Kurs pierwszej pomocy Wrocław - Medyk szkolenia Skip to main content

Kurs pierwszej pomocy Wrocław

Kurs Pierwszej pomoc we Wrocławiu

Kurs pierwszej pomocy we Wrocław jest miastem wyjątkowym. Jednym z ja prężniej rozwijających się w Polsce, to stolica Dolnego Śląska, miejsce działań wielu firm i wyjątkowe miasto pod względem turystycznym. Kurs pierwszej pomocy we Wrocławiu jest organizowany dla wszystkich, którzy mają ochotę poznać niezbędną wiedzę z tego zakresu. Szkolimy także grupy pracowników, prowadzimy szkolenia w instytucjach i firmach. Najczęściej działamy według schematu, początek kursu to krótkie wprowadzenie teoretyczne, pozostała część to ćwiczenia praktyczne, które mają na celu ośmielić kursantów i utrwalić niezbędną wiedzę.

Warto pamiętać o tym, że gdy w życiu przytrafi się konieczność zareagowania na czyjąś krzywdę, w przypadku zagrożenia życia nie jest łatwo znaleźć kogoś, kto kompetentnie udzieli pierwszej pomocy. Ten dysonans stwarza zagrożenie dla bezpieczeństwa każdego człowieka. To ważne, ponieważ przeglądając statystyki możemy się dowiedzieć, że wszelkiego rodzaju wypadki są coraz częstsze, a ich liczba już na starcie nie jest mała.

Szkoda, że konieczność przyswojenia zasad pierwszej pomocy nie rośnie proporcjonalnie do liczby wypadków. Nie rośnie też odpowiednio szybko liczba osób, które odbyły kurs pierwszej pomocy we Wrocławiu. Ważne jest jednak coraz bardziej świadome podejście do tego tematu. 

 

Zamów dostęp do szkolenia

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Cena 110 zł

Kurs pierwszej pomocy – Wrocław 

Nasza firma stara się dopasować program kursu do wymogów i oczekiwań uczestnika. Staramy się, by w efekcie potrafił on profesjonalnie i zdecydowanie udzielić  pierwszej pomocy w sytuacji zagrożenia życia.

W trakcie kursu każdy uczestnik nauczy się praktycznych metod resuscytacji na fantomach oraz reagowania i udzielania pierwszej pomocy w kolizjach komunikacyjnych. Przygotowane specjalnie na potrzeby grupy informacje bardzo często staramy się traktować tematycznie.

Przed rozpoczęciem szkolenia, jeśli nie dotyczy ono pracowników firmy, uzyskujemy informacje dotyczące tego, z jaką grupą mamy do czynienia. Często można dookreślić, że są to rodzice, wtedy staramy się przemycić również wiedzę niezbędną z zakresu ratowania dzieci. Jeśli zgłosi się do nas grupa, która oczekuje szkolenia z naciskiem na pomoc czworonogom, jesteśmy w stanie zorganizować im właśnie taki kurs. Wszystko zależy od oczekiwań naszych kursantów. 

Niezbędne minimum, jakie z pewnością każdy uczestnik kursu pozna to:

  • szybkie reagowanie na sytuacje niebezpieczne,
  • metody rozpoznawania zatrzymania oddechu oraz utraty przytomności,
  • podstawy resuscytacji krążeniowo-oddechowej z wykorzystaniem sprzętu dostępnego w podstawowej, samochodowej apteczce,
  • właściwe reagowanie na urazy,
  • scenariusze wykorzystania przenośnego zewnętrznego defibrylatora automatycznego (AED),
  • prawidłowe wezwanie pierwszej pomocy.

Pierwsza pomoc ŁódźNasza firma organizuje płatne kursy pierwszej pomocy we Wrocławiu. Czasem kwota, którą zainwestujemy w pozyskanie wiedzy może okazać się bezcenna, bo uratuje życie ludzkie. Warto również nadmienić, że pierwsza pomoc jest obowiązkowa, niezależnie od tego, czy potrafimy jej udzielić czy nie, mamy obowiązek zareagować, gdy jesteśmy świadkami wypadku. 

Ważnym aspektem naszych kursów pierwszej pomocy jest to, że prowadzącymi są doświadczeni, pracujący w zawodzie ratownicy medyczni. To oni najtrafniej potrafią dopasować dobór tematyki do potrzeb klientów. Dzięki ich wiedzy, żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi, a zakres materiału będzie skupiał się na wiedzy niezwykle ważnej w naszej codzienności. 

Gwarantujemy, że poza certyfikatem, kończącym zajęcia, każdy uczestnik po ukończeniu kursu pierwszej pomocy we Wrocławiu będzie potrafił prawidłowo przeprowadzić kontrolę czynności życiowych, świadomie i prawidłowo będzie umiał wezwać pomoc oraz wykonać resuscytację krążeniowo – oddechową. W programie kursu przewidziane są zajęcia praktyczne, które wzbogacono teoretyczną wiedzą z zakresu podstawowych zasad pierwszej pomocy.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania z zakresu pierwszej pomocy i kursów, jakie oferujemy we Wrocławiu, skontaktuj się z nami, bardzo chętnie wytłumaczymy wszystkie niejasne kwestie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej
Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.
Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Zaufali nam:

Kurs pierwszej pomocy we Wrocławiu jak wybrać?

Pierwsza pomoc kurs

Duże miasta mają bogatą ofertę kursów pierwszej pomocy. Jak wybrać ten najlepszy? Nie zawsze istotne jest to, czy kurs jest płatny, czy bezpłatny. Tak naprawdę oczekiwania ludzi są różne i wielość firm potwierdza tę tezę, bo każda z nich trafia w swoją niszę i swoich odbiorców. 

Naszą mocną stroną jest elastyczność. Dopasowujemy program do potrzeb klienta. Zawsze bazujemy na wiedzy merytorycznej, która nie podlega negocjacjom, bo istnieje niezbędne minimum, które musimy przekazać, ale jako grupa dobrych dydaktyków, potrafimy dopasować się do wymogów naszych kursantów.

Potwierdzeniem powyższego jest fakt, że potrafimy pracować też z dziećmi, choć doskonale wiemy, że praca z najmłodszymi wymaga całego wachlarza metod i narzędzi, które pomogą przekazać niezbędną wiedzę. Młodzi ludzie są naszymi najbardziej wiarygodnymi recenzentami. To dzięki nim wiemy, że nasza praca ma sens, a ich uśmiech i szczery zachwyt są najlepszą miarą naszej pracy. 

Nasza firma ma poczucie, że kurs pierwszej pomocy we Wrocławiu należy promować i propagować wśród różnych grup społecznych i instytucji. Zależy nam, by jak największa liczba osób mogła potwierdzić, że odbyła kurs pierwszej pomocy właśnie we Wrocławiu, w mieście pełnym ruchu, gdzie żyją ludzie świadomi konieczności rozwijania tych podstawowych umiejętności.

Ratownictwo medyczne to nasza pasja i praca, a misją jest przekazywanie wiedzy w taki sposób, by dotrzeć do każdego. Chcemy mieć poczucie, że za jakiś czas, gdy zdarzy się wypadek, na naszej drodze staną wyłącznie świadomi ludzie, którzy bez problemu wykonają poprawnie resuscytację krążeniowo-oddechową i cały schemat ratowniczy, którego nauczyli się w trakcie dobrze przeprowadzonych kursów.

Ćwiczenia z pierwszej pomocyNaszymi specjalistami są ratownicy medyczni, którzy regularnie zmagają się z trudnymi sytuacjami, w których należy działać natychmiast, by ratować ludzkie życie, nie zawsze mogą potwierdzić, że pomoc przedmedyczna, jakiej udzieliły osoby postronne została wykonana poprawnie. Ich doświadczenie pozwala w sposób wiarygodny prowadzić kursy pierwszej pomocy, bo wskazują na te aspekty, na które teoretyk nie zwróciłby uwagi. 

Dzięki temu, że na co dzień obcują z sytuacjami wymagającymi refleksu i szybkiego działania, ich praca jest niezwykle istotna, by zrozumieć odpowiedzialność poprawnie udzielonej pierwszej pomocy. 

Nasze kursy poza wiedzą teoretyczną, uświadamiają jak ważne jest nastawienie. Pomagają zrozumieć sytuację, w jakiej może znaleźć się człowiek, który jest świadkiem wypadku. Musi wiedzieć, że udzielenie pierwszej pomocy to konieczność i bez względu na wszystko, musi tej pomocy udzielić. Warto zatem rozważyć uczestnictwo w kursie pierwszej pomocy, by poznać lub utrwalić podstawy ratowania ludzi.