Kurs pierwszej pomocy we Wrocławiu

Kurs pierwszej pomocy we Wrocławiu Badania pokazują, że miasto Wrocław, rocznie odwiedza około 5 mln ludzi. Natomiast, wypadków rocznie jest aż około 12 tys.! Gdybyś dzisiaj był świadkiem takiej okoliczności, czy potrafiłbyś się podjąć pierwszej pomocy na poszkodowanych, uratować jednego człowieka? Aby nie zadręczać się tym pytaniem, organizujemy kursy pierwszej pomocy we Wrocławiu.

kurs pierwszej pomocy
Jeżeli nie wyrywamy czynności serca u niemowlęcia, należy rozpocząć uciskanie klatki piersiowej z wentylacją w stosunku 3:1
Zalecane jest wykonanie tej procedury opuszkami dwóch palców
U niemowląt absolutnie nie wolno wykonywać uciśnięć nadbrzusza
Resuscytację u noworodka należy prowadzić do momentu, kiedy będziemy pewni, że u dziecka zaobserwujemy powrót oznak życia

Jakie są najbardziej popularne szkolenia na naszej stronie?

Czy warto wybrać Medyk Szkolenia?

Nasza firma składa się z młodego, ambitnego zespołu. Ponadto, nasi szkoleniowcy ukończyli Uniwersytet Medyczny i są czynnymi ratownikami medycznymi. Kursy prowadzą w bardzo przystępny i prosty sposób. Samej teorii na naszych szkoleniach jest niewiele, ponieważ stawiamy w zupełności na praktykę. Zdajemy sobie sprawę i z własnego doświadczenia wiemy, że podczas kryzysowych sytuacji, nikt nie będzie przypominał sobie reguł ani zaglądał do notatek. Z tego względu, każdy nasz kursant będzie miał do dyspozycji własny fantom, na którym nauczy się udzielania pierwszej pomocy we Wrocławiu.

Zamów dostęp do szkolenia

Zaufali nam:

Wroclaw

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Cena 110 zł

Co możemy Wam zaoferować na naszych kursach?

Przede wszystkim kurs z pierwszej pomocy we Wrocławiu oraz okolic. Program jest dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy. Szkolenia są w zakresie wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom oraz dzieciom przy nagłych stanach i urazach. Prowadzimy zajęcia praktyczne różnego rodzaju pozoracji, m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp. Szkolenia prowadzimy, kiedy zbierze się grupa 15-sto osobowa. Jest także możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Dlaczego pierwsza pomoc jest tak ważna?

Wiedza z zakresu pierwszej pomocy pomaga przeżyć wielu ofiarom groźnych wypadków. Do momentu przyjazdu karetki, w dużej mierze od nas zależy czy ratownicy będą mieli kogo ratować. Z tego względu jest to nieoceniona umiejętność. Znając zasady ratowania ludzi odnajdziemy się w każdej sytuacji, nawet wtedy, kiedy kierują nami ogromne emocje, które są nieuniknione.

Masz pytanie ?

Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl
kurs pierwszej pomocy wrocław
Kurs pierwszej pomocy wrocław foto
Kurs pierwszej pomocy wrocław foto
Kurs pierwszej pomocy gdańsk
Kurs pierwszej pomocy wrocław foto
Kurs pierwszej pomocy wrocław foto
Kurs pierwszej pomocy wrocław foto
Kurs pierwszej pomocy wrocław foto
Kurs pierwszej pomocy wrocław foto