Kurs pierwszej pomocy Wałbrzych. Pierwsza pomoc jest niezbędna, by prawidłowo uratować człowieka. Nie chodzi o samo wykonanie resuscytacji krążeniowo-oddechowej, czy innych fachowych czynności, które zwykle przeznaczone są dla służb ratowniczych, przyjeżdżających na ratunek. Najważniejsza jest pomoc psychologiczna, wsparcie i otoczenie rannego opieką, a także umiejętne wezwanie pomocy. Tego właśnie można się nauczyć na szkoleniach z zakresu pomocy przedmedycznej.

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

  • zajęcia na terenie Wałbrzycha i okolic.
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Wałbrzychu

Wałbrzych

Nasz formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Kurs Pierwszej pomocy w Wałbrzychu dla Każdego

Wałbrzych to miasto znane w całej Polsce. Jakiś czas temu było na tyle atrakcyjne, by przyciągać turystów, ciekawskich odkrywców i prawdziwych poszukiwaczy historii. W takich sytuacjach niezbędna może okazać się wiedza z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
W różnych, życiowych sytuacjach może wydarzyć się rzecz nieprzewidziana. Wiemy o tym doskonale, bo przecież często zdarza się tak, że jakieś nasze plany krzyżuje pogoda, zdrowie i inne dość nagłe sprawy, na które nie mamy żadnego wpływu.

Podobnie jest z różnymi wypadkami. Przychodzą szybko, bez ostrzeżenia, bardzo często nie pozwalają nawet na chwilę refleksji. Możemy sobie tylko wyobrazić, jakie to musi być trudne dla sprawnego człowieka, żeby zaakceptować to, że trzeba spasować, poczekać na czyjąś pomoc, że nie można zrobić, nic, co wcześniej było tak skrupulatnie zaplanowane. Sytuacja poszkodowanego musi być naprawdę trudna, warto ją zrozumieć, by poczuć choć odrobinę empatii, która pomoże podjąć dalsze decyzje.

Pierwsza pomoc jest jedną z najważniejszych dziedzin, które każdy powinien znać. Paradoksem jest to, że tak naprawdę każdy ma nadzieję, że nie będzie musiał z niej korzystać, dlatego bardzo często zdarza się tak, że po prostu ludzie rezygnują z takiego przeszkolenia, wierząc optymistyczne, że oni tej wiedzy potrzebować nie będą.

Tak naprawdę dziwne jest ich podejście, ponieważ kurs pierwszej pomocy nie jest drogi, więc absolutnie każdy powinien z niego skorzystać. Dlaczego? Bo teoria, którą tam poznamy jest schematyczna i tak naprawdę nie byłaby tak ważna (bo przecież znajduje się wszędzie!), ale bez niej ćwiczenia w postaci odgrywanych scenek różnych wypadków nie mają sensu. Ponadto rozmowa z prowadzącym, który zna się na rzeczy i doskonale potrafi podpowiedzieć, jakie zachowanie pozwoli uspokoić poszkodowanych, a jak nie powinno się ratować ludzi.

Wiele ciekawych informacji można wynieść z takiego szkolenia. Jest to wiedza niezbędna nawet na co dzień. Nawet podczas poszukiwań tajemniczego Złotego Pociągu, który dla większości ludzi cały czas istnieje, może się okazać, że będzie potrzebna fachowo udzielona pierwsza pomoc.

Zresztą żadne poszukiwania nie mogą odbywać się bez obecności fachowca, który byłby w stanie szybko i świadomie udzielić pierwszej pomocy, dzięki czemu zabezpiecza teren poszukiwań, ale tak naprawdę to każdy człowiek, który zajmuje się kopaniem, powinien mieć wiedzę z zakresu tych szkoleń w małym palcu.

 

Zaufali nam: