Kurs pierwszej pomocy Ostrołęka.

Czy ktokolwiek jest sobie w stanie wyobrazić życie bez znajomości pierwszej pomocy? Gdyby jej nie było każdy wypadek kończyłby się utratą zdrowia, a nawet i życia. To oczywiście abstrakcyjna wizja, ale nie odbiega aż tak bardzo od rzeczywistości, ponieważ prawidłowo udzielić pierwszej pomocy potrafią tylko nieliczni.

Zamów dostęp do szkolenia

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

 • zajęcia na terenie Ostrołęki i okolic
 • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy
 • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
 • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
 • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Ostrołęku

Ostrołęka

Nasz formularz kontaktowy

  Zaufali nam:

   

  Kurs pierwszej pomocy Ostrołęka

  Wypadki zdarzyć się mogą wszędzie. Można się nawet pokusić o stwierdzenie, że na naszych drogach jest ich naprawdę bardzo dużo. Statystyki mrożą krew w żyłach, ale życie udowadnia, że wśród nas jest mnóstwo szaleńców, którzy nie liczą się ze zdrowiem innych. Brawura najczęściej zdarza się wśród niedoświadczonych, młodych kierowców, którzy myślą, że potrafią jeździć naprawdę dobrze.

  Kilka słów o pierwszej pomocy

  Można być najbardziej odpowiedzialnym i ostrożnym człowiekiem, ale często nasze życie nie zależy wyłącznie od nas, lecz od tych, którzy mają je w głębokim poważaniu. Jazda autem bez uprawnień, albo po alkoholu jest tylko kroplą w morzu nieprawidłowych zachowań, które mogą spowodować nieszczęście. Warto sobie to uświadomić jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji, że kurs pierwszej pomocy nie jest potrzebny, bo przecież ostrożność ponad wszystko. Owszem, za siebie odpowiadać można, ale za tego, kto właśnie obok przejeżdża? Raczej nie.

  Nasza firma chce uwrażliwić każdego człowieka, tym bardziej, że to właśnie wypadki drogowe bardzo często niosą najwięcej konsekwencji i poszkodowanych, a nawet ofiar. Od szybkiej i prawidłowej reakcji zależy bardzo często ludzkie życie. Właśnie dlatego liczy się dobrze przyswojona wiedza z zakresu pierwszej pomocy.

  Kurs pierwszej pomocy pozwala na odpowiedzialną reakcję

  Odpowiedzialność za siebie i za innych to cecha, jaką powinniśmy wpajać już od najmłodszych lat. Dzięki świadomości, że w życiu bardzo często jesteśmy odpowiedzialni też za innych, ćwiczymy rozsądek, który pozwala nam wkroczyć w dorosłość z odpowiedzialnością.

  Warto korzystać z możliwości, jakie dają nam profesjonalni nauczyciele, którzy prowadzą kursy pierwszej pomocy. Ponieważ oni znają się na temacie jak nikt inny. To bardzo istotne, by czerpać wiedzę z tego zakresu od fachowców, którzy przekazują ją w sposób rzetelny i przystępny. Pomimo, iż takie szkolenia zwykle sporo kosztują, to kwota, jaką na nie wydamy zwróci się, gdy będziemy mieli okazję skorzystać choć raz z wiedzy, jaką udało nam się zdobyć.

  Mówiąc wiele o kwestiach związanych z pierwszą pomocą, sprawiamy, że staje się ona tematem coraz bardziej powszechnym. Warto o tym mówić, ponieważ to motywuje do uczenia się zasad ratowania ludzi. Wszystkie sposoby na traktowanie tego tematu w sposób poważny są jak najbardziej wskazane. Ważny jest efekt. O ile nie jesteśmy w stanie zmienić statystyk związanych z wypadkami, o tyle możemy wpłynąć na niechlubne statystyki dotyczące pierwszej pomocy. Warto to zrobić dla siebie i dla najbliższych, ponieważ to krok w dobrą stronę.

  Wiedza powtarzana jest lepiej przyswajana

  Istotne jest powtarzanie praktycznego aspektu pierwszej pomocy. Dzięki takim powtórkom, każdy uczestnik, który będzie miał możliwość zmierzenia się z sytuacją trudną, zapamięta, w jaki sposób prawidłowo udzielić pierwszej pomocy. To bardzo ważne, ponieważ decydowanie pod wpływem presji czasu jest znacznie trudniejsze. Dużo łatwiej postępować zgodnie z przećwiczonym wcześniej kluczem zachowań, który niewątpliwie każdy kursant zapamięta dłużej niż zwykłą teorię.

  Nasza firma skupiła się na zatrudnieniu fachowców, ratowników medycznych, którzy skupiają się na ćwiczeniu schematów ratujących życie. Tak naprawdę im więcej razy przećwiczymy dany schemat, tym łatwiej będzie nam go wykonać, gdy zajdzie taka konieczność. Nasi eksperci, w trakcie ćwiczeń podpowiadają, w jaki sposób prawidłowo uciskać, na co zwracać uwagę w pierwszej kolejności. Rady osoby doświadczonej są niezwykle cenne i mają wartość znacznie większą niż niejeden przeczytany podręcznik.

  Kurs pierwszej pomocy, który organizujemy daje możliwość realnej porady. Prowadzą go osoby, które uczą radzić sobie z emocjami. Podpowiadają, jak wesprzeć na duchu poszkodowanych, jak sprawić, by strach nie był paraliżujący. Kurs pierwszej pomocy online banerTo niezwykle ważne, bo ta wiedza przyda się w życiu każdego.

  Co więcej, dzięki ćwiczeniom zapominamy o nudnym tzw. wkuwaniu. Oswajanie teorii poprzez ćwiczenia jest najbardziej efektywną formą nauki. Ćwiczenie najpierw na fantomach, a potem reagowanie podczas zaimprowizowanych scenek, to na naszych kursach podstawa.

  Im więcej osób będzie aktywnie uczestniczyć w takich zajęciach, tym więcej pozna zasady udzielania pierwszej pomocy. Zwiększa to prawdopodobieństwo, że gdy któreś z nich znajdzie się w sytuacji trudnej, stanie się coś wokół nas, pojawi się ktoś, kto w prawidłowy sposób udzieli nam pierwszej pomocy. Dobrze mieć takie poczucie bezpieczeństwa, które zwiększa komfort i poprawia jakość życia.

  Firma z misją

  Nasze działania od zawsze nastawione są na odbiorcę. Chcemy wytłumaczyć zasady udzielania pierwszej pomocy, nauczyć podstawowych czynności ratowniczych, ośmielić do działania, rozwiać wszelkie wątpliwości, które nasuwają się podczas kursu i nagrodzić za pozyskaną wiedzę. Wierzymy, że nasza praca to misja. Działamy w zakresie organizowania kursów pierwszej pomocy już ponad dziesięć lat, to pozwala nam dostrzec, jak wielki potencjał tkwi w przekazywaniu tej wiedzy w sposób odpowiedni.

  Nasza oferta jest bardzo szeroka i cały czas się rozbudowuje. W jej zakres wchodzą:

  • szkolenia tematyczne dla różnych grup wiekowych,
  • kursy online,
  • kursy stacjonarne w dużych miastach i zakładach pracy,
  • kursy wyjazdowe z atrakcjami, mające charakter rozrywkowy,
  • kursy pierwszej pomocy dla rodziców i dla opiekunów,
  • kursy pierwszej pomocy dla miłośników zwierząt,
  • kursy pierwszej pomocy dla instytucji i firm.

  Kursy kończą się sprawdzeniem wiedzy. Pozytywne wyniki upoważniają nas do wydania zaświadczania, którego ważność to trzy lata. Po tym czasie, należy kurs odświeżyć, by pozyskać nowy dokument potwierdzający ważność odbytego szkolenia.

  Kursy online kończą się certyfikatami. Jest to nowoczesna forma, która pozwala na zaangażowanie w dowolnym czasie dla uczestnika.

  Jeśli cały czas nie czujesz konieczności zapisania się na szkolenie, to zachęcamy do zrobienia testu, który jest dostępny w naszych zakładkach. Jeśli przejdziesz go pomyślnie – brawo, jeśli nie – pomyśl o sytuacji, w której konieczna byłaby wiedza, jakiej obecnie nie posiadasz. Zapisz się do nas. Chętnie pomożemy!

  Organizacja kursu

  Kursy pierwszej pomocy odbywają się w Ostrołęce, gdy pojawi się grupa około piętnastu chętnych osób. W sytuacjach, gdy chodzi o szkolenia grup pracowników nasi eksperci są w stanie spotkać się w siedzibie firmy, która zleca szkolenie na terenie Ostrołęki.

  Prowadzący szkolenia specjaliści bardzo chętnie przygotują zagadnienia tematyczne, związane z określonym kursem, chętnie podejmą współpracę oferując wiedzę z zakresu pierwszej pomocy w Ostrołęce. Przeszkolą nauczycieli, uczniów i inne instytucje, które uznają tę wiedzę za niezbędną.

  Prelegenci są otwarci na udział w różnych spotkaniach, gdzie mają wygłosić wykład połączony z ćwiczeniami na tematy związane z pierwszą pomocą. Rozważymy każdego rodzaju pomysł, gdyż nasz zespół to grupa młodych i kreatywnych ludzi, którzy kurs pierwszej pomocy traktują jak misję, chcą się nim dzielić z każdym, kto tylko tego zapragnie.

  Na wszelkie pytania związane ze szczegółami szkolenia pierwszej pomocy w Ostrołęce chętnie odpowiemy. Prosimy o kontakt.