Kurs pierwszej pomocy Szczecin

Kurs pierwszej pomocy Szczecin Chyba każdy zdaje sobie sprawę, jak bardzo istotny wpływ ma wiedza z zakresu pierwszej pomocy w Szczecinie. Niestety spotykamy się z tym, że jest coraz uboższe pojęcie na ten temat w całej Polsce. Uważamy, że każdy powinien wiedzieć, jak zareagować w krytycznych sytuacjach, kiedy drugi człowiek potrzebuje naszej pomocy. Jest to istotna sprawa, ponieważ niezależnie od tego, że wiemy jakie istotne jest ludzkie życie, to dodatkowo, według prawa, naszym obowiązkiem jest udzielenie pierwszej pomocy.

§ 1. Kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nie udziela pomocy, mogąc jej udzielić bez narażenia siebie lub innej osoby na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Nie popełnia przestępstwa, kto nie udziela pomocy, do której jest konieczne poddanie się zabiegowi lekarskiemu albo w warunkach, w których możliwa jest niezwłoczna pomoc ze strony instytucji lub osoby do tego powołanej.

art. 162 Kodeksu karnego

 

kurs pierwszej pomocy łódź
Defibrylator AED, 80% kursantów bez wcześniejszego przeszkolenia popełnia drastyczne błędy w jego uzytkowaniu !
Potrzebujesz dobrych mechanizmów szkoleniowych aby wiedzieć jak, w trakcie dużego stresu właściwie uciskać klatkę piersiową
rzypomnijmy, że w mózgu dochodzi do nieodwracalnych zmian już po 3 minutach od zatrzymania krążenia. 10 minut zatrzymania krążenia bez RKO i defibrylacji prowadzi do śmierci (czas ten może się nieco zmieniać ze względu na temperaturę otoczenia i mechanizm, w jakim doszło do NZK).
Służbom medycznym dotarcie do poszkodowanego w mieście średnio zajmuje do 8 minut, a do poszkodowanego poza miastem – nawet do 15.
Czy wiesz że staza taktyczna przy silmy krwawieniu to ostateczność ? Są inne sposoby tamowania krwawienia.
Gdy ocena rytmu odbywa się w krótkim czasie po NZK i w sytuacji, gdy na miejscu znajduje się AED, migotanie komór stwierdza się aż w 76% przypadków. Każda minuta opóźnienia w wykonaniu defibrylacji powoduje spadek przeżywalności o 3-4%.
Powszechny dostęp do wiedzy na temat udzielania PP, częstotliwość różnego rodzaju kursów PP oraz coraz gęstsza sieć automatycznych defibrylatorów AED do użytku publicznego sprawiają, że przeżywalność osób z NZK zauważalnie rośnie.

Udzielanie pierwszej pomocy jest to cenna umiejętność

Jak już wspominaliśmy, kurs pierwszej pomocy Szczecin organizujemy z wielkim naciskiem na praktykę. Dokładamy wszelkich starań, aby przekazywać informację oraz edukować w bardzo przystępny i przyswajalny sposób. Chcemy, aby każdy kursant wyniósł z naszych zajęć jak najwięcej. Wydawać by się mogło, że każdy potrafi sobie poradzić w trudnej sytuacji. Niestety, w krytycznych momentach dochodzą stres i nerwy. Człowiek może zapomnieć podstawowych rzeczy z zakresu pierwszej pomocy, a nawet odrzucić z pamięci jak poprawnie zareagować. Pierwsza pomoc to odpowiedzialność za innych i dbałość o ludzkie życie, dlatego nauczymy Cię, abyś przy największym zdenerwowaniu sobie poradził.

Dlaczego warto wybrać Medyk Szkolenia na kurs pierwszej pomocy Szczecin?

Nasi szkoleniowcy składają się z młodych, ambitnych absolwentów Uniwersytetu Medycznego. Ponadto, swoją wiedzę oraz doświadczenie zdobyli w pracy w Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi. Kurs pierwszej pomocy Szczecin. Z chęcią opowiedzą oni swoje przygody z pracy oraz w sposób prosty i zrozumiały przekażą jak najlepiej zachowywać się w danych sytuacjach. Nasi instruktorzy w dużej mierze stawiają na praktykę, a nie teorię. Dlaczego? Uważamy, że jeśli będziemy znali teorię na pamięć, ale nie będziemy jej rozumieli, w niczym nam to pomoże.

Najpopularniejsze kursy na naszej stornie:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Kursy online
Kursy stacjonarne w dużych miastach I zakładach pracy
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej
Kursy pierwszej pomocy dla miłośników zwierząt
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły

 

Zamów dostęp do szkolenia

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Cena 110 zł

Zaufali nam:

Szczecin

Co możemy zaoferować na naszych kursach?

  • kurs pierwszej pomocy Szczecin
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy 
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach. 
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp. 
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie. 

 

Jakie szkolenia prowadzimy?

Masz pytanie ?

Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl
Kurs pierwszej pomocy wrocław foto
kraków pierwsza pomoc medyk
warszawa pierwsza pomoc
kurs pierwszej pomocy kraków
Kurs pierwszej pomocy białystok
pierwsza pomoc kurs białystok
udzielanie pierwszej pomocy kurs
Kurs pierwszej pomocy w warszawie
Kurs pierwszej pomocy zielona góra medyk
Kurs pierwszej pomocy zielona góra
Kurs pierwszej pomocy manekin białystok
pierwsza pomoc wrocław kurs