Kurs pierwszej pomocy Słupsk. Kurs pierwszej pomocy jest bardzo ważny w naszym życiu. Okazuje się jednak, że nie zawsze mamy okazję z niego skorzystać, dlatego bardzo często ludzie rezygnują z posiadania takich umiejętności. Niestety, do czasu, ponieważ najczęściej ci, którzy twierdzą, że to szkolenie nie dla nich, muszą udzielić pomocy swoim najbliższym, co jest dla nich bardzo trudne, bez znajomości wiedzy teoretycznej.

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

  • zajęcia na terenie Słupska i okolic.
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Słupsku

Słupsk

Nasz formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Kurs Pierwszej pomoc w Słupsku to szkolenie dla każdego

Wydawać by się mogło, że kurs pierwszej pomocy jest w naszym życiu zbędny. Często ludzie zakładają, że nie będą musieli nikomu pomagać, a sobie są w stanie pomóc, więc poco wiedzieć więcej? Zwykle okazuje się jednak zupełnie inaczej, a nasze myślenie jest po prostu błędne.

Właśnie dlatego coraz częściej pokazuje się różne kampanie społeczne, które mają nas uwrażliwić na konieczność posiadania wiedzy o pierwszej pomocy. Dzięki tym kampaniom dowiadujemy się, jak ważne jest to, by potrafić wykonać najprostsze czynności, które pozwolą uratować czyjeś zdrowie lub życie. Słyszymy, że nie można być obojętnym wobec innych, że ratowanie człowieka powinniśmy mieć opanowane do perfekcji. Bardzo możliwe, że coś w tym jest, ponieważ dorosłe życie wymaga wielu umiejętności, które były nam zbędne w młodości.

Bardzo często bycie dorosłym wiąże się z tym, że odpowiadamy za innych. Mamy swoje dzieci i coraz starszych rodziców, czasem nawet dziadków, którzy wymagają od nas coraz więcej uwagi, a nawet opieki. Warto choć przez ten pryzmat skupić się na przyswojeniu wiedzy z zakresu pierwszej pomocy. Dorosłość to czas, w którym to my jesteśmy przykładem dla innych.

Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy uświadamiają uczestnikom jak ważne jest to, by nauczyć się reagować, postępując zgodnie z określonym schematem. To właśnie schemat jest najważniejszy, tego można nauczyć się w każdym wieku, ale najważniejsze jest jednak, by umieć wykorzystać tę wiedzę w praktyce. Przecież nie można przejść obojętnie obok informacji, które mogą uratować czyjeś życie. Pierwsza pomoc to wiedza niezbędna dla każdego i na każdym etapie życia, ale będąc dzieckiem nie potrafimy jej docenić, zaś w starszym wieku najczęściej to my potrzebujemy tej pomocy od innych. Prawdą jest, że należy posiąść tę wiedzę jak najwcześniej i pielęgnować w nieskończoność. To, że znamy zasady, według których trzeba postępować, nie musi oznaczać, że będziemy je pamiętać cały czas.

Szkolenia mają też walor odświeżania wiedzy, bo prawdą jest to, że o pierwszej pomocy słyszeli chyba wszyscy, ale nie wszyscy mają czas, by tę wiedzie powtarzać. Ważne jest, by wiedzę przekazać w taki sposób, by nie uleciała w przestrzeń, z której nikt nie skorzysta. Chcemy, by pierwsza pomoc była przekazana tak, by każdy zapamiętał to, co najważniejsze.

Istotne jest również powtarzanie praktycznego aspektu pierwszej pomocy. Dzięki takim powtórkom, każdy uczestnik, który będzie miał możliwość zmierzenia się z sytuacją trudną, zapamięta, w jaki sposób prawidłowo udzielić pierwszej pomocy. To bardzo ważne, ponieważ decydowanie pod wpływem presji czasu jest znacznie trudniejsze. Dużo łatwiej postępować zgodnie z przećwiczonym wcześniej kluczem zachowań, który niewątpliwie każdy kursant zapamięta dłużej niż zwykłą teorię.

 

Zaufali nam: