Kurs pierwszej pomocy Szczecin - Medyk szkolenia Skip to main content

Kurs pierwszej pomocy Szczecin

Kurs pierwszej pomoc w Szczecinie

Kurs pierwszej pomocy w Szczecin to miasto, które leży przy granicy z Niemcami, blisko Morza Bałtyckiego. To miasto, które jest centrum gospodarczym północno-zachodniej Polski. Znajdujący się w Szczecinie port morski obsługuje armatorów z całego świata, a stocznie remontowe, jachtowe oraz żeglugi morskiej działają prężnie, zatrudniając dużą liczbę pracowników. Szczecin jest miejscem leżącym na granicy kultur, rozwojowo i ekonomicznie nieustannie jego prestiż wzrasta, zaś  duża liczba zabytków i lokalizacja sprawia, że jest to również miasto traktowane jako ośrodek turystyczny. Jest to miasto nieustannie rozwijające się.  Włodarze starają się wypracować kompromis między stworzeniem miasta będącego jednocześnie dynamicznie rozwijającą się metropolią, jak i spokojną przyjazną ludziom i naturze przestrzenią. Przyjazne miasto w naszej nomenklaturze to głównie miasto, które ceni sobie bezpieczeństwo i pozwala rozwijać tę wiedzę na kursach pierwszej pomocy w Szczecinie.

Należy nadmienić jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa w pracy i w rodzinie, o którym nie mówi się z taką częstotliwością jak o sytuacjach na drogach, o licznych wypadkach i niebezpiecznych sytuacjach w trakcie drogi do pracy lub do domu.

Zamów dostęp do szkolenia

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Cena 110 zł

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

  • zajęcia na terenie Szczecina i okolic
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej
Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail: e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Zaufali nam:

Szkolenia w Szczecinie

Tematyczne kursy pierwszej pomocy – Szczecin 

Naszą mocną stroną są kursy, które można nazwać tematycznymi. Z perspektywy dorosłego człowieka kurs pierwszej pomocy powinien być najważniejszym szkoleniem, jakie każdy powinien odbyć. Jeśli jest się odpowiedzialnym również za dzieci, to bezwzględnie szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy jest tym najważniejszym. 

Rodzice doskonale wiedzą, jak niewiele potrzeba, by dziecku stała się krzywda. Wystarczy chwila nieuwagi, niekoniecznie związana z brakiem opieki i zainteresowania, może to być zwykłe wyjście do toalety, które z perspektywy rodzica trwa chwilę, ale w ciągu tej chwili może wydarzyć się naprawdę wszystko. Dobrze wyposażona apteczka, to zaledwie czubek góry lodowej. Potrzebna jest wiedza i umiejętności, by okiełznać poszkodowanego malucha. 

Nasze szkolenia kładą nacisk na ratowanie każdego, ale jeśli jest taka prośba wiele mówimy o dzieciach, które często wpadają w kłopoty, a rolą rodziców jest je z tych problemów ratować. Tym bardziej, gdy są małe i wymagają jeszcze nieustannej troskliwej opieki. 

Jednymi z naszych podstawowych odbiorców są właśnie rodzice, którym bardzo zależy na uzyskaniu wiedzy z zakresu pierwszej pomocy w odniesieniu do ich dzieci. Na kursach pierwszej pomocy w Szczecinie dowiadujemy się jak wiele dziwnych historii miało miejsce w życiu rodzin. Takie spotkania podkreślają jak ważne jest to, co robimy.

Wiemy doskonale, że nikt nie uczy rodziców, jak dobrze opiekować się dziećmi. Wiele zagadnień opracowanych w mądrych książkach nijak ma się do rzeczywistości, ale jedno możemy zagwarantować, wiedza z zakresu pierwszej pomocy zawsze się sprawdzi. Wiedza, którą przekazujemy podczas naszych szkoleń idealnie sprawdzi się w każdym domu. To informacje, które niewątpliwie zadowolą nawet najbardziej wymagających rodziców, ponieważ tematyka szkoleń przygotowana jest przez naszych fachowców. 

Poza informacjami związanymi z dziećmi, szkolimy również pracodawców i pracowników. Bardzo wiele zakładów pracy szkoli swoich pracowników z zakresu pierwszej pomocy podczas szkoleń BHP. Są to szkolenia bardzo okrojone, zawierają wiedzę podstawową. Bardzo często pracownicy nie przywiązują uwagi do informacji, które otrzymują, a to błąd!

My przywiązujemy uwagę do jakości przekazu. Chcemy, by wszyscy, którzy biorą udział w naszych kursach pierwszej pomocy w Szczecinie nauczyli się podstaw reagowania i udzielania pierwszej pomocy. Staramy się, by wszystkie informacje były przystępne. Ćwiczymy reagowanie w sytuacjach, w których ważny jest czas. Wiedza, którą przekazujemy jest niezbędna w domu i w pracy, dlatego chcemy, by każdy, kto bierze udział w naszych zajęciach wyniósł z nich niezbędne dla siebie informacje. Tym różnimy się od standardowych kursów. Przekazywane przez nas informacje można odnieść do sytuacji z życia, dzięki czemu łatwiej nam podejmować szybkie decyzje w trudnych momentach. 

Dobry kurs pierwszej pomocy w Szczecinie

Można z łatwością stwierdzić, że dobry jest ten kurs, który wybierzemy i coś z niego wyniesiemy, i ten kilkugodzinny, i ten kilkudniowy. Czas trwania tak naprawdę nie ma tu znaczenia. Jeśli ktoś nie ma pojęcia o tym, jak zachować się podczas podstawowych sytuacji niebezpiecznych, warto poświęcić niewielką kwotę i udać się na szczegółowe i rzetelne przeszkolenie. To bardzo ważne, by tę wiedzę posiadać w dorosłym życiu, w którym nikt nas za rękę nie prowadzi i nie wskaże prawidłowych rozwiązań. 

Kursy pierwszej pomocy to źródło wiedzy, którą trzeba posiadać i umieć ją umiejętnie wykorzystać, bo sama teoria, nawet najlepiej zapamiętana nie pozwoli nam udzielić pierwszej pomocy. Musimy się odważyć, by podjąć działanie.

Dobrze przygotowana część merytoryczna nie ma daty przydatności, więc warto ją przyswoić i zapamiętać na zawsze. Przydaje się wszędzie, obowiązuje w każdym kraju, dlatego warto ją przyswoić, by wiedzieć jak można reagować podczas wakacji, czy podróży służbowej, gdy ktoś zasłabnie.

Sytuacje wymagające natychmiastowej pomocy, takie jak wypadek, czy inne grożące niebezpieczeństwo pozwalają sprawdzić charakter człowieka. Zwykle, w takich sytuacjach doskonale odnajdują się osoby zorganizowane i prawidłowo przeszkolone. Jest ich coraz więcej, charakteryzują się tym, że poprawnie działają. Dzielą obowiązki na innych – konkretnych gapiów, pokazują kto ma zadzwonić na pogotowie, a kto ma pomóc  w trakcie udzielania pierwszej pomocy. Poszukują osoby, która czynnie zareaguje, zajmie się wszystkim dookoła. 

W każdej sytuacji, niezależnie od tego ilu jest świadków, warto być przygotowanym na konieczność udzielenia pierwszej pomocy. Kursy pierwszej pomocy pokazują jak niewiele trzeba zrobić, by poszkodowany poczuł się bezpiecznie. Ważna jest spostrzegawczość i szybkie wezwanie służby ratunkowej. 

Okazuje się, że telefon do dyspozytora nie jest wcale łatwą czynnością. Dzwoniąc pod nr 112 musimy znać więcej szczegółów niż tylko te, że ktoś potrzebuje pomocy. Musimy wiedzieć więcej, by rozmowa skończyła się bez zbędnych pytań ze strony dyspozytora i pomoc przyjechała szybko.

Tych wszystkich zagadnień jesteśmy w stanie nauczyć, tym bardziej, że nasza kadra ekspertów posługiwać się może sytuacjami z życia, które dużo łatwiej obrazują istotne schematy i pozwalają na zapamiętanie tego, co naprawdę ważne.

Kursy pierwszej pomocy odbywają się w Szczecinie, gdy pojawi się grupa około piętnastu chętnych osób. W sytuacjach, gdy chodzi o kursy pierwszej pomocy w Szczecinie dla grup pracowniczych nasi eksperci są w stanie spotkać się w siedzibie firmy, która zleca określony kurs na terenie miasta lub firmy. Nasi prelegenci są otwarci na udział w różnych spotkaniach, gdzie mogą wygłosić wykład połączony z ćwiczeniami na tematy związane z pierwszą pomocą. Rozważymy każdego rodzaju pomysł, gdyż nasz zespół to grupa młodych i kreatywnych ludzi, którzy kurs pierwszej pomocy traktują jak misję, chcą się nim dzielić z każdym, kto tylko tego zapragnie.