kurs pierwszej pomocy online z certyfikatem - Medyk szkolenia Skip to main content

kurs pierwszej pomocy online z certyfikatem

Oferowany kurs zawiera przegląd najważniejszych zagadnień z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Odbywa się w całości w formie samokształcenia kierowanego, z nieograniczonym dostępem do materiałów edukacyjnych. Kurs oferuje kompleksowe i wyczerpujące wprowadzenie do teorii i praktyki pierwszej pomocy. Dowiedz się, jak dbać o osoby po oparzeniach, hipotermii, omdleniu, utracie przytomności.

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do kursu pierwszej pomocy online z certyfikatem zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata natychmiastowo zostaje zaksięgowana przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

 Nauka odbywa się w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający kurs online dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

kurs pierwszej pomocy online z certyfikatem

Kurs to idealne rozwiązanie dla aktywnych zawodowo i zabieganych, którzy po prostu nie mają czasu na tradycyjne kursy stacjonarne. Zaprojektowany w sposób aby dopasowywał się do Twojego grafiku. Realizujesz go według własnego harmonogramu i we własnym tempie. Nasze działania opieramy na najnowszych standardach oraz czerpiemy z tego co sprawdzone i skuteczne. Stale szukamy nowych rozwiązań, aby nasze szkolenia były jeszcze
ciekawsze i efektywniejsze.

 Oparty na aktualnych wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji.

Dzięki kursowi:

 1. Naucz się podstawowych czynności ratujących życie lub zdrowie.

 2. Dowiedz się jak korzystać z AED i wykonywać resuscytację krążeniowo-oddechową dorosłych i dzieci.

 3.  Posiądź umiejętności jak udzielić pierwszej pomocy w nagłych przypadkach, takich jak zawał serca, udar, krwotok czy omdlenia. Ważne jest, abyś był odpowiednio wyszkolony aby wiedzieć, jak radzić sobie w takich sytuacjach.

Dla kogo jest kurs pierwszej pomocy online z certyfikatem?

 • Pracownicy jednostek publicznych – szkół, uczelni, urzędów i innych organizacji sektora publicznego – mają obowiązek działania w najlepszym interesie organizacji.

Co zawiera kurs?

 • 3,5 godziny lekcji, które można oglądać na komputerze, tablecie lub smartfonie – ćwicz i rozwijaj się komfortowo. Film szkoleniowy oparty jest przede wszystkim na praktycznych przykładach i możliwych scenariuszach/sytuacjach, z którymi każdy może się spotkać. Kurs realizowany w sposób praktyczny, działania omawiane krok po kroku.

 • Nieograniczony dostęp – kurs będzie dla Ciebie dostępny bezterminowo, a my będziemy go aktualizować. Kurs zgodny jest z wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji.

 • Praktyczna wiedza przedstawiona w przejrzystej formie (wideo, grafiki, ilustracje oraz filmy instruktażowe) – oparte przede wszystkim o praktyczne przykłady i sytuacje losowe, które mogą się przydarzyć każdemu z nas. Żadnych nudnych informacji i prezentacji, tylko rzeczowe wideo
 • Propozycja dopasuje się do Twojego grafiku. Możesz pozyskać wiedzę w dowolnym miejscu, czasie i na dowolnym urządzeniu
 • Certyfikat imienny. Po wypełnionym teście, pozytywny wynik  automatycznie wygeneruje zaświadczenie w PDF do wydruku. Test jest bez ograniczenia czasowego, możliwość powtarzania testu wielokrotnie. Zaświadczenie imienne zgodne ze wzorem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz honorowane przez Państwową Inspekcję Pracy

Program:

 1. Podstawy prawne i cel udzielania pierwszej pomocy

 2. Bezpieczeństwo własne i poszkodowanego

 3. Ocena stanu świadomości

 4. Wezwanie pomocy – uruchomienie systemu ratownictwa medycznego

 5. Udrożnienie dróg oddechowych

 6. Ocena oddechu

 7. Resuscytacja krążeniowo-oddechowa z AED

 8. Pozycja boczna ustalona

 9. Pierwsza pomoc w stanach nagłego zagrożenia życia (krwotok, zadławienie, oparzenia, padaczka, zawał, udar)

 10. Wyposażenie apteczki pierwszej pomocy – Każda firma powinna mieć apteczkę, aby zapewnić swoim pracownikom umiejętności udzielania pierwszej pomocy, niezależnie od branży, w której pracują. Pracownicy powinni być również przeszkoleni w zakresie korzystania z apteczki.

kurs pierwszej pomocy online z certyfikatem

Niestety! Strach przed popełnieniem błędu jest jedną z głównych przyczyn braku pomocy świadków. Niestety to właśnie za brak jakiejkolwiek reakcji grozi odpowiedzialność karna (Kodeks Karny, art. 162 § 1).

Nasz kurs nie tylko zwiększy Twoją świadomość, ale także otrzymasz doświadczenie z pierwszej ręki w radzeniu sobie z sytuacjami awaryjnymi. Ważne jest, aby każdy wiedział, co zrobić w przypadku kryzysu.

Oferujemy kursy, które obejmują ułożenie osoby poszkodowanej w bezpiecznej pozycji bocznej. Na naszych kursach nauczysz się umiejętności resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz wielu innych niezbędnych umiejętności.

Oferta odpowiednia zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Kurs obejmuje podstawy postępowania w przypadku utraty przytomności, skręcenia lub złamania kończyny.

Wszyscy nasi konsultanci są dostępni, aby odpowiedzieć na Twoje pytania jeśli ich potrzebujesz – jesteśmy tutaj, aby pomóc!

Dołącz do naszego kursu!