Kurs pierwszej pomocy Tarnów.

Paradoks, z którym mamy do czynienia w trakcie przeprowadzania kursu z zakresu pierwszej pomocy jest to, że choć uczestnicy starają się przyswoić pewną wiedzę, to mają nadzieję, że nigdy nie będą musieli z niej korzystać. Dlatego też wielu z nich rezygnuje z brania udziału w takich szkoleniach, myśląc, że to temat nie dla nich. Warto jednak podejść do zagadnienia zachowawczo, ponieważ lepiej mieć wiedzę i z niej nie korzystać, niż jej nie mieć, gdy zaistnieje potrzeba skorzystania z niej.

Zamów dostęp do szkolenia

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

 • zajęcia na terenie Tarnowa i okolic.
 • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
 • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
 • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
 • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Tarnowie

Tarnów

Nasz formularz kontaktowy

  Zaufali nam:

  Zaufali nam:

  Kurs pierwszej pomocy Tarnów

  Prawdą jest, że z perspektywy dorosłego człowieka kurs pierwszej pomocy powinien być najważniejszym szkoleniem, jakie każdy powinien odbyć. Jeśli jest się odpowiedzialnym również za dzieci, to bezwzględnie szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy jest tym najważniejszym.

  Właśnie na naszych szkoleniach staramy się podkreślić to myślenie, próbujemy udowodnić, że kurs pierwszej pomocy to niezbędne minimum, które sprawi, że zwiększą się szanse na pomoc drugiemu człowiekowi w każdej sytuacji, w której ta pomoc jest niezbędna.

  Kurs pierwszej pomocy Tarnów

  Od jakiegoś czasu bardzo często mówi się o znieczulicy. To dziwne pojęcie, które weszło już do kanonu słownictwa związanego z ratowaniem ludzkiego życia. Oznacza ono głównie obojętność, i szereg innych negatywnych emocji, które kierują człowiekiem podczas konieczności udzielenia pierwszej pomocy. Brak empatii powoduje brak reakcji i w efekcie obojętne potraktowanie osoby, która tej pomocy potrzebuje.

  Okazuje się, że czasem również szkolenia z zakresu pierwszej pomocy wywołują różne emocje. Zwykle bywa tak na szkoleniach bezpłatnych, na które chodzą wszyscy. Myślę tu o szkole, kursie prawa jazdy, czy szkoleniu BHP z elementami pierwszej pomocy dla pracowników. Bardzo często prowadzenie tych szkoleń do łatwych nie należy, bo uczestnicy wyrażają głośny sprzeciw związany z koniecznością uczenia się zasad udzielania pierwszej pomocy. To podejście charakteryzuje głównie szkoły, w których uczniowie traktują prześmiewczo ten temat, a szkoda. To jedyna możliwość, by przyswoić tę wiedzę, by móc z niej korzystać niemal całe życie.

  Tarnów jest miastem, w którym szkolenia przedmedyczne, wykonywane w pełni profesjonalnie, są rzadkością. Kursy komercyjne bardzo często organizowane są dla sporych grup, które zostały wysłane z obowiązku, nie zaś z własnej potrzeby, więc traktują tematykę zwykle obojętnie. Takie podejście jest nieodpowiedzialne, ale zarazem bardzo powszechne. Niestety spora liczba osób właśnie taki ma stosunek do tego rodzaju szkoleń, choć wypadki w pracy i poza nią bywają częste. W związku z takim podejściem, warto zaproponować alternatywę, która będzie w stanie zainteresować odbiorców na tyle, na ile wiedzy chcemy przekazać.

  Dobre szkolenie to szybkie działanie

  Właściwie zorganizowany kurs, poza wiedzą teoretyczną, skupia się na ćwiczeniu umiejętności działania odruchowego. Kurs pierwszej pomocy online banerDzięki temu, nauczymy się szybko podejmować właściwe decyzje. Wykształcimy również nawyk, który sprawi, że już nigdy więcej nie będziemy w stanie przejść obojętnie wobec ludzkiej krzywdy – zawsze zareagujemy, pokonując nawet własny strach.

  Kursy, w których tematyka ratowania ludzkiego życia traktowana jest poważnie, ma na celu zbudowanie odruchu pomagania. Warto podkreślić, że udzielając pierwszej pomocy nie trzeba mieć umiejętności ratownika medycznego. Trzeba mieć w sobie odwagę, by zastosować minimalny zakres pomocy. Najważniejsze jest pokonanie strachu i zareagowanie. Warto zainwestować w dobry kurs, by skorzystać z fachowej porady profesjonalistów. Dzięki temu coraz większa liczba osób nauczy się korzystać ze swoich umiejętności i odważy się udzielić pomocy. To bardzo ważne, choćby dlatego, by słowo ZNIECZULICA zostało traktowane marginalnie, a nie tak jak teraz, gdy się o niej mówi bardzo często.

  Kurs pierwszej pomocy Tarnów

  Prawdą jest, że z perspektywy dorosłego człowieka kurs pierwszej pomocy powinien być najważniejszym szkoleniem, jakie każdy powinien odbyć. Jeśli jest się odpowiedzialnym również za dzieci, to bezwzględnie szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy jest tym najważniejszym.

  Podobnie w zakładach pracy, czy podczas szkoleń z prawa jazdy. Kurs pierwszej pomocy powinien być tym najważniejszym ogniwem, dla każdego człowieka. Wiedza z pozoru banalna, a tak naprawdę stwarza wiele powodów do niepokoju i rezygnacji. Głównie dlatego, że nie jest poparta praktyką, która dodaje pewności.

  Podczas naszych szkoleń przywiązujemy uwagę do jakości przekazu. Chcemy, by wszyscy, którzy biorą udział w tych szkoleniach nauczyli się podstaw reagowania i udzielania pierwszej pomocy. Staramy się, by wszystkie informacje były przystępne. Ćwiczymy reagowanie w sytuacjach, w których ważny jest czas. Wiedza, którą przekazujemy jest niezbędna w domu i w pracy, dlatego staramy się, by każdy, kto bierze udział w naszych zajęciach wyniósł z nich niezbędne dla siebie informacje. Tym różnimy się od standardowych kursów. Przekazywane przez nas informacje można odnieść do sytuacji z życia, dzięki czemu łatwiej nam podejmować szybkie decyzje w trudnych momentach.

  Firma z misją ratowania ludzkiego życia w Tarnowie 

  Nasze działania od zawsze nastawione są na odbiorcę. Chcemy wytłumaczyć zasady udzielania pierwszej pomocy, nauczyć podstawowych czynności ratowniczych, ośmielić do działania, rozwiać wszelkie wątpliwości, które nasuwają się podczas kursu i nagrodzić za pozyskaną wiedzę. Wierzymy, że nasza praca to misja. Działamy w zakresie organizowania kursów pierwszej pomocy już ponad dziesięć lat, to pozwala nam dostrzec, jak wielki potencjał tkwi w przekazywaniu tej wiedzy w sposób odpowiedni.

  Nasza oferta jest bardzo szeroka i cały czas się rozbudowuje. W jej zakres wchodzą:

  • szkolenia tematyczne dla różnych grup wiekowych,
  • kursy online,
  • kursy stacjonarne w dużych miastach i zakładach pracy,
  • kursy wyjazdowe z atrakcjami, mające charakter rozrywkowy,
  • kursy pierwszej pomocy dla rodziców i dla opiekunów,
  • kursy pierwszej pomocy dla miłośników zwierząt,
  • kursy pierwszej pomocy dla instytucji i firm.

  Kursy kończą się sprawdzeniem wiedzy. Pozytywne wyniki upoważniają nas do wydania zaświadczania, którego ważność to trzy lata. Po tym czasie, należy kurs odświeżyć, by pozyskać nowy dokument potwierdzający ważność odbytego szkolenia.

  Kursy online kończą się certyfikatami. Jest to nowoczesna forma, która pozwala na zaangażowanie w dowolnym czasie dla uczestnika.

  Jeśli cały czas nie czujesz konieczności zapisania się na szkolenie, to zachęcamy do zrobienia testu, który jest dostępny w naszych zakładkach. Jeśli przejdziesz go pomyślnie – brawo, jeśli nie – pomyśl o sytuacji, w której konieczna byłaby wiedza, jakiej obecnie nie posiadasz. Zapisz się do nas. Chętnie pomożemy!

  Organizacja kursu pierwszej pomocy w Tarnowie 

  Kursy pierwszej pomocy odbywają się w Tarnowie, gdy pojawi się grupa około piętnastu chętnych osób. W sytuacjach, gdy chodzi o szkolenia grup pracowników nasi eksperci są w stanie spotkać się w siedzibie firmy, która zleca szkolenie na terenie Tarnowa.

  Prowadzący szkolenia specjaliści bardzo chętnie przygotują zagadnienia tematyczne, związane z określonym kursem, chętnie podejmą współpracę oferując wiedzę z zakresu pierwszej pomocy w Tarnowie. Przeszkolą nauczycieli, uczniów i inne instytucje, które uznają tę wiedzę za niezbędną.

  Prelegenci są otwarci na udział w różnych spotkaniach, gdzie mają wygłosić wykład połączony z ćwiczeniami na tematy związane z pierwszą pomocą. Rozważymy każdego rodzaju pomysł, gdyż nasz zespół to grupa młodych i kreatywnych ludzi, którzy kurs pierwszej pomocy traktują jak misję, chcą się nim dzielić z każdym, kto tylko tego zapragnie.

  Na wszelkie pytania związane ze szczegółami szkolenia pierwszej pomocy w Tarnowie chętnie odpowiemy. Prosimy o kontakt.