Kurs pierwszej pomocy Gdańsk - Medyk szkolenia Skip to main content

Kurs pierwszej pomocy Gdańsk

Kurs Pierwszej pomoc w Gdańsku

Kurs pierwszej pomocy w Gdańsku Są miasta, których specyfika wymaga dodatkowej wiedzy z zakresu pierwszej pomocy. Gdańsk, poza tym, że jest to miasto leżące nad morzem, charakteryzuje się tym, że na jego terenie działa wiele instytucji i placówek kulturalnych. Można podkreślić jego walory historyczne, sporą liczbę zabytków i miejsc, godnych odwiedzenia, dlatego w ciągu roku Gdańsk jest odwiedzany przez tysiące turystów. Ze względu na swoje położenie nad Zatoką Gdańską od stuleci pełni również kluczową rolę w wymianie towarowej. Stocznia Gdańsk S.A. jest jedną z największych polskich stoczni. Mocno rozwinięty przemysł stoczniowy oraz duży ruch turystyczny wpływają na intensywny rozwój miasta, ale również na zwiększoną liczbę wypadków. Warto zatem w takich miejscach inwestować w kursy pierwszej pomocy, bo ich moc sprawcza nabiera w takich miejscach większego sensu.

Duże miasta, w których rozwinięta jest turystyka, przemysł i handel pierwsza pomoc powinna być dziedziną narzucaną przez władze. Dlaczego? Bo to zwykle lokalizacje, które leżą w obszarze tras krajowych, wzmożony ruch na ulicach i duża liczba osób, zarówno mieszkańców, jak i turystów sprawia, iż bywa tam naprawdę mniej bezpiecznie niż w małomiasteczkowych realiach, gdzie spokój mobilizuje i pozwala na adekwatną do sytuacji reakcję, zarówno na drodze, jak i w przestrzeni dla pieszych.

Zamów dostęp do szkolenia

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Cena 110 zł

Kurs pierwszej pomocy – Gdańsk 

Nasza firma postanowiła organizować kursy pierwszej pomocy w największych miastach w Polsce. Naszym zadaniem jest edukowanie ludzi, którzy żyją w miastach pełnych ruchu. kursach pierwszej pomocy przedmedycznej w Gdańsku duży nacisk kładziemy na wykształcenie w uczestnikach odruchu pomagania – nieodwracania wzroku, korzystania z telefonu i umiejętności informowania innych o tym, że w konkretnym miejscu potrzebna jest pomoc. Bardzo często tylko tyle potrzeba, żeby udzielić poszkodowanym pomocy – nie trzeba mieć umiejętności ratownika, nie trzeba umieć diagnozować wszystkich urazów, nie trzeba znać sposobu działania w każdym przypadku, ale wystarczy wiedzieć, jaki jest minimalny wymagany zakres pomocy.
Kurs pierwszej pomocy ŁódźWiedzieć i oczywiście potrafić go zrealizować pod wpływem ogromnych emocji.

Dzisiejszy świat wykształcił w ludziach ogromną obojętność i znieczulicę, pęd i pośpiech to słowa kluczowe w dużych aglomeracjach. Bez troski o drugiego człowieka nie budujemy poczucia bezpieczeństwa. To właśnie od nas zależy przekonanie, jak ważna jest pomoc. Naszym zadaniem jest stworzenie takiego kursu pierwszej pomocy w Gdańsku, który sprawiłby, że ludzie otworzą się na innych i z większą łatwością będą pomagać. Mamy spore aspiracje, by tak było, dlatego warto rozejrzeć się za dobrym kursem pierwszej pomocy.


Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej
Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.
Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Zaufali nam:

Dobry kurs pierwszej pomocy w Gdańsku

Pierwsza pomoc kurs

Podstawą dobrego kursu pierwszej pomocy jest jego efektywność. Zadowolenie kursanta musi przekładać się na umiejętności, jakie pozyskał uczestnik kursu. Zmiana świadomości, poczucie, że wiele zależy od jednej właściwej decyzji i świadomość, że naszym obowiązkiem jest pomoc drugiemu człowiekowi. Te wartości należy wynieść z kursu, by można go było uznać za dobry. Niezależnie, czy instruktorzy przyjadą z drugiego końca Polski, czy będzie to kurs organizowany przez miejscowe grupy, czy stowarzyszenia. Najważniejsze jest to, żeby uczestnictwo w kursie pierwszej pomocy w Gdańsku rozpatrywać jako inwestycję w bezpieczeństwo własne, najbliższych, a być może również zupełnie przypadkowych osób. Nie chodzi tu jednak o żadną wydumaną formę altruizmu – po prostu im więcej osób będzie umiało udzielić pomocy, tym większa szansa, że nikt nie będzie czekał na nią dłużej, niż to konieczne.

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w dydaktyce z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Jesteśmy w tym naprawdę profesjonalni, bo pomimo konkurencji, z naszych usług korzystają nowe firmy i grupy osób prywatnych. Niewątpliwie naszą mocną stroną jest elastyczność i profesjonalna kadra. 

Naszymi instruktorami są doświadczeni ratownicy medyczni, którzy wiele potrafią powiedzieć na temat udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, ponieważ ich praca polega na kontynuacji działań, jakie zastaną na miejscu wypadku. Ich doświadczenie pozwala na to, by odpowiedzieć na każde pytanie związane z tematem ratownictwa medycznego i udzielania pierwszej pomocy. Jest to grupa ludzi, która merytorycznie przygotowuje każdy kurs, zaś jeśli chodzi o formę zajęć, dostosowuje ją do potrzeb, jakie zasugerują kursanci. 

Nasi fachowcy bez wątpienia są kluczowym ogniwem kursów. Potrafią dopasować tematykę do wymagań każdego kursanta, tworzą scenki, w trakcie których należy szybko podjąć akcję ratunkową. Uczą pracy w zespole i reagowania indywidualnego. Uświadamiają, jak wiele zależy od tego, jak zareagują świadkowie. 

Prowadząc kurs pierwszej pomocy w Gdańsku, możemy nawiązać do sytuacji, które miały miejsce w tym mieście. Możemy też skupić się na budowaniu postawy człowieka nieobojętnego, który będzie pomagał, gdy będzie taka konieczność. 

Emocje to bardzo ważna kwestia, o której na kursach pierwszej pomocy mówi się niewiele,. My staramy się o nich opowiadać dużo, to niezwykle ważne, by emocje nie nie zatrzymały naszych działań. W sytuacjach trudnych, w których nie potrafimy przewidzieć naszego zachowania, warto odwołać się do scenek organizowanych przez naszych ekspertów. Adrenalina pomoże postąpić zgodnie ze schematem i uratować czyjeś życie lub zdrowie.


Kurs pierwszej pomocy jest dla każdego

Ćwiczenia pierwsza pomoc Łódź

Wydawać mogłoby się, że oferta kursów pierwszej pomocy w Gdańsku nie może zaskoczyć niczym oryginalnym. Prawda jednak wygląda zupełnie inaczej. Nasze kursy odbiegają od tego, do czego ludzie są przyzwyczajeni. Chcemy, by ten czas spędzili aktywnie, biorąc udział w wymagających scenkach, które pokażą, jak naprawdę wygląda ratowanie ludzkiego życia. Dlatego zachęcamy do przygotowania odpowiedniego stroju, który będzie wygodny i nie będzie ograniczał ruchów, polecamy wręcz odzież sportową.

Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób kojarzy kurs pierwszej pomocy z przepisaniem schematu działania do własnych notatek, co bardzo często miało miejsce w szkole lub na kursie prawa jazdy. Nasz kurs pierwszej pomocy polega głównie na ćwiczeniach praktycznych. Chcemy szczegółowo przećwiczyć zachowanie każdego kursanta, omówić błędy, poprawić je, by w trakcie faktycznego zdarzenia wszystkie działania wykonać poprawnie.

Przekazywanie wiedzy w trakcie kursów pierwszej pomocy w Gdańsku to ogromna odpowiedzialność. Mamy świadomość, że naszą misją jest uświadamianie i nauczenie udzielania pierwszej pomocy każdego, kto się na taki kurs zgłosił. Dokładamy wszelkich starań, by zrealizować ten cel.

Nasze działania od zawsze nastawione są na odbiorcę. Chcemy wytłumaczyć zasady udzielania pierwszej pomocy, nauczyć podstawowych czynności ratowniczych, ośmielić do działania, rozwiać wszelkie wątpliwości, które nasuwają się podczas kursu i nagrodzić certyfikatem za pozyskaną wiedzę. Wierzymy, że nasza praca to misja. Działamy w zakresie organizowania kursów pierwszej pomocy już ponad dziesięć lat, co pozwala nam dostrzec, jak wielki potencjał tkwi w przekazywaniu tej wiedzy w sposób odpowiedni. 

Ważnym aspektem jest też alternatywa dla standardowych szkoleń. Nasza firma oferuje także kursy, które odbywają się za pośrednictwem Internetu. Można je odbyć w domu, co zwiększa zasięg potencjalnych odbiorców oferty, ale potwierdza fakt, że chcemy działać kompleksowo. Chcemy to robić nieustannie, ponieważ odczuwamy ogromną radość, gdy uczestnicy naszych kursów są zadowoleni z ich dostępności i komentują, że zrozumieli jak poprawnie udzielić pierwszej pomocy krok po kroku.