Kurs pierwszej pomocy Ostrowiec Świętokrzyski

Kurs pierwszej pomocy Ostrowiec Świętokrzyski Nasza firma jest w stanie dojechać do każdego miasta w Polsce, także do Ostrowca Świętokrzyskiego. Jesteśmy na tyle otwarci, że dotrzemy do każdej grupy ludzi, która zdecyduje się na szkolenie z zakresu pierwszej pomocy. Co więcej, przygotujemy je bardzo profesjonalnie, wykorzystując fantomy i scenki sytuacyjne. Nasz kurs pierwszej pomocy Ostrowiec Świętokrzyski to informacje, które zostały stworzone przez profesjonalnych i doświadczonych ratowników medycznych, a zatem cechuje się głównie wiedzą praktyczną i teorią, która jest niezbędnym minimum, by prawidłowo zadziałać.

kurs pierwszej pomocy łódź
Defibrylator AED, 80% kursantów bez wcześniejszego przeszkolenia popełnia drastyczne błędy w jego uzytkowaniu !
Potrzebujesz dobrych mechanizmów szkoleniowych aby wiedzieć jak, w trakcie dużego stresu właściwie uciskać klatkę piersiową
rzypomnijmy, że w mózgu dochodzi do nieodwracalnych zmian już po 3 minutach od zatrzymania krążenia. 10 minut zatrzymania krążenia bez RKO i defibrylacji prowadzi do śmierci (czas ten może się nieco zmieniać ze względu na temperaturę otoczenia i mechanizm, w jakim doszło do NZK).
Służbom medycznym dotarcie do poszkodowanego w mieście średnio zajmuje do 8 minut, a do poszkodowanego poza miastem – nawet do 15.
Czy wiesz że staza taktyczna przy silmy krwawieniu to ostateczność ? Są inne sposoby tamowania krwawienia.
Gdy ocena rytmu odbywa się w krótkim czasie po NZK i w sytuacji, gdy na miejscu znajduje się AED, migotanie komór stwierdza się aż w 76% przypadków. Każda minuta opóźnienia w wykonaniu defibrylacji powoduje spadek przeżywalności o 3-4%.
Powszechny dostęp do wiedzy na temat udzielania PP, częstotliwość różnego rodzaju kursów PP oraz coraz gęstsza sieć automatycznych defibrylatorów AED do użytku publicznego sprawiają, że przeżywalność osób z NZK zauważalnie rośnie.

Kurs pierwszej pomocy Ostrowiec Świętokrzyski potrzebny w życiu

Z perspektywy dorosłego człowieka kurs pierwszej pomocy Ostrowiec Świętokrzyski powinien być najważniejszym szkoleniem, jakie każdy powinien odbyć. Jeśli jest się odpowiedzialnym również za dzieci, to bezwzględnie kurs pierwszej pomocy Ostrowiec Świętokrzyski jest tym najważniejszym.

Wystarczy chwila nieuwagi, niekoniecznie związana z brakiem opieki i zainteresowania, bo dziecku stało się coś złego. Ten moment nie musi wynikać z naszej winy, może być efektem koniecznego wyjścia do toalety, które z perspektywy rodzica trwa chwilę, ale w ciągu tej chwili może wydarzyć się naprawdę wszystko. Dobrze wyposażona apteczka, to zaledwie czubek góry lodowej. Potrzebna jest wiedza i umiejętności, by okiełznać poszkodowanego i przestraszonego malucha.

Nasz kurs pierwszej pomocy Ostrowiec Świętokrzyski kładzie nacisk na ratowanie każdego, ale wiele mówimy o dzieciach, które bardzo często wpadają w kłopoty i wymagają troskliwej opieki. Jednymi z naszych podstawowych odbiorców są właśnie rodzice, którym bardzo zależy na uzyskaniu wiedzy z zakresu pierwszej pomocy w odniesieniu do ich dzieci. Na szkoleniach dla rodziców dowiadujemy się jak wiele dziwnych historii miało miejsce w życiu rodzin. Takie spotkania podkreślają jak ważne jest to, co robimy.

Wiemy doskonale, że nikt nie uczy rodziców, jak dobrze opiekować się dziećmi. Wiele zagadnień opracowanych w mądrych książkach nijak odnosi się do rzeczywistości, ale jedno możemy zagwarantować, wiedza z zakresu pierwszej pomocy zawsze się sprawdzi. Wiedza, którą przekazujemy podczas naszego kurs pierwszej pomocy Ostrowiec Świętokrzyski idealnie sprawdzi się w każdym domu. To informacje, które niewątpliwie zadowolą nawet najbardziej wymagających rodziców, ponieważ tematyka szkoleń przygotowana jest przez naszych fachowców.

Kurs pierwszej pomocy organizowanie w formie stacjonarnej

Podstawą kursów pierwszej pomocy jest efektywność, którą możemy zmierzyć dopiero w praktyce. I to właśnie na praktyce opieramy nasze kursy stacjonarne.  Szkolenie odbywa się na fantomach elektronicznych, pozwalających monitorować skuteczność kursanta.

Nadchodzące szkolenia

marzec 2023

Zamów dostęp do szkolenia

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Kurs pierwszej pomocy Ostrowiec Świętokrzyski

Najczęściej pracujemy z grupą ludzi, która wcześniej poinformowała nas o tym, jakiego rodzaju szkolenie chce odbyć. Zdarza się, że w trakcie przeprowadzanego kurs pierwszej pomocy Ostrowiec Świętokrzyski pojawia się zagadnienie, które interesuje naszych odbiorców i zajmuje więcej czasu. Dzięki temu, że prowadzącym jest ratownik medyczny, ma on kompetencje do tego, by rozwinąć interesujące uczestników zagadnienie. To unikalne rozwiązanie, które sprawia, że nasi kursanci otrzymują odpowiedź na każde pytanie.

Dopełnieniem wiedzy teoretycznej i praktycznej jest poruszenie sfery emocjonalnej, która również jest bardzo ważna. Zazwyczaj wykonanie działania zmusza nas do przekroczenia strefy komfortu. Jest to granica, poza którą człowiek przekracza niechętnie. Między innymi dlatego tak ważne jest, by wiedzieć, dlaczego to musimy zrobić. Dlaczego tak ważne jest udzielenie pomocy? Na jednych działa motywacja związana z konieczności, która wynika z przepisów prawa, inni wolą skupić się na myśleniu empatycznym. Staramy się poruszyć każdy aspekt, by dotrzeć do każdego uczestnika naszego kurs pierwszej pomocy Ostrowiec Świętokrzyski. Wiemy, że nawet najlepiej przyswojona wiedza i kursy zakończone certyfikatami nie gwarantują, że w sytuacji kryzysowej człowiek udzieli pierwszej pomocy. Strach bywa paraliżujący, warto zmierzyć się z nim wcześniej, by podjąć próbę uratowania osoby, która tego będzie potrzebowała.

Organizacja kursu pierwszej pomocy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Kurs pierwszej pomocy Ostrowiec Świętokrzyski odbywa się w miejscu, które przygotujemy wcześniej. Dopasowujemy je do liczby osób zainteresowanych. W sytuacjach, w których chodzi o szkolenia grup pracowników nasi eksperci są w stanie spotkać się w siedzibie firmy, która zleca szkolenie na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Jesteśmy również otwarci na wszelkiego rodzaju imprezy i szkolenia wyjazdowe, które mają służyć rozwijaniu wiedzy i zakresu umiejętności.

Jeśli cały czas nie czujesz konieczności zapisania się na szkolenie, to zachęcamy do zrobienia testu, który jest dostępny w naszych zakładkach. Jeśli przejdziesz go pomyślnie – brawo, jeśli nie – pomyśl o sytuacji, w której konieczna byłaby wiedza, jakiej obecnie nie posiadasz. Zapisz się do nas.

Nasi eksperci bardzo chętnie przygotują szkolenia tematyczne, związane z określonym zagadnieniem, chętnie podejmą współpracę oferując wiedzę z zakresu pierwszej pomocy. Chętnie przeszkolą uczniów i młodzież, a także instytucje, które uznają tę wiedzę za niezbędną. Nasze szkolenia kładą nacisk na ratowanie każdego, ale wiele mówimy na tematy, które wymagają omówienia. Ważne jest też to, że wiedzę przekazuje ratownik medyczny, czyli osoba z doświadczeniem w zawodzie, który zajmuje się pomaganiem.

Na wszelkie pytania związane ze szczegółami szkolenia pierwszej pomocy w Ostrowcu Świętokrzyskim chętnie odpowiemy. Prosimy o kontakt.

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Zaufali nam:

Ostrowiec Świętokrzyski

Co możemy zaoferować na naszych kursach?

  • kurs pierwszej pomocy Ostrowiec Świętokrzyski
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Jakie szkolenia prowadzimy?

Masz pytanie ?

Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593

Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Pierwsza pomoc Szczecin
Pierwsza pomoc Szczecin
Pierwsza pomoc Szczecin
kurs pierwszej pomocy kraków
kurs pierwsza pomoc dla zwierzaków
kurs z pierwszej pomocy wrocław
Kurs pierwszej pomocy białystok
pierwsza pomoc kurs białystok
udzielanie pierwszej pomocy kurs
Kurs pierwszej pomocy w warszawie
kurs pierwsza pomoc wrocław cwiczenia
pierwsza pomoc kurs radom
Kurs pierwszej pomocy zielona góra medyk
Kurs pierwszej pomocy zielona góra
Kurs pierwszej pomocy manekin białystok
pierwsza pomoc wrocław kurs
Pierwsza pomoc Szczecin
Kurs pierwszej pomocy warszawa ćwiczenia