Kurs pierwszej pomocy online

Kurs Pierwszej Pomocy stacjonarne

Kurs pierwszej pomocy online dla dzieci
Kurs pierwszej pomocy online dzieciom
Kurs pierwszej pomocy online dla trenerów piłki nożnej
Kurs pierwszej pomocy online pediatryczny
Kurs pierwszej pomocy online dla psów

Szkolenia BHP online

Szkolenia okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenia okresowe bhp dla pracowników służby medycznej
Szkolenie BHP dla instruktorów i trenerów fitness
Szkolenie okresowe bhp dla kierowców
Szkolenie okresowe bhp dla kierowników wizytujących place budowy
Szkolenie okresowe bhp dla nauczycieli i pracowników oświaty
Szkolenie okresowe bhp dla osób wykonujących prace szkodliwe dla zdrowia
Szkolenie okresowe bhp dla pracodawców i kierujących pracownikami
Szkolenie okresowe bhp dla pracowników farmacji
Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
Szkolenie okresowe bhp dla pracowników salonów fryzjerskich i kosmetycznych
Szkolenie okresowe bhp dla przedstawicieli handlowych
Szkolenie okresowe bhp dla sprzedawców i kasjerów
Szkolenie okresowe bhp dla pracowników magazynowo biurowych

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat!

Kurs pierwszej pomocy online zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Kurs pierwszej pomocy online jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający kurs pierwszej pomocy online dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Cena 110 zł

Kurs pierwszej pomocy online

Chyba każdy zdaje sobie sprawę, jak bardzo istotny wpływ ma wiedza z zakresu pierwszej pomocy. Niestety spotykamy się z tym, że jest coraz uboższe pojęcie na ten temat w całej Polsce. Uważamy, że każdy powinien wiedzieć, jak zareagować w krytycznych sytuacjach, kiedy drugi człowiek potrzebuje naszej pomocy. Jest to istotna sprawa, ponieważ niezależnie od tego, że wiemy jakie istotne jest ludzkie życie, to dodatkowo, według prawa, naszym obowiązkiem jest udzielenie pierwszej pomocy. Z tego względu, serdecznie zapraszamy na kurs pierwszej pomocy online na MedykSzkolenia!

§1. Kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nie udziela pomocy, mogąc jej udzielić bez narażenia siebie lub innej osoby na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Nie popełnia przestępstwa, kto nie udziela pomocy, do której jest konieczne poddanie się zabiegowi lekarskiemu albo w warunkach, w których możliwa jest niezwłoczna pomoc ze strony instytucji lub osoby do tego powołanej.

art. 162 Kodeksu karnego 

Warto wybrać MedykSzkolenia na kurs pierwszej pomocy online

Pragniemy, aby każdy kto ukończył kurs pierwszej pomocy online, wyniósł z niego jak najwięcej. Wydawać by się mogło, że każdy potrafi sobie poradzić w trudnej sytuacji. Niestety, w krytycznych momentach dochodzi stres, nerwy i zdenerwowanie. Człowiek może zapomnieć podstawowych rzeczy z zakresu pierwszej pomocy i nawet wyprzeć z pamięci od czego rozpocząć. Dlatego zapraszamy na kurs pierwszej pomocy online.

Życie wymaga od nas wielu umiejętności. Jedne są potrzebne, inne niepraktyczne, ale warto o nich wiedzieć. Pierwsza pomoc jest najważniejszym zagadnieniem, ponieważ dzięki niej możemy pomóc, gdy drugiemu człowiekowi dzieje się krzywda. Należy przede wszystkim zapewnić mu bezpieczeństwo i gdy zaistnieje taka konieczność wezwać pomoc medyczną. Ważne jest, by wszystko trwało krótko, a wiedza przekazana dyspozytorowi była na tyle rzetelna i wystarczająca, by nie trzeba było jej doprecyzowywać. W takich chwilach czas jest najistotniejszą jednostką. Z pozoru prosta rozmowa może okazać się trudna dla osoby, która nie była nigdy przeszkolona. Zdarzyć się może, że dyspozytor będzie starał się uzyskać informację, których rozmówca nie będzie w stanie mu przekazać. W sytuacjach, gdy brakuje przeszkolenia, nie wiadomo, co jest ważne, gdy wykonuje się telefon do służb ratunkowych. Niezbędne minimum to ocena stanu poszkodowanego, podanie lokalizacji i krótka informacja o tym, co się wydarzyło.

Kurs pierwszej pomocy online to konieczność

Natychmiastowe reagowanie to podstawa, ponieważ wraz z mijającymi minutami zmniejsza się szansa na powodzenie akcji ratunkowej. Najważniejsza bowiem jest szybka diagnostyka specjalistyczna i odpowiednie zabezpieczenie poszkodowanego. Dzięki płynnej akcji mamy pewność, że poszkodowany ma większe szanse na powrót do pełnej sprawności.
Trzeba pamiętać, że udzielanie pierwszej pomocy nie jest wielkim wysiłkiem i nie boli. Warto podejść do sprawy poważnie i wybrać się na kurs pierwszej pomocy online, gdzie eksperci wyjaśnią wszystko, co najważniejsze. Należy zdawać sobie sprawę z tego, że kurs pierwszej pomocy online, uczy pomocy poszkodowanym, a bez niej udziela się jej zwykle niewłaściwie.

Firma z misją ratowania życia

Nasze działania od zawsze nastawione są na odbiorcę. Chcemy wytłumaczyć zasady udzielania pierwszej pomocy, nauczyć podstawowych czynności ratowniczych, ośmielić do działania, rozwiać wszelkie wątpliwości, które nasuwają się podczas kursu i nagrodzić za pozyskaną wiedzę. Wierzymy, że nasza praca to misja. Działamy w zakresie organizowania kursów pierwszej pomocy już ponad dziesięć lat, to pozwala nam dostrzec, jak wielki potencjał tkwi w przekazywaniu tej wiedzy w sposób odpowiedni.

Nasza oferta jest bardzo szeroka i cały czas się rozbudowuje. W jej zakres wchodzą:

  • szkolenia tematyczne dla różnych grup wiekowych,
  • kurs pierwszej pomocy online,
  • kursy stacjonarne w dużych miastach i zakładach pracy,
  • kursy wyjazdowe z atrakcjami, mające charakter rozrywkowy,
  • kursy pierwszej pomocy dla rodziców i dla opiekunów,
  • kursy pierwszej pomocy dla miłośników zwierząt,
  • kursy pierwszej pomocy dla instytucji i firm.

Kurs pierwszej pomocy online kończy się certyfikatami. Jest to nowoczesna forma, która pozwala na zaangażowanie w dowolnym czasie dla uczestnika. Jeśli cały czas nie czujesz konieczności zapisania się na szkolenie, to zachęcamy do zrobienia bezpłatnego testu, który jest dostępny w naszych zakładkach. Jeśli przejdziesz go pomyślnie – brawo, jeśli nie – pomyśl o sytuacji, w której konieczna byłaby wiedza, jakiej obecnie nie posiadasz. Zapisz się do nas. Chętnie pomożemy!

Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593

Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

kurs pierwszej pomocy online 4
kurs pierwszej pomocy online
kurs pierwszej pomocy online
kurs pierwszej pomocy online
kurs pierwszej pomocy online
kurs pierwszej pomocy online
kurs pierwszej pomocy online
kurs pierwszej pomocy online
kurs pierwszej pomocy online