Kurs pierwszej pomocy Katowice - Medyk szkolenia Skip to main content

Kurs pierwszej pomocy Katowice

Kurs pierwszej pomoc w Katowicach

Kurs pierwszej pomocy w Katowice to miast przemysłu, zagłębie przestrzeni pracowniczej. Różnie bywa z poczuciem bezpieczeństwa w pracy – statystyki nie brzmią dobrze. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego w 2018 r. zgłoszono 84.304 osoby poszkodowane w wypadkach przy pracy. Poszkodowani w wypadkach ze skutkiem śmiertelnym stanowili 0,2% wszystkich poszkodowanych, ze skutkiem ciężkim 0,6%, z innym skutkiem 99,2%. Poza miejscami pracy, niebezpieczeństwa mogą czaić się wszędzie, szczególnie tam, gdzie mamy do czynienia ze sporą liczbą ludności, czyli ulice, osiedla, miejsca takie jak centra handlowe. Takie przestrzenie napawają nas obawą, bo gdy coś się wydarzy, nie jesteśmy w stanie szybko zareagować, a w takich sytuacjach cenne są każde minuty.

Zamów dostęp do szkolenia

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Cena 110 zł

Kurs pierwszej pomocy – Katowice 

W Katowicach swoją siedzibę mają władze województwa śląskiego. Miasto jest również jednym z ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Co więcej, właśnie Katowice mają największą liczbę ludności w województwie śląskim, a w katowickim Spodku odbywają się największe imprezy kulturalne i sportowe. Właśnie dlatego tak ważne jest, by kurs pierwszej pomocy w Katowicach był organizowany profesjonalnie i nie tylko dla grup pracowniczych, ale dla każdego, kto chciałby poznać lepiej zasady pierwszej pomocy. Większość naszych kursów opiera się na części praktycznej. Staramy się przekazać naszym klientom wiedzę, by nie musieli poszukiwać w Internecie informacji dotyczących tego, jak udzielić pierwszej pomocy. Naszą misją jest nauczyć na kursie pierwszej pomocy podstaw, które są na tyle łatwe, że zapamięta je każdy. Pierwsza pomoc w Katowicach to kurs wybierany często. Być może ludzie mieszkający w Katowicach są świadomi tego, jak ważna jest umiejętność udzielenia pierwszej pomocy. Kurs pierwszej pomocy ŁódźZajęcia zwykle prowadzimy w oparciu o wiedzę podstawową, którą rozwijamy w trakcie ćwiczeń. Doświadczenie jest tym elementem naszych kursów, które jest nieodzowne. Chcemy, by nasz kurs pierwszej pomocy był przede wszystkim oparty na różnych ćwiczeniach, scenkach, na pracy z fantomami. Naszą misją jest przekazywać wiedzę praktyczną, doskonalić umiejętności merytoryczne, które tak naprawdę większość z nas posiada. Co ważne, mamy zamiar uświadomić uczestnikom naszego kursu, że odpowiedź na pytanie: jak poprawnie udzielić pierwszej pomocy, jest banalnie prosta.  Bardzo często już w szkole uczniowie poznają teoretyczne podstawy udzielania pierwszej pomocy, jeśli nie szkoła to pierwsza praca, czy kurs prawa jazdy – te wszystkie sytuacje prowokują do konieczności odbycia kursu pierwszej pomocy i z pewnością każdy miał okazję tę wiedzę poznać. Często ona ulatuje, gdyż nie ma możliwości, by ją utrwalać poprzez ćwiczenie i powtarzanie.  Kurs organizowany przez naszą firmę jest nastawiony przede wszystkim na część praktyczną. Jak nauczyć się resuscytacji krążeniowo-oddechowej? Tylko i wyłącznie w trakcie ćwiczeń na fantomach. To one uświadamiają nam jak mocno trzeba ucisnąć klatkę piersiową i ile wdechów należy zastosować, by zrobić to poprawnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Zaufali nam:

Jak wybrać najlepszy kurs pierwszej pomocy?

Pierwsza pomoc kurs
Jesteśmy świadomi jak ważne jest umiejętne udzielenie pierwszej pomocy. Wiemy także, że kursów pierwszej pomocy na terenie Katowic i całej Polski jest wiele. Czym wyróżnia się nasza oferta? Kurs pierwszej pomocy, jaki organizujemy w Katowicach dopasowany jest do potrzeb określonej grupy osób. Zakres wiedzy, jaką jest pierwsza pomoc jest tak naprawdę bardzo szeroki i nie zawsze jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania wszystkich naszych klientów. Staramy się organizować kurs, który będzie nacechowany tematycznie tak, by nie traktował ogólnie o zasadach, a przy okazji opowiadał trochę więcej szczegółów z wybranej dziedziny. Może to być wiedza z zakresu opieki nad dzieckiem, może dotyczyć pracy w określonej firmie, a może być związana z zamiłowaniem do czworonogów, które często spotykają różne przypadłości i trzeba szybko reagować. Potrafimy dopasować się do każdego zagadnienia i co najważniejsze, nasza grupa prowadzących jest otwarta na wszelkie pytania, które bardzo często sprawiają, że dany temat zostaje wyczerpany. Mamy świadomość, że każda grupa naszych kursantów jest inna i bardzo wymagająca. Chcemy sprostać ich oczekiwaniom, tym bardziej, że kurs pierwszej pomocy w Katowicach jest płatny.  Ważne, by każdy człowiek umiał oswoić w sobie przekonanie, że potrafi pomóc drugiemu, by nie czuł strachu, a chęć i konieczność niesienia pomocy. Takie przekonanie można wykształcić wyłącznie podczas kursów pierwszej pomocy, gdy ma się kontakt z zadaniem do wykonania, gdy można poczuć adrenalinę, która pozwoli na podjęcie działania. Konieczność wykonania pierwszej pomocy to coś, co nie jest łatwe do wyegzekwowania. Zareagowanie na sytuację zaproponowaną przez doświadczonego eksperta jest krokiem w stronę samoświadomości. W ten sposób każdy człowiek nabiera pewności siebie i odwagi, która może zaprocentować, gdy faktycznie będzie trzeba zareagować w sytuacji rzeczywistej. Nasz kurs poza wiedzą teoretyczną, która podana jest trochę przy okazji ćwiczeń praktycznych, uświadamia, czym jest pierwsza pomoc. To nie są tabelki i schematy rozrysowane na obrazkach, to nie są fachowe narzędzia, których tak naprawdę nikt nie posiada. To nasz umysł i działanie, które podejmujemy, by pomóc drugiemu człowiekowi. To ciężka praca, bo resuscytacja krążeniowo-oddechowa nie jest prostą czynnością, gdy trzeba ją wykonywać do przyjazdu karetki pogotowia. Jest to jednak jedyna szansa na przeżycie.

Płatny kurs pierwszej pomocy w Katowicach.

Ćwiczenia pierwsza pomoc Łódź
Nasza firma działa na zasadzie organizowania kursów tematycznych. To klienci narzucają nam pomysł na realizację, a my staramy się go wykonać. Najważniejsze, na co zwracamy uwagę, to merytoryka. Niezależnie od tego, czy jest to kurs w sali, na świeżym powietrzu, podczas imprezy plenerowej, w szkole, w pracy – dla pracowników. Wszędzie podchodzimy z pełnym profesjonalizmem do wiedzy merytorycznej. To jest element kursu, który się nie zmienia i z pewnością organizując kurs pierwszej pomocy w Katowicach, możesz być pewny, że wiedzę merytoryczną przekażemy tak samo, jak w każdym innym miejscu. Okoliczności przyrody są zaledwie dodatkiem do tego, co my musimy wykonać. Mogą nam sprzyjać, choć nie zawsze tak jest, ale zawsze robimy wszystko co w naszej mocy, by grupa ludzi, która nam zaufała odbyła profesjonalnie przeprowadzony kurs pierwszej pomocy. Nie ukrywamy, że jesteśmy młodym zespołem, otwartym na każde wyzwania. Pracujemy z różnymi ludźmi, w różnych miejscach, realizujemy specjalne zlecenia i przystajemy na wiele ciekawych pomysłów, ale nie pozwalamy, by ktoś ingerował w naszą merytorykę, to jest coś, czego jesteśmy pewni od pierwszego dnia istnienia naszej firmy.  Staramy się dopasować do wymogów zleceniodawcy i chętnie podejmiemy współpracę z każdym, kto docenia innowacyjne podejście do kursów. Jesteśmy wręcz przekonani, że siedzenie w sali nie sprzyja przyswajaniu wiedzy, gdy za oknem jest słonecznie. Chętnie wykorzystujemy plenery, gdy mamy taką możliwość. Robimy wszystko, by dać poczucie większego komfortu naszym kursantom. Staramy się zrobić wszystko, by nasz kurs nauczył innych reagować, bo tak ważne jest świadome udzielanie pierwszej pomocy. Nie chodzi o to, że można komuś zrobić krzywdę, ale o to, że w głowie ratującego nastąpiła zmiana. Zaczyna on postępować świadomie. Nie kieruje się intuicją, ale wiedzą. To bardzo ważne, by dojrzeć do tego, że pewne informacje, w tym oczywiście pierwsza pomoc, to wiedza niezbędna, nawet, jeśli szczęśliwie nie będziemy musieli z niej korzystać.