Kurs pierwszej pomocy Opole.

Musimy pamiętać, że udzielanie pierwszej pomocy nie jest wielkim wysiłkiem i nie boli. Warto podejść do sprawy poważnie i wybrać się na kurs pierwszej pomocy, podczas którego eksperci wyjaśnią wszystko, co najważniejsze. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że bez podstawowego szkolenia, pomocy poszkodowanym udziela się zwykle niewłaściwie.
pierwsza pomoc (2)

Zamów dostęp do szkolenia

Oferujemy:

 • zajęcia na terenie Brodnicy i okolic.
 • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
 • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
 • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
 • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Opolu

Nasz formularz kontaktowy

  Zaufali nam:

                                                                                  Kurs to pierwsza pomoc w Opolu

  W sytuacjach, w których bierze udział wielu gapiów najczęściej odpowiedzialność rozkłada się na wszystkich, a co za tym idzie, nikt nie czuje się odpowiedzialny. Uczymy tego, by nie ignorować ludzkiego cierpienia i w takich sytuacjach reagować. Mamy taki obowiązek. Ważne, by każdy człowiek potrafił oswoić w sobie przekonanie, że potrafi pomóc drugiemu, by nie czuł strachu, a chęć i konieczność niesienia pomocy. Takie przekonanie można wykształcić wyłącznie podczas odbywania kursów, gdy człowiek oswoi się z koniecznością wykonania pierwszej pomocy i zareaguje na sytuację zaproponowaną przez doświadczonego eksperta. W ten sposób każdy nabiera pewności siebie i odwagi, która może zaprocentować, gdy faktycznie będzie trzeba zareagować w sytuacji rzeczywistej.

  Teoria ukryta w dialogu

  Niezwykle ważnym aspektem szkoleń okazuje się rozmowa z prowadzącym, który zna tajniki szybkiego reagowania i doskonale potrafi podpowiedzieć, jakie zachowanie pozwoli uspokoić poszkodowanych, a jak nie powinno się ratować ludzi. Kurs z zakresu pierwszej pomocy to także ćwiczenie emocji. Nie są one porównywalne do tych, które towarzyszą podczas faktycznego wypadku czy innego zdarzenia, ale warto o nich rozmawiać. Poszkodowani bardzo często potrzebują wsparcia emocjonalnego. Nasi eksperci uczą jak zapewnić poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji. To niezwykle ważne informacje, ponieważ nie są dostępne w literaturze fachowej.

  Nasze kursy kładą nacisk na ratowanie każdego, ale bardzo często wiedzę ogólną dostosowujemy do potrzeb naszych kursantów. Wiele mówimy o dzieciach, które bardzo często wpadają w kłopoty i wymagają troskliwej opieki. Jednymi z naszych podstawowych odbiorców są właśnie rodzice, którym bardzo zależy na uzyskaniu wiedzy z zakresu pierwszej pomocy w odniesieniu do ich dzieci. Takie spotkania podkreślają jak ważne jest to, co robimy. W Opolu poruszamy też temat imprez masowych, które mogą zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpienia jakiegoś nieszczęścia.

  Najważniejszy kurs to pierwsza pomoc w Opolu

  Tak naprawdę, z perspektywy dorosłego człowieka kurs pierwszej pomocy powinien być najważniejszym szkoleniem, jakie każdy powinien odbyć. Jeśli jest się odpowiedzialnym również za dzieci, to bezwzględnie szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy jest tym najważniejszym. Mieszkańcy dużych miast również mają większe prawdopodobieństwo natknięcia się na sytuację, która wymagać może pomocy przedmedycznej.bInnymi grupami, które korzystają z naszych kursów są pracodawcy i pracownicy. Bardzo wiele zakładów pracy szkoli swoich pracowników z zakresu pierwszej pomocy podczas szkoleń BHP. Są to kursy bardzo okrojone,zawierają wiedzę podstawową. Zdarza się, że pracownicy nie przywiązują uwagi do informacji, które otrzymują, a to błąd!

  Wiedza i umiejętności ponadczasowe z Udzielania Pierwszej pomocy w Opolu

  Naszej firmie przede wszystkim zależy na jakości przekazu. Chcemy, by wszyscy, którzy biorą udział w kursach nauczyli się podstaw reagowania i udzielania pierwszej pomocy. Staramy się, by wszystkie informacje były przystępne. Ćwiczymy reagowanie w sytuacjach, w których ważny jest czas. Wiedza, którą przekazujemy jest niezbędna w domu, w pracy, na ulicy, dlatego staramy się, by każdy, kto bierze udział w naszych zajęciach wyniósł z nich niezbędne dla siebie informacje.

  Przekazywane przez nas informacje można odnieść do sytuacji z życia codziennego, są realne, nie abstrakcyjne. Nasze firma ma poczucie, że kurs pierwszej pomocy w Opolu należy upowszechnić wśród różnych grup społecznych i instytucji. Zależy nam, by jak największa liczba osób mogła potwierdzić, że odbyła szkolenie z zakresu pierwszej pomocy właśnie w Opolu. Chcemy, by było to miasto ludzi świadomych, którzy czują konieczność rozwijania podstawowych umiejętności społecznych, do których zaliczamy udzielanie pierwszej pomocy, gdy jest taka konieczność. Nasza firma chce mieć wpływ na świadomość mieszkańców miast. Mamy poczucie, że warto inwestować w kursy z zakresu pierwszej pomocy, bo one mentalnie przygotowują ludzi do empatycznego reagowania na potrzeby drugiego człowieka. Nasz kadra jest gronem ekspertów, którzy poprzez dydaktykę realizują własne potrzeby dzielenia się niezbędną wiedzą, którą każdy człowiek powinien znać. Poczucie misji, jakie towarzyszy naszej pracy sprawdza się w trakcie szkoleń. Nie są to monologi, a dialogi i ćwiczenia, co bardzo ważne dla naszych kursantów. Chcemy, by w najtrudniejszych życiowych sytuacjach każdy mógł poczuć choć odrobinę komfortu, by mógł zareagować świadomie, by był przekonany, że działa dobrze, zgodnie z zasadami, których nauczył się na szkoleniu
  Dla wszystkich, którzy planują przyszłość z Pierwszą pomocą w Opolu

  Największą motywacją do odbycia kursu i odświeżania informacji jest myśl, która sugeruje, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć przyszłości, ale możemy ją zaplanować. Lepiej się przed nią zabezpieczyć i na wszelki wypadek znać sposób postępowania podczas ratowania ludzi. Najlepszym rozwiązaniem, które pozwoli zadziałać perfekcyjnie, będzie zapisanie się na płatny kurs pomocy przedmedycznej. To zwykle jednorazowy wydatek, który bardzo często też motywuje do przyswojenia wiedzy, a jeśli okaże się skuteczny, będziemy wiedzieć, jak udzielić

  pierwszej pomocy. Dzięki niemu można ratować ludzi ze świadomością, że wszystkie działania są poprawne. To daje poczucie komfortu i sprawia, że podczas każdej koniecznej reakcji, która jest związana z udzielaniem pomocy, człowiek zrobi to bez wahania. Z pewnością istnieje wiele bardziej atrakcyjnych szkoleń, ale żadne z nich nie pomoże nam w sytuacji bez wyjścia, w której ludzkie życie znajduje się w niebezpieczeństwie, dlatego warto się wybrać na kurs pierwszej pomocy i choć raz poprawnie nauczyć się wykonywania tych schematów, które mogą się przydać w trudnej sytuacji. Kurs pierwszej pomocy jest niezbędny, ponieważ w dzisiejszych czasach pęd życia prowokuje zachowania nieostrożne. Wypadki zdarzają się coraz częściej, a perspektywa konieczności udzielenia pierwszej pomocy staje się coraz bardziej realna.

  Szkolenia z pierwszej pomocy zorganizujemy,  gdy pojawi się grupa około piętnastu chętnych osób. W sytuacjach, gdy chodzi o szkolenia grup pracowników nasi eksperci są w stanie spotkać się w siedzibie firmy, która zleca kurs pierwszej pomocy na terenie Opola. Nasi eksperci bardzo chętnie przygotują szkolenia tematyczne, związane z określonym zagadnieniem, chętnie podejmą współpracę oferując wiedzę z zakresu pierwszej pomocy w Opolu. Chętnie przeszkolą wszystkie instytucje, które uznają tę wiedzę za niezbędną. Na wszelkie pytania związane ze szczegółami kursu pomocy w Opolu chętnie odpowiemy. Prosimy o kontakt.