Kurs pierwszej pomocy Włocławek. Rodzice doskonale wiedzą, jak niewiele potrzeba, by dziecku stałą się krzywda. Wystarczy chwila nieuwagi, niekoniecznie związana z brakiem opieki i zainteresowania, może to być zwykłe wyjście do toalety, które z perspektywy rodzica trwa chwilę, ale w ciągu tej chwili może wydarzyć się naprawdę wszystko. Dobrze wyposażona apteczka, to zaledwie czubek góry lodowej. Kurs pierwszej pomocy jest tym, co najważniejsze dla rodzica.

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

  • zajęcia na terenie Włocławka i okolic.
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Włocławku

Włocławek

Nasz formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Kurs pierwszej pomocy we Włocławku Dla każdego

Warto mówić głośno o tym, jak ważna jest pierwsza pomoc, gdy mamy w domu małe dzieci. Z pozoru wydawać mogłoby się, że jesteśmy do rodzicielstwa przygotowywani, ale dopiero w momencie, gdy decydujemy się na dziecko, debiutując w nowej roli, uczymy się wszystkiego. Każda wiedza jest na wagę złota, gdy musimy szybko reagować i szybko diagnozować każde małe dziecko. Tym bardziej, że ono nie potrafi powiedzieć, co się stało, co je boli.

Nasze szkolenia kładą nacisk na ratowanie każdego, ale wiele mówimy też o dzieciach, które wymagają troskliwej i profesjonalnej opieki. Jednymi z naszych podstawowych odbiorców są właśnie rodzice, którym bardzo zależy na uzyskaniu wiedzy z zakresu pierwszej pomocy w odniesieniu do ich dzieci.

Rodzice mają naprawdę niewielką wiedzę z zakresu pierwszej pomocy, bo tak naprawdę nikt ich tego nie uczy. Jedyne, co mogą w takiej sytuacji zrobić sami, to zajrzeć do książek, ale wiele zagadnień, o których można tam przeczytać trudno zrozumieć bez przećwiczenia i dodatkowego wytłumaczenia.

Jedno możemy zagwarantować, wiedza z zakresu pierwszej pomocy, zdobyta na naszych szkoleniach, zawsze się sprawdzi. To informacje, które niewątpliwie zadowolą nawet najbardziej wymagających rodziców, ponieważ tematyka szkoleń przygotowana jest przez naszych fachowców. Ćwiczenia i zagadnienia, które omawiamy bardzo często wypływają wprost od naszych kursantów, dzięki czemu możemy powiedzieć, że to wiedza potrzebna.

Nasze szkolenia mają naprawdę wielowymiarowe audytorium. Poza informacjami związanymi z dziećmi, szkolimy również pracodawców i pracowników. Bardzo wiele zakładów pracy łączy wiedzę z zakresu pierwszej pomocy z informacjami przekazywanymi podczas szkoleń BHP. Są to informacje bardzo okrojone, zawierają wiedzę podstawową. Często przekazuje się kursantom wyłącznie teorię, bo na praktykę nie ma wiele czasu. W ten sposób uniemożliwiamy dotarcie do wiedzy, która w trudnych sytuacjach może się przydać.

Nasze kursy są odpowiedzią na potrzeby ludzi, którzy coraz częściej dostrzegają brak komfortu podczas próby pomocy. Brak przećwiczonej wiedzy może sprawić, że potrzebna pomoc nie zostanie przez nikogo udzielona. Czasem warto pomyśleć, jak my czulibyśmy się w podobnej sytuacji, gdy to nam nikt nie chciałby udzielić pomocy? Im więcej ludzi ma wypracowany odruch pomagania, tym większe szanse, że i nam zostanie udzielona pomoc. To bardzo ważne, gdy już mamy dzieci i zdajemy sobie sprawę z tego, że nie kontrolujemy tego, co robią cały czas. Pomoc jest wartością, którą powinniśmy pielęgnować.

 

Zaufali nam: