platformę PayU.

Po zakończeniu, każdy kursant otrzymuje drogą elektroniczną certyfikat ukończenia kursu pierwszej pomocy. Jest to jeden z dokumentów niezbędnych, by aplikować na Kurs Kształcenia Trenerów Piłki Nożnej.

Kurs, który prowadzimy, odbywa się w 100% online, co jest ogromnym ułatwieniem dla przyszłych trenerów. Nie zawsze mają oni czas, by uczestniczyć w takim szkoleniu stacjonarnie. Elastyczność i indywidualna nauka to niewątpliwe plusy kursu pierwszej pomocy dla trenerów piłki nożnej.

Cena całego szkolenia to koszt 110zł. Opłatę przelewa się jednorazowo.

 

Kurs pierwszej pomocy dla trenerów piłki nożnej online

Należy pamiętać, że kurs pierwszej pomocy dla trenerów piłki nożnej to szkolenie, które kładzie nacisk głównie na wydarzenia mające miejsce na płycie boiska. To bardzo ważne, by w zawodzie trenera wykazywać się nie tylko przekazywaniem wiedzy, ale mieć również kompetencje z zakresu pierwszej pomocy. Tym bardziej, że treningi bywają niebezpieczne. Grając w piłkę nożną o kontuzję jest niezwykle łatwo.

Nasza firma organizuje kursy online zakończone certyfikatami, ponieważ ma świadomość, że treści, które przekazujemy za pośrednictwem Internetu są merytoryczne. Nie boimy się wręczać certyfikatów osobom, które ukończyły nasz kurs pierwszej pomocy dla trenerów piłki nożnej online, ponieważ staramy się przekazać wiedzę tak, by każdy przyszły trener mógł zadbać o bezpieczeństwo swoich piłkarzy i wiemy doskonale, że to się sprawdza.