Kurs pierwszej pomocy Wejherowo. Wejherowo to miasto położone w samym sercu Kaszub. Przez nie przebiegają drogi dojazdowe nad morze. Wydawać by się mogło, że to miasto bezpieczne, ale sporo dróg, a także międzynarodowa trasa E-28 to doskonały powód do tego, by właśnie tu organizować szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Tym bardziej, że statystyki wypadków w Polsce wyglądają naprawdę nieciekawie.

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

  • zajęcia na terenie Wejherowa i okolic.
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Wejherowie

Wejherowo

Nasz formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Kurs pierwszej pomocy wejherowo

W dorosłym życiu kurs pierwszej pomocy powinien być najważniejszym szkoleniem, jakie każdy musi odbyć. To bardzo ważne, ponieważ dorosłość to czas odpowiedzialności za innych, za swoje dzieci, czasem za rodziców, a nawet za dziadów. To dla nich wszystkich powinniśmy się uczyć tego, co trzeba zrobić w sytuacji kryzysowej, by nauczyć się działać szybko i rzetelnie.

Rodzice doskonale wiedzą, jak niewiele potrzeba, by dziecku stała się krzywda. Wystarczy chwila nieuwagi, niekoniecznie związana z brakiem opieki i zainteresowania, może to być zwykłe wyjście do toalety, które z perspektywy rodzica trwa chwilę, ale w ciągu tej chwili może wydarzyć się naprawdę wszystko. Dobrze wyposażona apteczka, to zaledwie czubek góry lodowej. Potrzebna jest wiedza i umiejętności, by okiełznać poszkodowanego malucha.

Kurs pierwszej pomocy, który oferujemy, uczy ratować każdego. Mówimy zarówno o standardach podczas ratowania ludzi w wypadkach samochodowych, ale dużo mówimy również o rodzinie, przede wszystkim o dzieciach, które bardzo często wpadają w kłopoty i wymagają troskliwej opieki. Jednymi z naszych podstawowych odbiorców są właśnie rodzice, którym bardzo zależy na uzyskaniu wiedzy z zakresu pierwszej pomocy w odniesieniu do ich dzieci. Na szkoleniach dowiadujemy się jak wiele dziwnych historii miało miejsce w życiu rodzin. Takie spotkania podkreślają jak ważne jest to, co robimy.

Wiemy doskonale, że nikt nie uczy rodziców, jak dobrze opiekować się dziećmi. Wiele zagadnień opracowanych w mądrych książkach nijak ma się do rzeczywistości, ale jedno możemy zagwarantować, wiedza z zakresu pierwszej pomocy zawsze się sprawdzi, ponieważ jest uniwersalna. To informacje, które niewątpliwie zadowolą nawet najbardziej wymagających rodziców, ponieważ tematyka szkoleń przygotowana jest przez naszych fachowców.

Musimy podkreślić, że przywiązujemy uwagę do jakości przekazu. Chcemy, by wszyscy, którzy biorą udział w naszych szkoleniach nauczyli się podstaw reagowania i udzielania pierwszej pomocy. Chcemy, by wszystkie informacje były przystępne. Ćwiczymy reagowanie w sytuacjach, w których ważny jest czas. Wiedza, którą przekazujemy jest niezbędna w domu i podczas wypadków poza domem, dlatego staramy się, by każdy, kto bierze udział w naszych zajęciach wyniósł z nich niezbędne dla siebie informacje. Jesteśmy otwarci na różne zagadnienia, o wszystkim potrafimy porozmawiać, bo jesteśmy doświadczonymi ratownikami. Dzięki naszej wiedzy szkolenia są zdecydowanie bardziej personalizowanie, dostosowywane do grupy, która w nich uczestniczy.

 

Zaufali nam: