Kurs pierwszej pomocy Pruszków. Jeśli chodzi o liczbę wypadków, to statystyki w Polsce cały czas wyglądają bardzo niekorzystnie. Wypadków jest naprawdę sporo, zaś liczba osób, które potrafią udzielić pierwszej pomocy, jest zdecydowanie zbyt mała. Problem polega na tym, że kuleje nauczanie tej dziedziny. Optymistyczne jest to, że statystyki subtelnie rosną, co daje nadzieję na lepsze wyniki za parę lat.

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

  • zajęcia na terenie Pruszkowa i okolic
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Pruszkowie

Pruszków

Nasz formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Szkolenie dla każdego

Większość ludzi traktuje pomysł odbycia szkolenia z zakresu pierwszej pomocy jak coś zbędnego. W końcu plaster każdy założyć potrafi, a nikt z nas nie przewiduje przecież, że będziemy świadkami wypadku i będziemy zobowiązaniu uratować komuś życie. Zwykle zakładamy, że nasze życie upłynie spokojnie i pozbawione zostanie wszelkich niedogodności.

Prawda jest jednak nieco inna, ponieważ statystki wskazują, że liczba wypadków w Polsce jest bardzo duża, co automatyczne sprawia, że rośnie prawdopodobieństwo tego, że będziemy zmuszeni uratować poszkodowanego w wypadku, którego będziemy świadkami. Żeby zabrać się prawidłowo za ratowanie życia, musimy znać zasady. Schematy działań podczas udzielania pierwszej pomocy są ogólnodostępne, można się ich nauczyć i wiedzieć wszystko, ale problem polega na tym, by tę wiedzę książkową umieć zastosować w praktyce. To nie jest wcale takie łatwe, gdy dojdzie do głosu nasz stres i brak doświadczenia.

Właśnie dlatego warto spróbować swoich sił na szkoleniach, podczas których będziemy mieli kontakt z prawdziwymi fachowcami, którzy zajmują się udzielaniem pierwszej pomocy na co dzień i są w stanie opowiedzieć historie tłumaczące wszelkiego rodzaju niejasności wynikające z książkowych schematów.

Doświadczenie w tej dziedzinie nie jest pożądane, żadna z osób, które znają teorię nie chciałaby jej próbować wielokrotnie, wyjątkiem oczywiście są zawody związane z pracą służb specjalnych, ponieważ to osoby, które zawodowo ratują życie innych. Warto korzystać z ich wiedzy, bo może okazać się, że dzięki doświadczeniu innych zrobimy coś zdecydowanie lepiej.

Kursy pierwszej pomocy zaczynają zmieniać swoje oblicze. Z nudnych pogadanek o teorii, która przeplatana jest historiami z życia poszczególnych kursantów, zaczynają być zajęciami w małych grupach, które skupione są na praktyce i zdobywaniu doświadczenia w najlepszym gronie specjalistów.

Choć wydawać by się mogło, że kurs pierwszej pomocy jest w naszym życiu zbędny, bo ludzie zakładają, że nie będą musieli nikomu pomagać, a sobie są w stanie pomóc, więc po co wiedzieć więcej? Zwykle okazuje się jednak zupełnie inaczej, a nasze myślenie jest po prostu błędne. Musimy mieć tego świadomość, gdy decydujemy się na pozyskanie wiedzy z tej dziedziny.

Właśnie dlatego coraz częściej pokazuje się różne kampanie społeczne, które mają nas uwrażliwić na konieczność posiadania wiedzy o pierwszej pomocy. Dzięki tym kampaniom dowiadujemy się, jak ważne jest to, by potrafić wykonać najprostsze czynności, które pozwolą uratować czyjeś zdrowie lub życie. Słyszymy, że nie można być obojętnym wobec innych, że ratowanie człowieka powinniśmy mieć opanowane do perfekcji. Bardzo możliwe, że coś w tym jest, ponieważ dorosłe życie wymaga wielu umiejętności, które były nam zbędne w młodości.

 

Zaufali nam: