Kurs pierwszej pomocy Piotrków Trybunalski. Każdy człowiek w swoim życiu miał do czynienia z sytuacją, która wymagała szybkiej reakcji. Nie chodzi tu o ratowanie ludzi z wypadków czy pożarów, ale o codzienność, w której może wydarzyć się wszystko. W nagłych sytuacjach warto wiedzieć, jak postępować, by nie zaszkodzić, a pomóc tym, którzy tej pomocy od nas oczekują. Świadomość posiadania takiej wiedzy, pozwoli zachować zimną krew nawet w najtrudniejszych momentach naszego życia. Wiedza z zakresu pierwszej pomocy pozwoli nam zareagować właściwie, dlatego warto ją przyswoić i zapamiętać na dłużej.

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

  • zajęcia na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i okolic.
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Piotrkowie Trybunalskim

Piotrków Trybunalskie

Nasz formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Pierwsza pomoc jest bezcenna

Świadomość tego, że pierwsza pomoc jest bardzo ważna, dociera do nas z kampanii społecznych, z plakatów, a także z codziennych informacji w mediach. Dowiadujemy się, jak ważne jest to, by potrafić wykonać najprostsze czynności, które pozwolą uratować czyjeś zdrowie lub życie. Słyszymy, że nie można być obojętnym wobec innych, że ratowanie człowieka powinniśmy mieć opanowane do perfekcji.

Możliwość powtarzania zasad, które obowiązują podczas udzielania pierwszej pomocy, umożliwia nam szkoła – na lekcjach, praca – podczas szkoleń BHP, a także różne instytucje podczas festynów i spotkań. Podstawowe informacje docierają do nas z taką częstotliwością, że bardzo często odrzucamy tę wiedzę, zakładając, że nie jest ona na tyle istotna, by do niej wracać po raz kolejny. Często uważamy, że raz przyswojony schemat nie musi być powtarzany i odtwarzany w nieskończoność, przecież to takie oczywiste. To błąd!

Nasze szkolenia uświadamiają uczestnikom jak ważne jest to, by reagować, postępując zgodnie z określonym schematem. Nie można przejść obojętnie obok informacji, które mogą uratować czyjeś życie. Warto uświadomić sobie, że ludzkie życie jest bardzo ulotne i czasem wystarczy tylko chwila – dobra decyzja, w konsekwencji której podejmiemy próbę uratowania człowieka, by zrozumieć jak ważne jest zaplecze teoretyczne.

Pierwsza pomoc, której staramy się nauczyć jest bezcenną wiedzą. Należy posiąść ją jak najwcześniej i pielęgnować w nieskończoność. To, że znamy zasady, według których trzeba postępować, nie musi oznaczać, że będziemy je pamiętać cały czas. Istotą naszych szkoleń jest powtórka tego, co z pewnością już nie raz docierało do naszych słuchaczy. My staramy się tę wiedzę przekazać tak, by nie uleciała w przestrzeń, z której nikt nie skorzysta. Chcemy, by pierwsza pomoc była przekazana tak, że każdy zapamięta to, co najważniejsze.

Poza teorią oferujemy także wiedzę praktyczną. To najważniejsza część naszych szkoleń. Z pewnością każdy uczestnik, który będzie miał możliwość zmierzenia się z sytuacją trudną, zapamięta, w jaki sposób prawidłowo zareagować. To bardzo ważne, ponieważ decydowanie pod wpływem presji jest znacznie trudniejsze. Dużo łatwiej postępować zgodnie z przećwiczonym wcześniej kluczem zachowań. To właśnie na tym polega właściwe reagowanie w sytuacji kryzysowej. Dobry start jest bezpiecznym początkiem przeprowadzenia każdej akcji ratowniczej, a wiedza, którą trzeba posiadać jest w takich momentach bezcenna.

 

Zaufali nam: