Kurs pierwszej pomocy Łódź - Medyk szkolenia Skip to main content

Kurs pierwszej pomocy Łódź

Kurs pierwszej pomoc w Łodzi

Kurs pierwszej pomocy wŁódź jest pod względem aglomeracyjnym trzecim ośrodkiem miejskim w Polsce, jeśli chodzi o liczbę ludności. Historycznie kojarzy się głównie z przemysłem włókienniczym, jak również kojarzona jest z centrum przemysłu filmowego. Jednakże to przemysł włókienniczy stworzył potęgę miasta i dał jej ogromny potencjał handlowo-przemysłowy, z którego miasto korzysta do dziś. Współcześnie miasto jest istotnym węzłem komunikacji drogowej, co może wpływać na liczbę wypadków.

Zamów dostęp do szkolenia

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Cena 110 zł

Kurs wiedzy niezbędnej

Jesteśmy firmą, która zawodowo zajmuje się organizacją szkoleń z zakresu ratownictwa medycznego. Nasze doświadczenie pozwala na stworzenie kursu pierwszej pomocy, który będzie dopasowany do potrzeb klienta.

Po konsultacji jesteśmy w stanie zaproponować zindywidualizowaną ofertę, opartą na najnowszej wiedzy i wymogach, jakie pozwolą na zdobycie certyfikatu potwierdzającego pozyskanie wiedzy przekazywanej w trakcie kursu.

Duże miasta, takie jak Łódź charakteryzują się większym ruchem i tempem życia. Bardzo często nie ma w nich czasu na analizę sytuacji na drodze, ponieważ wszyscy oczekują działania, szybkiego reagowania, uważności. To bardzo istotne, ale również zgubne, ponieważ wystarczy chwila nieuwagi, by doprowadzić do wypadku.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.
Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Zaufali nam:

Jak wyglądają kursy pierwszej pomocy w Łodzi?

Pierwsza pomoc kurs

Większość naszych kursów opiera się głównie na części praktycznej. Staramy się przekazać naszym klientom schematy działań, by nie musieli poszukiwać w Internecie informacji dotyczących tego, jak udzielić pierwszej pomocy, gdy zaistnieje taka konieczność.

Zajęcia zwykle prowadzimy w oparciu o wiedzę podstawową, którą rozwijamy w trakcie ćwiczeń. Doświadczenie jest prymarnym elementem naszych kursów. Chcemy, by nasz kurs pierwszej pomocy w Łodzi był przede wszystkim oparty na różnych ćwiczeniach, scenkach, na pracy z fantomami. Naszą misją jest przekazywać wiedzę praktyczną, doskonalić umiejętności merytoryczne, które tak naprawdę większość z nas posiada. 

Bardzo często już w szkole uczniowie poznają teoretyczne podstawy udzielania pierwszej pomocy. Często ta wiedza ulatuje, gdyż nie ma możliwości, by utrwalać ją poprzez ćwiczenie i powtarzanie. 

Jesteśmy świadomi jak ważne jest umiejętne udzielenie pierwszej pomocy. Wiemy także, że kursów pierwszej pomocy jest wiele, czym wyróżnia się nasza oferta?

https://www.youtube.com/embed/ZmTjDM6sVC4

Kurs pierwszej pomocy – Łódź

Ćwiczenia pierwsza pomoc Łódź

Kurs pierwszej pomocy, jaki organizujemy w Łodzi dopasowany jest do potrzeb określonej grupy osób, która deklaruje udział w kursie. Może to być grupa zawodowa np. pracownicy firmy, nauczyciele; może to być kurs dla grupy w określonym wieku, czyli kurs dla dzieci, dla seniorów; organizujemy też szkolenia tematyczne – dla właścicieli czworonogów, dla rodziców, etc. Potrafimy dopasować się do każdego zagadnienia, a także do charakterystyki miasta w jakim odbywa się szkolenie. Nasza oferta jest bardzo różnorodna i z pewnością zadowoli każdego. 

Mamy świadomość, że każda grupa kursantów, którzy decydują się na kurs pierwszej pomocy w Łodzi, ma inne oczekiwania. Wiemy, że część osób ma faktycznie potrzebę przyswojenia niezbędnej wiedzy z tego zakresu, ale to nie wszystko. 

Bardzo często w grę wchodzi potwierdzenie tych umiejętności niezbędnym certyfikatem, który wymagany jest w miejscu pracy. Po naszym kursie zapewniamy zarówno certyfikat, jak i wiedzę, która pozwoli podejść do każdej sytuacji niebezpiecznej z wiedzą i z intuicją, którą można wypracować podczas wielu ćwiczeń. 

Pierwsza pomoc w Łodzi to kurs dla każdego mieszkańca tego miasta. 

Warto wspomnieć, że kurs pierwszej pomocy prowadzą ludzie młodzi, którzy odkryli w sobie umiejętności dydaktyczne i w przystępny sposób wykładają wiedzę, która nie jest wiedzą łatwą do przekazania. 

Pierwsza pomoc kluczem na przyszłość

Kurs pierwszej pomocy Łódź

Z perspektywy mieszkańca większej aglomeracji, ważny jest nieustanny rozwój. Zmiany komunikacyjne, jakie dostrzec można w przeciągu kilkunastu lat są tymi, które powinny motywować i zachęcać do nieustannego samokształcenia. Dlaczego? 

Społeczeństwo robi się coraz starsze, warto inwestować w wiedzę z zakresu zdrowia. W dużych miastach, takich jak Łódź, społeczne problemy ewoluują, a umiejętności, jakie można nabyć, by poczuć się bezpiecznie nabierają wartości. Kursy z zakresu pierwszej pomocy uczą jak reagować. Dodają pewności siebie. Pozwalają myśleć o sobie w kategoriach osoby świadomej, która będzie w stanie dobrze i szybko zadziałać. 

Łódź to miasto, które odwiedzamy często. Nasze pomysły na udany kurs zwykle działają niezawodnie. Zależy nam głównie na tym, by przekonać ludzi do tego, że potrafią coś zrobić. Ośmielenie człowieka to pierwszy krok w stronę dobrych zmian. 

Kolejny polega na wyćwiczeniu zachowania, które powinno stać się bezmyślnym  schematem działania w trakcie sytuacji trudnych.

Ostatnie powinno być przekonanie, że te czynności są dla nas niezbędną wiedzą,  jak w matematyce tabliczka mnożenia, choć tak naprawdę nikt tego nie uczy, dlatego warto zainwestować i nauczyć się tego na własny koszt.

Pierwsza pomoc Łódź

 

Kilka słów o kursach 

W dzisiejszych czasach bardzo ważna jest selekcja wiedzy. Żeby zrozumieć fenomen naszych kursów, warto pomyśleć o tym, ile tak naprawdę jest dziedzin, które powinny czerpać wiedzę z zakresu pierwszej pomocy. Rodzice, którzy opiekują się swoimi dziećmi, dzieci, które zajmują się starszymi rodzicami, miłośnicy zwierząt, pasjonaci różnych dziedzin sportu, mieszkańcy miast, wsi, pracownicy z każdej dziedziny i każdej firmy – to wszystko mogą być nasi potencjalni klienci. 

Naszym zadaniem jest doprecyzowanie wiedzy pod kątem uczestników. Szkolenia dla firm wyglądają zupełnie inaczej niż kursy pierwszej pomocy dla miłośników czworonogów. To nasz obowiązek, by przekazać tę część wiedzy i nauczyć tego ułamka zachowań, które interesują kursantów. 

Ile razy zdarzyła się potencjalnemu uczestnikowi szkolenia chwila zwątpienia, że wybrany kurs nie jest dla niego? Kursy tematyczne są skierowane do określonej grupy ludzi, która chce się nauczyć właśnie tego, co znajduje się w ofercie.

Ważnym aspektem jest też alternatywa dla standardowych szkoleń. Nasza firma oferuje także kursy, które odbywają się za pośrednictwem Internetu. Można je odbyć w domu, co zwiększa zasięg potencjalnych odbiorców oferty, ale potwierdza fakt, że chcemy działać kompleksowo. Ofertę kierujemy zarówno do mieszkańców dużych miast, takich jak Łódź, ale również do każdej innej lokalizacji, która ma szansę połączyć się z siecią. 

Ćwiczenia z pierwszej pomocy

Czy warto zapisać się na kurs pierwszej pomocy?

W Łodzi kursów pierwszej pomocy jest bardzo dużo. Warto zapoznać się z ofertą, ważna jest część praktyczna i czas trwania, a także informacja kto prowadzi dany kurs.

Naszymi specjalistami są ratownicy medyczni, którzy regularnie zmagają się z trudnymi sytuacjami, w których należy działać natychmiast, by ratować ludzkie życie. Ich doświadczenie pozwala w sposób wiarygodny prowadzić kursy pierwszej pomocy. Dzięki temu, że obcują z sytuacjami wymagającymi refleksu i szybkiego działania, ich praca jest niezwykle istotna, by zrozumieć odpowiedzialność. Kurs pierwszej pomocy powinien uczyć, że jesteśmy odpowiedzialni za drugiego człowieka. 

Niezwykle ważne jest poczucie odebranego bezpieczeństwa, które wkroczyć może z każdej strony. Warto się przed tym ustrzec. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.