Kurs pierwszej pomocy Siemianowice Śląskie. Spora ilość parków, a także zagłębie energetyczne, to najczęściej kojarzone przestrzenie, które wiążą się z Bełchatowem. Wydawać by się mogło, że nijak odnoszą się do szkoleń pierwszej pomocy, które przeprowadzamy, ale tak naprawdę to przestrzenie, w których występuje największa ilość wypadków. Właśnie w pracy i w czasie wolnym mamy spore możliwości, by narazić się na różne niebezpieczeństwa.

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

  • zajęcia na terenie Siemianowic Śląskich i okolic.
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Siemianowicach Śląskich

Siemianowice Śląskie

Nasz formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Rodzicu – pomoc jest niezbędna

Dorosłość jest czasem, w którym możemy się sprawdzać niemal na każdym kroku. Z perspektywy dorosłego człowieka kurs pierwszej pomocy powinien być najważniejszym szkoleniem. Jeśli jest się odpowiedzialnym również za dzieci, to bezwzględnie szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy jest tym najważniejszym.

Zadziwiające jest to, jak niewiele mówi się o wypadkach w domu. Bardzo często, w momencie, w którym jedna osoba przełamie tabu, opowiadając, o tym, co się wydarzyło w jej życiu, pozostali słuchacze dopowiadają to, co ich spotkało. Rodzice doskonale wiedzą, jak niewiele potrzeba, by dziecku coś się stało. Dobrze wyposażona apteczka, to zaledwie czubek góry lodowej. Potrzebna jest wiedza i umiejętności, by okiełznać poszkodowanego malucha.

Nasze szkolenia kładą nacisk na ratowanie każdego, ale wiele mówimy o dzieciach, które bardzo często wpadają w kłopoty i wymagają troskliwej opieki. Jednymi z naszych podstawowych odbiorców są właśnie rodzice, którym bardzo zależy na uzyskaniu wiedzy z zakresu pierwszej pomocy w odniesieniu do ich dzieci. Na szkoleniach poznajemy różne historie i sytuacje, które mogą świadczyć o tym, że tabu warto czasem przełamać, by nauczyć się czegoś na przyszłość.

Nikt nie uczy rodziców, jak dobrze opiekować się dziećmi. Wiele zagadnień opracowanych w mądrych książkach nijak ma się do rzeczywistości, ale jedno możemy zagwarantować, wiedza z zakresu pierwszej pomocy zawsze się sprawdzi. Wiedza, którą przekazujemy podczas naszych szkoleń idealnie sprawdzi się w każdym domu. To informacje, które niewątpliwie zadowolą nawet najbardziej wymagających rodziców, ponieważ tematyka szkoleń przygotowana jest przez naszych fachowców.

Przywiązujemy uwagę do jakości przekazu. Chcemy, by wszyscy, którzy biorą udział w naszych szkoleniach nauczyli się podstaw reagowania i udzielania pierwszej pomocy. Staramy się, by wszystkie informacje były przystępne. Ćwiczymy reagowanie w sytuacjach, w których ważny jest czas. Wiedza, którą przekazujemy jest niezbędna w każdym miejscu, dlatego staramy się, by każdy, kto bierze udział w naszych zajęciach wyniósł z nich niezbędne dla siebie informacje. Tym różnimy się od standardowych kursów. Przekazywane przez nas informacje można odnieść do sytuacji z życia, dzięki czemu łatwiej nam podejmować szybkie decyzje w trudnych momentach.

Nasze szkolenia udowadniają, że każdy, kochający rodzic powinien wziąć w nim udział. Nauczymy bowiem wszystkiego, co niezbędne podczas opieki nad maluchem. Wykształcimy poczucie, że rodzice zapewniają bezpieczeństwo swoim dzieciom. To bardzo ważna wiedza, która powinna być przyswojona na początku wspólnej drogi.

 

Zaufali nam: