Kurs pierwszej pomocy Rzeszów - Medyk szkolenia Skip to main content

Kurs pierwszej pomocy Rzeszów

Kurs pierwszej pomoc w Rzeszowie

Kurs pierwszej pomocy w Rzeszowie Umiejętne udzielanie pomocy, jest uzależnione od jakości kursu pierwszej pomocy, w jakim brało się udział. Finalnie rodzaj kursu ma istotne znaczenie dla ratowania zdrowia, a nawet życia poszkodowanych. Dotyczy to zarówno sytuacji w życiu codziennym, jak i zdarzeń w zakładach pracy. W ratownictwie przedmedycznym liczą się minuty i trzeba działać błyskawicznie, jeszcze zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe. Niestety, cały czas wielu Polaków nie potrafi udzielać pierwszej pomocy, dlatego tak ważna jest edukacja w tym zakresie.

Rzeszów to miasto nieustannie rozwijające się. Jego mocną stroną jest oferta kursów pierwszej pomocy. W mieście można znaleźć kursy dostępne dla wszystkich i takie jak nasz, dedykowane dla różnych grup społecznych, zawodowych, wiekowych. Staramy się przekazać uczestnikom wszystkich kursów pierwszej pomocy w Rzeszowie jedną, podstawową prawdę – jak właściwie reagować, gdy jesteśmy świadkami zdarzenia, które powoduje zagrożenie zdrowia lub życia. Naszą mocną stroną jest to, że każde szkolenie dopasowujemy do potrzeb konkretnego klienta.

 

Zamów dostęp do szkolenia

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Cena 110 zł

pierwsza pomoc (2)

Oferujemy:

  • zajęcia na terenie Rzeszowa i okolic
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.

    Kurs pierwszej pomocy online baner

  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia w Rzeszowie

Kurs pierwszej pomocy rzeszów

 

Zaufali nam:

Kurs pierwszej pomocy – Rzeszów 

Tak naprawdę w programie realizowanym przez naszych ekspertów znaleźć można różne informacje. Przede wszystkim te, dotyczące osób poszkodowanych i nieprzytomnych. Związane to jest z zastosowaniem podstawowych metod udzielania pierwszej pomocy, czyli resuscytacji krążeniowo-oddechowej, w zależności od tego czy ratownicy mają do czynienia z osobą dorosłą, kobietą w ciąży, dzieckiem, czy noworodkiem. 

Kursanci dzięki temu pozyskają podstawowe umiejętności, które pozwolą im na udrożnienie dróg oddechowych. Co więcej, będą pamiętać o tym, że należy sprawdzić, czy w ustach nie ma ciała obcego, jeśli będzie, usuną ciało obce, powodujące zablokowanie dróg oddechowych. Po kursie bez problemu wykonają sztuczną wentylację  płuc metodą usta-usta, usta-nos lub usta-maska. 

Kolejny zakres działań dotyczyć będzie zasad defibrylacji poszkodowanego metodą półautomatyczną i automatyczną. Dzięki temu osoby uczestniczące w kursie nauczą się obsługiwać defibrylator. 

Nasi instruktorzy nauczą  udzielać kwalifikowanej pierwszej pomocy w przypadku wstrząsu, w tym mogą ocenić stan poszkodowanego pod kątem tego zagrożenia. Postaramy się też przekazać niezbędne informacje, które będą pomocne w celu dokonania szybkiej diagnozy, gdy poszkodowany będzie uskarżał się na ból.

Poza powyższymi zagadnieniami, jesteśmy w stanie zorganizować kurs pierwszej pomocy w Rzeszowie dla zainteresowanych ściśle określoną tematyką, o której nie mówi się na uniwersalnych kursach. Naszym najnowszym pomysłem są kursy dla właścicieli czworonogów, którzy chcą się dowiedzieć, jak zachowywać się w razie potrzeby, gdy zaistnieje konieczność ratowania ukochanego zwierzaka.

 

Kurs pierwszej pomocy w Rzeszowie krok po kroku

Jeśli jesteś zainteresowany wybranym tematem kursu, skontaktuj się z nami. Bardzo chętnie doradzimy i podpowiemy, co musisz zrobić, byśmy zorganizowali kurs, o którym myślisz. Nie jest to proste, bo uzależnione od warunków, jakich muszą przestrzegać nasi instruktorzy, ale nie jest to niewykonalne. 

W związku z tym, że naszą firmę tworzą głównie ratownicy medyczni, którzy mają spore doświadczenie w zawodzie i są obyci, jeśli chodzi o zagadnienia praktyczne i teoretyczne, to niewątpliwie będą w stanie przygotować kurs, który będzie dopasowany do potrzeb.

Jesteśmy też elastyczni, jeśli chodzi o sposoby przekazywania wiedzy. Możemy zrobić to klasycznie, w sali, jak również w plenerze i w każdym innym miejscu, które będzie dopasowane do potrzeb naszych klientów. Staramy się robić wszystko, by nasz kurs cieszył się powodzeniem i był polecany dalej.

Udzielenie pierwszej pomocy nie jest łatwe. Wiedzą o tym nasi eksperci, którzy się tym zajmują na co dzień. Gdy w grę wchodzą emocje, człowiek bardzo często nie potrafi myśleć racjonalnie. Nasi eksperci są doświadczonymi ratownikami medycznymi, którzy potrafią wprost rozmawiać z ludźmi o trudnych emocjach. Nasz kurs ma charakter przede wszystkim praktyczny. Staramy się zrobić wszystko, by po jego ukończeniu, poza certyfikatem, kursant zdobył wiedzę i śmiałość, która pomoże mu wyjść poza własną strefę komfortu i uratować drugiego człowieka. 

Jesteśmy przekonani, że ćwiczenie schematów działania jest jedyną słuszną metodą, by utrwalić w człowieku przekonanie, że pierwsza pomoc to obowiązek, że jest wykonalna, że można do tematu podejść prawidłowo i profesjonalnie. Mamy poczucie, że współcześnie temat pierwszej pomocy staje się coraz bardziej medialny, dlatego warto korzystać z mody i uczyć społeczeństwo poprawnego reagowania.

Kurs pierwszej pomocy oferta

Tak naprawdę kurs pierwszej pomocy wydaje się prosty, ale gdy mamy do czynienia z koniecznością reagowania, to pojawia się problem i ogromny mętlik w głowie.

Nasze działania od zawsze nastawione są na odbiorcę. Chcemy wytłumaczyć zasady udzielania pierwszej pomocy, nauczyć podstawowych czynności ratowniczych, ośmielić do działania, rozwiać wszelkie wątpliwości, które nasuwają się podczas kursu i nagrodzić za pozyskaną wiedzę. Wierzymy, że nasza praca to misja. Działamy w zakresie organizowania kursów pierwszej pomocy już ponad dziesięć lat, co pozwala nam dostrzec, jak wielki potencjał tkwi w przekazywaniu tej wiedzy w sposób odpowiedni. 

Kursy kończą się sprawdzeniem wiedzy. Pozytywne wyniki upoważniają nas do wydania zaświadczania, którego ważność to trzy lata. Po tym czasie, należy kurs odświeżyć, by pozyskać nowy dokument potwierdzający ważność odbytego szkolenia. 

Ważnym aspektem jest też alternatywa dla standardowych szkoleń. Nasza firma oferuje także kursy, które odbywają się za pośrednictwem Internetu. Ofertę kierujemy zarówno do mieszkańców dużych miast, takich jak Rzeszów, ale również do każdej innej lokalizacji, która ma szansę połączyć się z siecią. Kursy online również kończą się certyfikatami. 

Duże miasta są idealnym miejscem do tego, by tworzyć kursy pierwszej pomocy dla osób zainteresowanych zagadnieniami tematycznymi. Istnieje bowiem szansa, że na taki kurs spośród wszystkich mieszkańców znajdzie się grupa chętnych. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta dla mieszkańców Rzeszowa jest naprawdę interesująca. Zajmujemy się tworzeniem spersonalizowanych kursów pierwszej pomocy, które organizujemy dla całej Polski. Poza kursami stacjonarnymi, oferujemy również kursy wirtualne, które rozwijają i zachęcają do utrwalenia wiedzy inaczej niż praca z fantomami i sugerowanymi scenkami, które trzeba szybko rozwiązać.

Nasza kadra jest otwarta na wszelkiego rodzaju sugestie tematyczne i dydaktyczne. W pełni profesjonalnie podchodzi do zagadnień związanych z kursem. Ważne dla nas jest to, że wiedza teoretyczna jest wyłącznie punktem wyjścia do szeregu działań, jakie podejmujemy, by oswoić uczestników z zagadnieniem pierwszej pomocy. Do zagadnienia podchodzimy systematycznie, krok po kroku poszerzając umiejętności uczestników kursu pierwszej pomocy w Rzeszowie. 

Czasem warto wydać niewielkie pieniądze, by pozyskać wiedzę i uratować czyjeś życie, którego wartość jest bezcenna. To motto doskonale obrazuje zakres działań, jakie towarzyszą nam podczas codziennej pracy. Pewność, że przyczyniamy się tym do poszerzania świadomości związanej z pierwszą pomocą, jest dla nas prawdziwą zachętą i motywacją do działania.