Kurs pierwszej pomocy w Gdańsku

Kurs pierwszej pomocy w Gdańsku Większość z nas jeszcze nigdy nie musiała udzielać pierwszej pomocy, a nawet nie była świadkiem kryzysowych sytuacji. Niestety, jest duże prawdopodobieństwo, że taka sytuacja się kiedyś przydarzy. Czy gdyby to się stało dziś, wiedziałbyś, jak postąpić? Od czego rozpocząć pomoc, jak ocenić ryzyko sytuacji? Dlatego z pomocą przybywa Medyk Szkolenia! Na naszych szkoleniach nauczysz się wszystkich niezbędnych informacji i czynności ratujących życie.

kurs pierwszej pomocy
Pamiętaj, że dzwoniąc na numer “112” bez potrzeby, blokujesz linię tym, którzy naprawdę potrzebują pomocy
Jeżeli poszkodowany jest przytomny, zapytaj co się stało, przeprowadź krótki wywiad
Jeżeli poszkodowany jest nieprzytomny, koniecznie wezwij fachową pomoc
Jeżeli ofiara ma niewielką ranę – załóż opatrunek i ją oczyść

Dlaczego pierwsza pomoc jest tak ważna?

Pierwsza pomoc przede wszystkim ratuje życie. Osoba, która zna zasady udzielania pomocy, czuje się pewniej w nagłych sytuacjach, jest skłonna podjąć się jako pierwsza ratowania poszkodowanego i zapanować nad swoimi emocjami. Do czasu przyjechania pogotowia, w naszych rękach jest udzielanie pomocy poszkodowanym.  Z tego względu, niesamowicie ważny jest jak najkrótszy czas rozpoczęcia pomocy rannym.

Najpopularniejsze kursy na naszej stornie:

Zamów dostęp do szkolenia

Zaufali nam:

Gdansk

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Cena 110 zł

Organizacja kursu z pierwszej pomocy w Gdańsku

Stacjonarne kursy z pierwszej pomocy w Gdańsku organizujemy dla firm oraz przedsiębiorstw w dużych jak i mniejszych miastach. Do rozpoczęcia szkoleń potrzebujemy zorganizowanej 15-sto osobowej grupy, natomiast jest możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie. Organizujemy także kursy z pierwszej pomocy w Gdańsku online, w których każdy może wziąć udział. Po opłaceniu szkolenia, wysyłamy na mail przez Państwa podany, dane do nowego konta. W nim są zawarte niezbędne materiały oraz filmiki do nauki. Kiedy uznacie, że jesteście gotowi, można przystąpić do egzaminu, który można zdawać do uzyskania pozytywnego wyniku, bez dodatkowych kosztów. Po zdaniu testu, na mail automatycznie zostanie wysłany imienny certyfikat.  

Firma z misją

Nasza firma poważnie traktuje swoje obowiązki oraz chęć przekazania prawidłowych informacji z zakresu pierwszej pomocy w Gdańsku. Naszą pracę traktujemy jak misję. Wierzymy, że ucząc Was tak wartościowych rzeczy, przykładamy rękę do czynienia dobra. Medyk Szkolenia tworzy młoda oraz ambitna grupa. Nasi szkoleniowcy ukończyli Uniwersytet Medyczny oraz aktywnie pracują w Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi. Podczas nauki stawiamy na 99% praktyki, bowiem wierzymy, że sama teoria niewiele pomoże w kryzysowych sytuacjach.

Masz pytanie ?

Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl
kurs pierwszej pomocy gdańsk
kurs pierwszej pomocy gdańsk
kurs pierwszej pomocy wrocław
kurs pierwszej pomocy gdańsk
kurs pierwszej pomocy gdańsk
kurs pierwszej pomocy gdańsk
kurs pierwszej pomocy gdańsk
Kurs pierwszej pomocy gdańsk
kurs pierwszej pomocy gdańsk