Kurs pierwszej pomocy Otwock - Medyk szkolenia Skip to main content

KURS PIERWSZEJ POMOCY OTWOCK

Umiejętność reagowania w nagłych wypadkach jest kluczowa, ale wiele osób nie wie, od czego zacząć. Kurs Pierwszej Pomocy nauczy Cię umiejętności, które pewnego dnia mogą uratować komuś życie.

Uczestnicy kursu pierwszej pomocy Otwock dowiedzą się, jak reagować na różne sytuacje awaryjne, w tym oparzenia, ukąszenia zwierząt, upadki, udar cieplny / udar słoneczny / hipertermię, drgawki, zakrztuszenia.

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do kursu z Otwocku zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Kurs realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenia dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Wykorzystujemy autorski program, który przygotowuje kursantów do radzenia sobie w sytuacjach, które mogą wydarzyć się nawet w najbliższym otoczeniu. Stale szukamy nowych rozwiązań, aby nasze szkolenia były jeszcze ciekawsze i efektywniejsze

W przypadku nagłej sytuacji medycznej ważne jest, aby wiedzieć, jak zareagować i co zrobić. Dowiedz się więcej o kursach pierwszej pomocy i o tym, jak możesz być przygotowany na każdą sytuację. Co zrobisz gdy ktoś nagle straci przytomność?

Szkolenia są maksymalnie praktyczne i angażujące – odgrywamy scenki, pozorujemy sytuacje

Każdemu z uczestników szkolenia poświęcamy tyle uwagi, ile potrzebuje – odpowiadamy na każde pytanie a naszych kursantów zachęcamy do dyskusji

Ćwiczenia powtarzamy do skutku. To najskuteczniejsza droga do oswojenia się z sytuacją, w której to od nas zależy ludzkie życie

PROGRAM PIERWSZA POMOC OTWOCK:

  • Organizacja ratownictwa medycznego – podstawy prawne, Bezpieczeństwo własne, poszkodowanego, miejsca zdarzenia, Zestawy ratownicze, Elementy anatomii i fizjologii, ocena poszkodowanego, badanie wstępne oraz szczegółowe, Poszkodowany nieprzytomny, Resuscytacja ( dorosły, dziecko, niemowlę, noworodek, sytuację szczegółowe), Defibrylator zautomatyzowany, zasady defibrylacji poszkodowanego, Stany nagłe – Zawał serca ,Ostry zespół wieńcowy, Udar mózgu , Anafilaksja (ukąszenia) , Odma płucna, Padaczka, Śpiączka cukrzycowa, Oparzenia, Postępowanie z rodzącą, Silny ból brzucha (także urazowy), Zadławienia, ciało obce w drogach oddechowych, Porażenia prądem elektrycznym, Podstawy urazówki – Priorytety w ratownictwie Urazy kręgosłupa ,Zakładanie kołnierza ortopedycznego , Złamania ,Zwichnięcia , Skręcenia, Omówienie ran , Zaopatrywanie ran / masywny krwotok, Urazy głowy, Bandażowanie i unieruchomienie kończyn , Zbieranie wywiadu Sample, Taktyka działań ratowniczych, Zdarzenie masowe, mnogie, Segregacja wstępna, , Ewakuacja bezpośrednia z miejsca zagrożenia, Transport poszkodowanego, Psychologiczne aspekty wsparcia poszkodowanych, Burza mózgów – omówienie tematów interesujących dla uczestników

Dlaczego każdy powinien nauczyć się pierwszej pomocy ?

Pierwsza pomoc to umiejętność, którą możesz wykorzystać na co dzień. Niezależnie od tego, czy jest to niewielki uraz, czy nagły wypadek, pierwsza pomoc może być użyta do ratowania życia.

Pierwsza pomoc jest ważna, ponieważ ratuje życie i zapewnia ulgę osobom, które cierpią lub zostały ranne. W nagłych przypadkach pierwsza pomoc zapewnia natychmiastową ulgę w skutkach szoku i urazu. Pomaga również zapobiegać dalszym urazom, jeśli ktoś krwawi lub został ranny w wyniku upadku.

kurspierwszejpomocyotwock

SZKOLENIOWCY :

Ratownicy medyczni, certyfikowani instruktorzy. Czynnie pracujący w pogotowiu ratunkowym. Połączyła nas wspólna pasja niesienia pomocy. Tylko najlepsi w swoich specjalizacjach. W tej branży nie ma miejsca na  kompromisy. Kontakt z ludźmi sprawia nam niezwykłą radość, a szkolenia pozwalają łączyć oraz rozwijać nasze pasje.

Kursy pierwszej pomocy jest koniecznością dla każdego, kto chce być przygotowany na wypadek sytuacji awaryjnej. Jeśli chcesz wziąć udział w kursie pierwszej pomocy, nie mogłeś lepiej trafić. Na kursie nauczymy Cię korzystać z automatycznego defibrylatora zewnętrznego.

kurspierwszejpomocyotwock1
kurspierwszejpomocyotwock

Ten kurs jest przeznaczony dla wszystkich bez wyjątku. Zapewnia uczestnikom wiedzę i umiejętności potrzebne do rozpoznawania i odpowiedniego reagowania na sytuacje zagrażające życiu, zanim nadejdzie profesjonalna pomoc.

KURS PIERWSZEJ POMOCY OTWOCK

Dołącz do naszego szkolenia!