Kurs pierwszej pomocy Włocławek. Rodzice doskonale wiedzą, jak niewiele potrzeba, by dziecku stałą się krzywda. Wystarczy chwila nieuwagi, niekoniecznie związana z brakiem opieki i zainteresowania, może to być zwykłe wyjście do toalety, które z perspektywy rodzica trwa chwilę, ale w ciągu tej chwili może wydarzyć się naprawdę wszystko. Dobrze wyposażona apteczka, to zaledwie czubek góry lodowej. Kurs pierwszej pomocy jest tym, co najważniejsze dla rodzica.

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

 • zajęcia na terenie Włocławka i okolic.
 • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
 • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
 • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
 • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Włocławku

Włocławek

Nasz formularz kontaktowy

Zaufali nam:

Kurs pierwszej pomocy we Włocławku Dla każdego

Warto mówić głośno o tym, jak ważna jest pierwsza pomoc, gdy mamy w domu małe dzieci. Z pozoru wydawać mogłoby się, że jesteśmy do rodzicielstwa przygotowywani, ale dopiero w momencie, gdy decydujemy się na dziecko, debiutując w nowej roli, uczymy się wszystkiego. Każda wiedza jest na wagę złota, gdy musimy szybko reagować i szybko diagnozować każde małe dziecko. Tym bardziej, że ono nie potrafi powiedzieć, co się stało, co je boli. Nasze szkolenia kładą nacisk na ratowanie każdego, ale wiele mówimy też o dzieciach, które wymagają troskliwej i profesjonalnej opieki. Jednymi z naszych podstawowych odbiorców są właśnie rodzice, którym bardzo zależy na uzyskaniu wiedzy z zakresu pierwszej pomocy w odniesieniu do ich dzieci. Rodzice mają naprawdę niewielką wiedzę z zakresu pierwszej pomocy, bo tak naprawdę nikt ich tego nie uczy. Jedyne, co mogą w takiej sytuacji zrobić sami, to zajrzeć do książek, ale wiele zagadnień, o których można tam przeczytać trudno zrozumieć bez przećwiczenia i dodatkowego wytłumaczenia.

Jedno możemy zagwarantować, wiedza z zakresu pierwszej pomocy, zdobyta na naszych szkoleniach, zawsze się sprawdzi. To informacje, które niewątpliwie zadowolą nawet najbardziej wymagających rodziców, ponieważ tematyka szkoleń przygotowana jest przez naszych fachowców. Ćwiczenia i zagadnienia, które omawiamy bardzo często wypływają wprost od naszych kursantów, dzięki czemu możemy powiedzieć, że to wiedza potrzebna. Nasze szkolenia mają naprawdę wielowymiarowe audytorium. Poza informacjami związanymi z dziećmi, szkolimy również pracodawców i pracowników. Bardzo wiele zakładów pracy łączy wiedzę z zakresu pierwszej pomocy z informacjami przekazywanymi podczas szkoleń BHP. Są to informacje bardzo okrojone, zawierają wiedzę podstawową. Często przekazuje się kursantom wyłącznie teorię, bo na praktykę nie ma wiele czasu. W ten sposób uniemożliwiamy dotarcie do wiedzy, która w trudnych sytuacjach może się przydać. Nasze kursy są odpowiedzią na potrzeby ludzi, którzy coraz częściej dostrzegają brak komfortu podczas próby pomocy. Brak przećwiczonej wiedzy może sprawić, że potrzebna pomoc nie zostanie przez nikogo udzielona. Czasem warto pomyśleć, jak my czulibyśmy się w podobnej sytuacji, gdy to nam nikt nie chciałby udzielić pomocy? Im więcej ludzi ma wypracowany odruch pomagania, tym większe szanse, że i nam zostanie udzielona pomoc. To bardzo ważne, gdy już mamy dzieci i zdajemy sobie sprawę z tego, że nie kontrolujemy tego, co robią cały czas. Pomoc jest wartością, którą powinniśmy pielęgnować.

Pierwsza pomoc to kurs wyjątkowy

Wydawać mogłoby się, że w takiej ofercie nie można zaskoczyć niczym oryginalnym. Prawda jednak wygląda zupełnie inaczej. Nasze szkolenia odbiegają od tego, do czego ludzie są przyzwyczajeni. Chcemy, by ten czas spędzili aktywnie, biorąc udział w wymagających scenkach, które pokażą, jak naprawdę wygląda ratowanie ludzkiego życia. Zdajemy sobie sprawę, że pierwsza pomoc dla wielu kończy się na etapie przepisania schematu działania do własnych notatek. Nasz kurs polega głównie na ćwiczeniach praktycznych. Chcemy szczegółowo przećwiczyć zachowanie każdego kursanta, omówić błędy, poprawić je, by w trakcie faktycznego zdarzenia wszystkie działania wykonać poprawnie. Przekazywanie wiedzy w trakcie kursów to ogromna odpowiedzialność. Mamy świadomość, że naszym obowiązkiem jest nauczyć udzielania pierwszej pomocy każdego, kto się na taki kurs zgłosił. Dokładamy wszelkich starań, by zrealizować ten cel.

Firma z misją ratowania ludzkiego życia 

Nasze działania od zawsze nastawione są na odbiorcę. Chcemy wytłumaczyć zasady udzielania pierwszej pomocy, nauczyć podstawowych czynności ratowniczych, ośmielić do działania, rozwiać wszelkie wątpliwości, które nasuwają się podczas kursu i nagrodzić za pozyskaną wiedzę. Wierzymy, że nasza praca to misja. Działamy w zakresie organizowania kursów pierwszej pomocy już ponad dziesięć lat, to pozwala nam dostrzec, jak wielki potencjał tkwi w przekazywaniu tej wiedzy w sposób odpowiedni.

Nasza oferta jest bardzo szeroka i cały czas się rozbudowuje. W jej zakres wchodzą:

 • szkolenia tematyczne dla różnych grup wiekowych,
 • kursy online,
 • kursy stacjonarne w dużych miastach i zakładach pracy,
 • kursy wyjazdowe z atrakcjami, mające charakter rozrywkowy,
 • kursy pierwszej pomocy dla rodziców i dla opiekunów,
 • kursy pierwszej pomocy dla miłośników zwierząt,
 • kursy pierwszej pomocy dla instytucji i firm.

Kursy kończą się sprawdzeniem wiedzy. Pozytywne wyniki upoważniają nas do wydania zaświadczania, którego ważność to trzy lata. Po tym czasie, należy kurs odświeżyć, by pozyskać nowy dokument potwierdzający ważność odbytego szkolenia. Kursy online kończą się certyfikatami. Jest to nowoczesna forma, która pozwala na zaangażowanie w dowolnym czasie dla uczestnika. Jeśli cały czas nie czujesz konieczności zapisania się na szkolenie, to zachęcamy do zrobienia testu, który jest dostępny w naszych zakładkach. Jeśli przejdziesz go pomyślnie – brawo, jeśli nie – pomyśl o sytuacji, w której konieczna byłaby wiedza, jakiej obecnie nie posiadasz. Zapisz się do nas. Chętnie pomożemy!

Organizacja kursu pierwszej pomocy we Włocławku 

Kursy pierwszej pomocy odbywają się we Włocławku, gdy pojawi się grupa około piętnastu chętnych osób. W sytuacjach, gdy chodzi o szkolenia grup pracowników nasi eksperci są w stanie spotkać się w siedzibie firmy, która zleca szkolenie na terenie Włocławka. Prowadzący szkolenia specjaliści bardzo chętnie przygotują zagadnienia tematyczne, związane z określonym kursem, chętnie podejmą współpracę oferując wiedzę z zakresu pierwszej pomocy we Włocławku. Przeszkolą nauczycieli, uczniów i inne instytucje, które uznają tę wiedzę za niezbędną. Prelegenci są otwarci na udział w różnych spotkaniach, gdzie mają wygłosić wykład połączony z ćwiczeniami na tematy związane z pierwszą pomocą. Rozważymy każdego rodzaju pomysł, gdyż nasz zespół to grupa młodych i kreatywnych ludzi, którzy kurs pierwszej pomocy traktują jak misję, chcą się nim dzielić z każdym, kto tylko tego zapragnie. Na wszelkie pytania związane ze szczegółami szkolenia pierwszej pomocy we Włocławku chętnie odpowiemy. Prosimy o kontakt.