Kurs pierwszej pomocy Ostrów Wielkopolski. Prawdopodobieństwo, że każdy z nas będzie świadkiem wypadku drogowego nie jest aż tak duże. Z pewnością tak myślą wszyscy, którzy ignorują naukę zasad udzielania pierwszej pomocy. Nie jest to dobre podejście, bo prawda jest taka, że gdy jesteśmy dorośli musimy radzić sobie z różnymi wypadkami, w domu, w pracy, podczas wczasów, czy na ulicy. Właśnie wtedy okazuje się, że pierwsza pomoc i zasady postępowania w różnych wypadkach są dla nas wiedzą niezbędną

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

  • zajęcia na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i okolic
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Ostrowie Wielkopolskim

Ostrów Wielkopolski

Nasz formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Dlaczego warto wybrać się na kurs pierwszej pomocy?

Z pewnością większość osób, która to czyta, zastanawia się, czy faktycznie ktokolwiek z własnej, nieprzymuszonej woli decyduje się na płatny kurs z zakresu pomocy przedmedycznej. Tym bardziej, że w naszym kraju prawdą jest, że do tego zagadnienia nikt nie podchodzi poważnie. Trochę to dziwi, bo w mediach bardzo często pokazują różne organizacje (w tym chociażby WOŚP), które uczą wolontariuszy schematów zachowań podczas ratowania ludzi. Modne są również paradokumenty, które opowiadają o lekarzach, ratownikach medycznych, a nawet dyspozytorach, do których dzwonimy pod nr 112.

Prawdą jest, że teoria to jedno, a w praktyce, gdy przytrafi się konieczność zareagowania na czyjąś krzywdę rzadko znajdzie się ktoś, kto kompetentnie udzieli pierwszej pomocy. Ten dysonans stwarza zagrożenie dla bezpieczeństwa każdego człowieka. To ważne, ponieważ przeglądając statystyki możemy się dowiedzieć, że wypadków w Polsce jest coraz więcej, a z pomocą i znajomością zasad pierwszej pomocy jest u nas nieciekawie.

Bardzo kiepsko prezentują się te statystyki, a jeszcze gorzej praktyczne umiejętności ludzi, którzy tak naprawdę nie potrafią w praktyce poradzić sobie z udzieleniem pierwszej pomocy, nawet jeśli wiedzą, jak to zrobić, to boją się tej wiedzy wykorzystać.

To jest największy problem większości Polaków. Jeśli mają wiedzę z zakresu pierwszej pomocy, nie potrafią jej właściwie wykorzystać. Właśnie dlatego potrzeba profesjonalnych szkoleń jest ogromna. Chodzi o to, by ośmielić ludzi do pomagania. Warto nauczyć się, podczas ćwiczeń z instruktorem, prawidłowych reakcji, by umieć zareagować w każdej sytuacji. Polecamy wybór naszego szkolenia, ponieważ to wydatek, który bardzo często zwraca się szybciej, niż możemy sobie to wyobrazić. Gdy nauczymy się reagować, okaże się, że nasz kurs jest skuteczny i będziemy wiedzieć, jak udzielić pierwszej pomocy.

Decydując się na nasz kurs, uczymy się reagowania, zapewniania komfortu poszkodowanym, a także innych działań o charakterze ogólnym. Poznajemy zasady związane z udzielaniem pomocy i wzywaniem służb ratunkowych. No i najważniejsze – ćwiczymy wszystko tak długo, aż wreszcie temat jest przez nas przyswojony na tyle, że będziemy w stanie go wykonać samodzielnie. Z pewnością wiedza z zakresu pomocy przedmedycznej przyda się każdemu dorosłemu człowiekowi, bo to właśnie on boryka się z różnymi sytuacjami.

 

Zaufali nam: