kurs pierwszej pomocy przedmedycznej online - Medyk szkolenia Skip to main content

kurs pierwszej pomocy przedmedycznej online

kurs pierwszej pomocy przedmedycznej online  internetowy kurs pierwszej pomocy przedmedycznej zawiera przegląd najważniejszych zagadnień z zakresu pierwszej pomocy. Takie tematy są w pełni omawiane jako samokształcenie kierowane z nieograniczonym dostępem do materiałów edukacyjnych.

Po ukończeniu tej lekcji i zdaniu testu wiedzy otrzymasz automatycznie wygenerowany certyfikat.

Kursy pierwszej pomocy przedmedycznej online są wszechstronne i dostępne, co czyni je doskonałym wyborem dla osób z napiętym harmonogramem chcących oszczędzić pieniądze. Ta propozycja szkolenia ma na celu obejście napiętego harmonogramu. Możesz uczyć się w domu lub w podróży dzięki naszej aplikacji mobilnej.

Lekcje są proste, przystępne i oparte na aktualnych wytycznych.

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia BHP zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenia BHP realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenia BHP dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

szkolenie pierwszej pomocy przedmedycznej online

Dzięki naszemu kursowi pomocy przedmedycznej online dowiesz się :

 1. Co robić w sytuacjach awaryjnych, możesz łatwiej dowiedzieć się, co należy przetestować, aby podjąć odpowiednie środki ratujące życie.

 2. Dowiesz się, jak używać AED do prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Nauczane umiejętności RKO są odpowiednie dla dorosłych i dzieci

 3. Jako osoba udzielająca pierwszej pomocy przedmedycznej będziesz w stanie uratować komuś życie w nagłych przypadkach, takich jak krwotok, omdlenia, zawał serca lub udar.

Dla kogo jest szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej ?

 • Wszyscy pracownicy firmy powinni posiadać umiejętności udzielania pierwszej pomocy, niezależnie od tego, czy firma produkuje, czy świadczy usługi.

 • Jednostki publiczne, takie jak szkoły, uniwersytety i urzędy

 • Rodzice, opiekunowie i trenerzy sportowi muszą wiedzieć, co robić w nagłych wypadkach.

Co zawiera kurs pierwszej pomocy online?

 • 3,5 godziny lekcji, które możesz oglądać na komputerze, tablecie lub smartfonie – ćwicz i rozwijaj wygodnie dla siebie.

 • W oparciu o przykłady z życia wzięte kurs dostarczy Ci praktycznej wiedzy o świecie medycyny ratunkowej. Treść jest przedstawiona w przejrzystej formie VIDEO, która ułatwia naukę, nawet jeśli wcześniej nie spotkałeś się z pojęciami finansowymi.

 • Nieograniczony dostęp – kurs jest zawsze dla Ciebie dostępny i są aktualizacje materiałów zgodnie z nowymi wytycznymi ERC.

 • Certyfikat imienny zgodny ze wzorem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz akceptowanym przez Państwową Inspekcję Pracy.

Program szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej online

  1. Podstawy prawne i cel udzielania pierwszej pomocy

  2. Bezpieczeństwo własne i poszkodowanego

  3. Ocena stanu świadomości

  4. Wezwanie pomocy – uruchomienie systemu ratownictwa medycznego

  5. Udrożnienie dróg oddechowych

  6. Ocena oddechu

  7. Resuscytacja krążeniowo-oddechowa z AED

  8. Pozycja boczna ustalona

  9. Pierwsza pomoc w stanach nagłego zagrożenia życia (krwotok, zadławienie, oparzenia, padaczka, zawał, udar)

szkolenie pierwszej pomocy przedmedycznej online
 • Każdy ma obowiązek pomóc poszkodowanemu, ale niektórzy nie chcą ryzykować popełnienia błędu. Ludzie często nie zdają sobie sprawy, że takie zachowanie jest karalne. (Kodeks Karny, art. 162 § 1).

  Więc chcesz wziąć udział w kursach pierwszej pomocy? To wspaniale! Dowiesz się więcej o tym, jak zminimalizować ryzyko w przypadku kontuzji i odpowiednio postępować.

  Zachęcamy do zadawania pytań podczas naszych kursów, a my odpowiemy na Twoje pytania. Każdy powinien przejść kurs pierwszej pomocy przedmedycznej online, aby wiedzieć, jakie kroki należy wykonać, gdy ktoś zemdleje, skręci kostkę, złamie kość lub przestanie oddychać.

  Nasz 6-godzinny pakiet zajęć jest dostępny 24 godziny na dobę. Może być używany w dowolnym momencie, ponieważ jest dostępny na naszej platformie i w Internecie. Oprócz oszczędności czasu i wysiłku, nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, które możesz mieć podczas szkolenia

Wraz ze wzrostem sytuacji kryzysowych ważne jest, aby być przygotowanym na każdą sytuację.

Dlatego wiele osób decyduje się na internetowy kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. To świetny sposób na poznanie podstaw udzielania pierwszej pomocy i reagowania w różnych sytuacjach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pierwszej pomocy i sposobach reagowania w sytuacjach awaryjnych, zapoznaj się z kursami online oferowanymi przez Medykszkolenia.
Ten kurs nauczy cię, jak stworzyć plan na wypadek nagłych wypadków i jak zapewnić leczenie ratujące życie do czasu przybycia personelu medycznego.

. Konspekt szkolenia: -Podstawy pierwszej pomocy medycznej: Kurs nauczy Cię, jak dbać o ofiarę, dopóki nie przybędzie personel ratownictwa medycznego. – Planowanie awaryjne: Kurs nauczy Cię, jak przygotować plan awaryjny, który zawiera trasy ewakuacji i informacje kontaktowe, wszelkie specjalne potrzeby Twojej rodziny i potencjalne zagrożenia w miejscu Twojego zamieszkania. –