Kurs pierwszej pomocy w Łodzi

Kurs pierwszej pomocy w Łodzi Stolica województwa łódzkiego słynie przede wszystkim z imprezowej ulicy jaką jest Piotrkowska. Średnio co każdy piątek i sobotę odwiedza ją około 20 tysięcy osób! Podczas takich dni oraz obecności tylu osób, bycie świadkiem tragicznych sytuacji jest prawie nieuniknione. Czy kiedy widzisz takie sytuacje, na pewno wiesz jak masz się wtedy zachować? Jak pomóc drugiemu człowiekowi? Nie zastanawiaj się i zapisz się na kurs pierwszej pomocy w Łodzi.

pierwsza pomoc
Czy wiesz, że prawidłowa częstotliwość uciskania klatki piersiowej wynosi 100/min?
Defibrylator AED – aż 80% kursantów bez wcześniejszego przeszkolenia poprłnia drastyczne błędy w jego użytkowaniu
W mózgu dochodzi do nieodwracalnych zmian już po 3 minutach od zatrzymania krążenia

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat!

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Cena 110 zł

Jak wyglądają szkolenia z pierwszej pomocy w Łodzi?

Po naszym kursie z pierwszej pomocy w Łodzi, każdy uczestnik otrzymuje imienny certyfikat. Sam kurs jest potwierdzony wymaganymi zaświadczeniami. Taki dokument ma ważność przez 3 lata. Po tym okresie należy uzupełnić oraz odświeżyć swoją wiedzę na temat pierwszej pomocy.

Natomiast, jeżeli mówimy o szkoleniach online, po opłaceniu kursu dostajecie Państwo dostęp do swojego, indywidualnego konta. Na nim znajdują się niezbędne materiały oraz filmiki do nauki przed egzaminem. Jeżeli będziecie gotowi, możecie podejść do testu i można go zdawać aż do uzyskania pozytywnego wyniku. Kiedy zdacie kurs z pierwszej pomocy w Łodzi, na podany przez Was mail, automatycznie zostanie wysłany imienny certyfikat.

  

Zamów dostęp do szkolenia

Najbardziej popularne szkolenia z pierwszej pomocy w Medyk Szkolenia:

Zaufali nam:

Lodz

Pierwsza pomoc jest potrzebna w życiu

Odbycie oraz zaliczenie kursu z pierwszej pomocy powinien być priorytetem dla każdego człowieka. Według prawa, naszym obowiązkiem jest udzielić pierwszej pomocy drugiemu człowiekowi!  

1. Kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nie udziela pomocy, mogąc jej udzielić bez narażenia siebie lub innej osoby na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Nie popełnia przestępstwa, kto nie udziela pomocy, do której jest konieczne poddanie się zabiegowi lekarskiemu albo w warunkach, w których możliwa jest niezwłoczna pomoc ze strony instytucji lub osoby do tego powołanej.

art. 162 Kodeksu karnego 

Firma z misją

Nasz zespół składa się z młodej i ambitnej grupy. Szkoleniowcy są absolwentami Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego, którzy aktywnie pracują w Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi. Zdobywając swoje doświadczenie oraz dopracowując swoje zdolności przez lata, teraz mogą w prosty i przejrzysty sposób przekazać swoją wiedzę. Nie czekaj ani chwili i już dziś zapisz się na szkolenie!

Masz pytanie ?

Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl
pierwsza pomoc łódź
pierwsza pomoc łódź
pierwsza pomoc łódź
pierwsza pomoc łódź
pierwsza pomoc łódź
pierwsza pomoc łódź
pierwsza pomoc łódź
pierwsza pomoc łódź
pierwsza pomoc łódź