Kurs pierwszej pomocy Ostrowiec Świętokrzyski.

Nasza firma jest w stanie dojechać do każdego miasta w Polsce, także do Ostrowca Świętokrzyskiego. Jesteśmy na tyle otwarci, że dotrzemy do każdej grupy ludzi, która zdecyduje się na szkolenie z zakresu pierwszej pomocy. Co więcej, przygotujemy je bardzo profesjonalnie, wykorzystując fantomy i scenki sytuacyjne. Nasz kurs to informacje, które zostały stworzone przez profesjonalnych i doświadczonych ratowników medycznych, a zatem cechuje się głównie wiedzą praktyczną i teorią, która jest niezbędnym minimum, by prawidłowo zadziałać.

 

Zamów dostęp do szkolenia

Pierwsza pomoc potrzebna w życiu

Z perspektywy dorosłego człowieka kurs pierwszej pomocy w Ostrowcu Świętokrzyskim powinien być najważniejszym szkoleniem, jakie każdy powinien odbyć. Jeśli jest się odpowiedzialnym również za dzieci, to bezwzględnie szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy jest tym najważniejszym.

Wystarczy chwila nieuwagi, niekoniecznie związana z brakiem opieki i zainteresowania, bo dziecku stało się coś złego. Ten moment nie musi wynikać z naszej winy, może być efektem koniecznego wyjścia do toalety, które z perspektywy rodzica trwa chwilę, ale w ciągu tej chwili może wydarzyć się naprawdę wszystko. Dobrze wyposażona apteczka, to zaledwie czubek góry lodowej. Potrzebna jest wiedza i umiejętności, by okiełznać poszkodowanego i przestraszonego malucha.

Nasze szkolenia kładą nacisk na ratowanie każdego, ale wiele mówimy o dzieciach, które bardzo często wpadają w kłopoty i wymagają troskliwej opieki. Jednymi z naszych podstawowych odbiorców są właśnie rodzice, którym bardzo zależy na uzyskaniu wiedzy z zakresu pierwszej pomocy w odniesieniu do ich dzieci. Na szkoleniach dla rodziców dowiadujemy się jak wiele dziwnych historii miało miejsce w życiu rodzin. Takie spotkania podkreślają jak ważne jest to, co robimy.

Wiemy doskonale, że nikt nie uczy rodziców, jak dobrze opiekować się dziećmi. Wiele zagadnień opracowanych w mądrych książkach nijak odnosi się do rzeczywistości, ale jedno możemy zagwarantować, wiedza z zakresu pierwszej pomocy zawsze się sprawdzi. Wiedza, którą przekazujemy podczas naszych szkoleń idealnie sprawdzi się w każdym domu. To informacje, które niewątpliwie zadowolą nawet najbardziej wymagających rodziców, ponieważ tematyka szkoleń przygotowana jest przez naszych fachowców.

Szkolenia w Ostrowcu Świętokrzyskim

Najczęściej pracujemy z grupą ludzi, która wcześniej poinformowała nas o tym, jakiego rodzaju szkolenie chce odbyć. Zdarza się, że w trakcie przeprowadzanego kursu z zakresu pierwszej pomocy w Ostrowcu Świętokrzyskim pojawia się zagadnienie, które interesuje naszych odbiorców i zajmuje więcej czasu. Dzięki temu, że prowadzącym jest ratownik medyczny, ma on kompetencje do tego, by rozwinąć interesujące uczestników zagadnienie. To unikalne rozwiązanie, które sprawia, że nasi kursanci otrzymują odpowiedź na każde pytanie.

Dopełnieniem wiedzy teoretycznej i praktycznej jest poruszenie sfery emocjonalnej, która również jest bardzo ważna. Zazwyczaj wykonanie działania zmusza nas do przekroczenia strefy komfortu. Jest to granica, poza którą człowiek przekracza niechętnie. Między innymi dlatego tak ważne jest, by wiedzieć, dlaczego to musimy zrobić. Dlaczego tak ważne jest udzielenie pomocy? Na jednych działa motywacja związana z konieczności, która wynika z przepisów prawa, inni wolą skupić się na myśleniu empatycznym. Staramy się poruszyć każdy aspekt, by dotrzeć do każdego uczestnika naszego kursu. Wiemy, że nawet najlepiej przyswojona wiedza i kursy zakończone certyfikatami nie gwarantują, że w sytuacji kryzysowej człowiek udzieli pierwszej pomocy. Strach bywa paraliżujący, warto zmierzyć się z nim wcześniej, by podjąć próbę uratowania osoby, która tego będzie potrzebowała.

 

Organizacja kursu pierwszej pomocy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Szkolenia z pierwszej pomocy w Ostrowcu Świętokrzyskim odbywają się w miejscu, które przygotujemy wcześniej. Dopasowujemy je do liczby osób zainteresowanych. W sytuacjach, w których chodzi o szkolenia grup pracowników nasi eksperci są w stanie spotkać się w siedzibie firmy, która zleca szkolenie na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Jesteśmy również otwarci na wszelkiego rodzaju imprezy i szkolenia wyjazdowe, które mają służyć rozwijaniu wiedzy i zakresu umiejętności.

Jeśli cały czas nie czujesz konieczności zapisania się na szkolenie, to zachęcamy do zrobienia testu, który jest dostępny w naszych zakładkach. Jeśli przejdziesz go pomyślnie – brawo, jeśli nie – pomyśl o sytuacji, w której konieczna byłaby wiedza, jakiej obecnie nie posiadasz. Zapisz się do nas.

Nasi eksperci bardzo chętnie przygotują szkolenia tematyczne, związane z określonym zagadnieniem, chętnie podejmą współpracę oferując wiedzę z zakresu pierwszej pomocy. Chętnie przeszkolą uczniów i młodzież, a także instytucje, które uznają tę wiedzę za niezbędną. Nasze szkolenia kładą nacisk na ratowanie każdego, ale wiele mówimy na tematy, które wymagają omówienia. Ważne jest też to, że wiedzę przekazuje ratownik medyczny, czyli osoba z doświadczeniem w zawodzie, który zajmuje się pomaganiem.

Na wszelkie pytania związane ze szczegółami szkolenia pierwszej pomocy w Ostrowcu Świętokrzyskim chętnie odpowiemy. Prosimy o kontakt.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Ostrowcu Świętokrzyskim

 

Zaufali nam:

 

Nasz formularz kontaktowy