Kurs pierwszej pomocy Poznań - Medyk szkolenia Skip to main content

Kurs pierwszej pomocy Poznań

Kurs Pierwszej pomoc w Poznaniu

Kurs pierwszej pomocy w Poznań to miasto aspirujące do jednego z najbardziej rozwijających się miast w Polsce. Ludzie, którzy tam pracują dobrze zarabiają, lubią tam żyć i zazwyczaj są dumnymi mieszkańcami Poznania. Kurs pierwszej pomocy w Poznaniu jest organizowany dla wszystkich, którzy mają potrzebę zrobienia czegoś dla siebie i przy okazji dla swojego miasta. Kurs pierwszej pomocy może być traktowany jako wiedza dla ludzi empatycznych, którzy czują w sobie chęć pomagania innym, ale przede wszystkim to kurs, który podnosi rangę społeczeństwa. Uświadomieni mieszkańcy miasta są doskonałą wizytówką dla innych. Co więcej, nasza firma stara się w dużych aglomeracjach wprowadzić modę na uczestnictwo w kursie pierwszej pomocy. Chcemy, by świadomych ludzi było coraz więcej, bo to od nich w perspektywie może zależeć czyjeś życie.

Szkolimy również grupy pracowników, prowadzimy szkolenia w instytucjach i firmach. Mamy kontakt z różnymi grupami społecznymi, a także z osobami, których celem jest kurs pierwszej pomocy związany z konkretnym tematem, np. czworonogi, dzieci, etc. Przekazywane przez nas informacje z pewnością zadowolą każdego klienta. Nasz kurs pierwszej pomocy w Poznaniu otwiera horyzonty każdemu, kto ma ciekawą koncepcję na wiedzę lub pragnie się nauczyć czegoś ponad podstawowe zasady. 

Zamów dostęp do szkolenia

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Cena 110 zł

Kurs pierwszej pomocy – Poznań 

Poznań jest wyjątkowo pięknym miastem, do którego przyjeżdżają tłumy turystów, by podziwiać poznańskie Koziołki, piękny rynek, czy Zamek Cesarski w Poznaniu. Jest to miasto pełne atrakcji, wielokulturowe, które przyciągają całe rzesze zwiedzających. Liczne kawiarenki, kluby, restauracje, pozwalają poczuć się jak w innej części Europy. To miasto światowe, dlatego też warto skupić się na kwestiach związanych z bezpieczeństwem mieszkańców miasta i turystów. Ważne jest, by uświadamiać mieszkańców Poznania, że kurs pierwszej pomocy, organizowany profesjonalnie jest niezbędnym elementem ich codzienności i wiedzy, jaką powinni posiadać.

Kurs pierwszej pomocy ŁódźLudzie mieszkający w dużych aglomeracjach powinni mieć prawo do regularnego dokształcania się z zakresu udzielania pierwszej pomocy, gdyż większa liczba ludności oznacza większy ruch, większe prawdopodobieństw wypadku, a także większą możliwość wykorzystania wiedzy związanej z pierwszą pomocą. Duże miasta wymagają od ludzi więcej uważności i ostrożności. Staramy się na naszych szkoleniach uczyć, że obserwowanie tego, co dzieje się wokół nie jest oznaką wścibstwa, a troską o siebie, o sąsiada i o innych, którzy żyją wokół nas.

Nasza oferta skierowana w stronę mieszkańców Poznania jest bardzo spójna. Chcemy pozwolić kursantom na wybór tematyki i zakresu wiedzy, jaką mamy przedstawić. Sposób w jaki działamy polega głównie na rozmowie z klientem. To od niego dowiadujemy się oczekiwań, na ich podstawie działamy, opracowując merytorykę. 

Jesteśmy otwarci na różne zagadnienia, ponieważ nasz zespół to młodzi i kreatywni ludzie, którzy żadnych pytań się nie boją. Staramy się zapewniać działania kompleksowe. Począwszy od wstępu teoretycznego, przez wielokrotne próby i ćwiczenia związane z udzielaniem pierwszej pomocy, skończywszy na podsumowaniu i wyciągnięciu odpowiednich wniosków. 

Wnioskami są odpowiedzi na pytania, jakie najczęściej zadaje się w Internecie, czyli: Czym jest pierwsza pomoc? Jak udzielić pierwszej pomocy prawidłowo? Ile wdechów na ile uciśnięć? Jak wezwać karetkę pogotowia?


Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej
Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.
Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Zaufali nam:

Jaki kurs pierwszej pomocy w Poznaniu wybrać?

Pierwsza pomoc kurs

Można zakładać, że to proste pytanie, ponieważ niezależnie od tego, co nas interesuje wybierzemy właśnie taki rodzaj kursu. Najczęściej te bezpłatne są w całości przegadane, uczą głównie teorii, bez możliwości zadawania trudniejszych pytań i realizacji scenek, by zrozumieć istotę udzielania pierwszej pomocy. Są kursy rozbite na poszczególne zagadnienia, wyczerpują temat, ale bardzo często są niezwykle szczegółowe i oscylują wokół wiedzy okołomedycznej, która związana jest z kursem kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Nasza firma stara się organizować kursy w oparciu o potrzeby adekwatne dla poszczególnych miast. Poznań jest miastem położonym nad rzeką Wartą, warto zatem wspomnieć coś na ten temat, gdy poruszamy się po tematyce związanej z wypadkami.

Podobnie jeśli chodzi o fakt, że jako piąte pod względem liczby ludności miasto w Polsce, jest miastem niezwykle ruchliwym, poprzeplatanym drogami krajowymi, wojewódzkimi, przez co liczba wypadków jest niestety duża, a tendencja utrzymuje się, co może świadczyć o tym, że kurs pierwszej pomocy w Poznaniu jest kursem, który powinien być obowiązkowy dla każdego mieszkańca. 

Kolejny aspekt, o którym warto wspomnieć to fakt, że Poznań należy do największych przemysłowych miast w kraju. Rozwijają się tam branże z dziedziny przemysłu, handlu i usług. Firmy te mają obowiązek inwestować w kursy dla swoich pracowników, co sprzyja również świadomości z dziedziny pierwszej pomocy. 

Różnorodność oczekiwań zmusza naszą firmę do realizowania kursów pierwszej pomocy zarówno pod kątem osób prywatnych, jak i firm. Jesteśmy na to wszystko gotowi i bardzo chętnie podejmiemy każde kolejne wyzwanie.

Organizowane przez nasz zespół kursy pierwszej pomocy w Poznaniu można podzielić na części, choć tak naprawdę składają się głównie z ćwiczeń praktycznych, nasi eksperci pozorują akcje ratunkowe, które wymagają szybkiej reakcji, jak również odpowiedniego stroju, dlatego zachęcamy do ubrania się w odzież wygodną, umożliwiającą pełen zakres ruchów, najlepiej sportową. 

Kurs pierwszej pomocy to nie jest sprawdzian wiedzy. Nie wymagamy od uczestników przygotowania się, to my zapewniamy odpowiednią dawkę wiedzy. Jedyne, czego możemy oczekiwać od naszych kursantów, to otwarty umysł, odwaga i pozytywne nastawienie. Po przeszkoleniu uczestnicy otrzymują zaświadczenia w formie imiennego certyfikatu, potwierdzające zdobyte umiejętności.


Co daje kurs pierwszej pomocy?

Ćwiczenia pierwsza pomoc Łódź

Kurs pierwszej pomocy w Poznaniu daje poczucie, że bezpieczeństwa. Jeśli masz dzieci, będziesz wiedziała, jak szybko zareagować. Gdy będziesz świadkiem wypadku, poradzisz sobie z szybką reakcją i odpowiednio dobranymi czynnościami, które pozwolą przeżyć osobom poszkodowanym oczekiwanie na pomoc ratowników medycznych. 

Nasza firma nie może dać gwarancji, że ta wiedza będzie przez naszych kursantów wykorzystana, bardzo chętnie wystawialibyśmy certyfikaty z zapewnieniem, że nikt nie będzie musiał z niej korzystać, ale rzeczywistość bywa przewrotna. Nikt nie chciałby się z naleźć w takiej sytuacji, w której z pełną świadomością rezygnuje z kursu pierwszej pomocy, po czym okazuje się, że musi tę wiedzę, z której zrezygnował, wykorzystać, bo w innym razie osoba mu bliska straci życie. 

Świadomość posiadania tych umiejętności jest na tyle bezpieczna, że warto z tego skorzystać, nawet, gdy nie mamy potrzeby i poczucia, że ten kurs zmieni nasze życie.