Kurs pierwszej pomocy Szczecinek. To bardzo dobra wiadomość, gdy słyszymy, że kursy pierwszej pomocy cieszą się coraz większą popularnością. Oznacza to bowiem, że zaczyna się coś zmieniać w społeczeństwie, które od zawsze neguje potrzebę posiadania tej wiedzy. Mamy nadzieję, że już wkrótce szkolenia z zakresu pierwszej pomocy będą atrakcyjne dla wszystkich. Dzięki temu możemy wierzyć, że w razie potrzeby znajdzie się człowiek, który będzie potrafił udzielić pierwszej pomocy.

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

  • zajęcia na terenie Szczecinka i okolic.
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Szczecinku

Szczecinek

Nasz formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Pierwsza pomoc

Codzienność zmusza nas do tego, byśmy byli przygotowani na wiele nieprzewidzianych scenariuszy. Jesteśmy często zaskakiwani przez życie, dlatego warto pochylić się nad wiedzą z zakresu pierwszej pomocy, by umieć odnaleźć się w każdej sytuacji. W zakres pierwszej pomocy wchodzi naprawdę wiele zagadnień. Są to tematy ogólne, związane ze schematami reagowania podczas wypadków komunikacyjnych, ale w zakres pierwszej pomocy wchodzą również działy, takie jak pierwsza pomoc w miejscu pracy, dla rodziców, czy dla innych grup społecznych.

Szkolenia, które związane są z pracą odbywają się dość często. Taka jest rola pracodawców. Muszą oni uświadamiać i dawać poczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu pracownicy czują się dobrze traktowani, a ich wydajność wzrasta.

Dom jest miejscem, w którym zdarza się wiele sytuacji niebezpiecznych, a szkoleń z tej dziedziny nie ma wiele. Trzeba samemu zorganizować sobie takie zajęcia. Czasem pod wpływem zapytania kursanta na innych tematycznie szkoleniach, toczy się dyskusja na tematy związane z domem, ale zwykle to są dygresje, które niewiele wnoszą do całości wiedzy.

W każdym razie nasze szkolenia starają się wyjść naprzeciw wszystkiemu, co aktualnie interesuje odbiorców. Elastyczność jaką proponujemy, możemy zapewnić dzięki solidnemu przeszkoleniu i doświadczeniu kadry, jaka zajmuje się prowadzeniem tych kursów.

Decydując się na szkolenie z zakresu pierwszej pomocy, musimy być świadomi tego, że tak naprawdę to wiedza, którą trzeba przyswoić. Jest to zasób informacji, bez którego nie poradzimy sobie w trakcie sytuacji trudnej. Musimy też wiedzieć, że choć niekoniecznie przyda się nam ona podczas ratowania czyjegoś życia (prawdopodobieństwo takich wydarzeń jest naprawdę znikome, ponieważ ratowaniem zajmują się zwykle służby medyczne, które przyjeżdżają po wezwaniu do poszkodowanych), to w sytuacjach codziennych również zdarzają się niezaplanowane historie, którym trzeba stawić czoła bez ingerencji jednostek ratowniczych.

Właśnie dlatego warto odbyć szkolenie, by w każdej sytuacji poradzić sobie bez strachu, że nie wiemy jak coś zrobić. Ważne jest też to, by w sytuacji, w której zajmujemy się ćwiczeniem i nauką mieć w miarę czysty i chłonny umysł. To pomoże dobrze nauczyć się treści przekazywanych przez instruktorów, by potem móc z tej wiedzy korzystać.

Nauka opiera się głównie na prostych schematach, które musimy przyswoić, by zająć się testowaniem wiedzy w różnych sytuacjach, podczas ćwiczeń z instruktorem. Szkolenia prowadzone są zwykle przez osoby kompetentne i doświadczone. Są to specjaliści w dziedzinie udzielania pierwszej pomocy, ponieważ poza wiedzą teoretyczną, mają też spore zaplecze praktyczne.

 

Zaufali nam: